Лорка-хлорка• 10 апреля в 17:48
Як ви ставетесь до пасочок з кремовою начинкою?
Любите? Чи краще класичні?
Відморожена• 10 апреля в 17:50
я люблю выпечку и здобу всю.
Но паски люблю классические с цукатами и изюмом
Примарочка• 10 апреля в 17:52
Пробувала, не погані. Але в мене паски класичні всі люблять , і я теж. То будему по класиці.
KROX@• 10 апреля в 18:12
Таке собі. Вже не знають, що в ту паску напхати і в середину, і на верх.
Тра Ля Ля• 10 апреля в 19:06
Ответ дляЧаюри
Нехай собі будуть, але я особисто не люблю, і більш того, не люблю з зайцями, заглазуровані шоколадом, мені треба, щоб як у баби, білкова глазур і посипка горошком)
Тоже самое)