Уже есть проект продолжения ВП еще на 90 дней. То есть никаких выборов не будет, никакого затишья/перемирия и прочего тоже нп будет. Воюем дальше.
Киев_Елена• 10 апреля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Зеленський хоче закупляти зброю в США , а Трампу що? Воюйте , купляйте
За какие деньги он будет покупать у США? За деньги самих США?
Natalia505• 10 апреля 2025
Ответ дляКиев_Елена
Хто їх йому дасть?
TATATA1973• 10 апреля 2025
НЄВЄРЮ. Навіщось же виділили 115 млн грн на експертів по угодам з США і чогось туи круті дорогостоячі спєци поїхали, хоча з кожного утюга чути що омерика не допускає наших до розробки угод. Але ж на щось зелесяйні гроші виділили, не може ж бути, щоб вони баригами були.
Ответ дляTATATA1973
Viktoriia2024• 10 апреля 2025
Ответ дляКиев_Елена
За кредити , які ми з вами і наші пра….внуки будуть віддавати
Viktoriia2024• 10 апреля 2025
Ответ дляok1904
У Вас сім´я виїзна, то чого Вам хвилюватися.
У будь який момент зібрали валізи і до Канади. Здавати в оренду свої квартири Ви зможете дистанційно, в Києві завжди є попит .
Це не відміняє того , що людина хоче щоб війна закінчилась , жити вдома
Думаєте це так легко , взяв валізу і поїхав ?
Ответ дляКіттікет
А вы думали, что завтра все кацапы уйдут из Украины?
В сенсі?❗️Витіснення РФ із окупованих українських територій не відповідає національним інтересам США і може перерости в Третю світову, — радник Трампа Волтц
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Natalia505• 10 апреля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Де в цій темі хоч слово про мир? Тема про те що миру не чекайте, автор вирішила два роки мінімум. Незрозуміло чому саме такі терміни, про це історія мовчить.
Natal_ka91• 10 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Количество мужиков продолжает стремительно уменьшаться...
Нічого доброго. Нація винищується обома сторонами
Viktoriia2024• 10 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Не поверите да, с лета 22!
Значить , слава Богу , вони ще не були на передовій
Тих людей вже немає (( ще й з 22 року