Екатерина27• 10 апреля 2025

Ну что, девочки, кто там еще верил в скоре окончание?

Уже есть проект продолжения ВП еще на 90 дней. То есть никаких выборов не будет, никакого затишья/перемирия и прочего тоже нп будет. Воюем дальше.
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Ответ дляМимо_шла
Пока что в Аргентину, всей семьёй
Лучше в Мексику! Там наркортели предлагают хорошую работу!
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Ответ дляLily-2020
Это сильно оптимистично
Тогда 7-9
Мимо_шла• 10 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Возможно для вас это единственный работодатель
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Ответ дляr25-1
та успокойтесь. то ж теоретических 6млн.
Воюют сейчас мужики теоретические или практические?
Киев_Елена• 10 апреля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Зеленський хоче закупляти зброю в США , а Трампу що? Воюйте , купляйте
За какие деньги он будет покупать у США? За деньги самих США?
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Ответ дляКиев_Елена
За кредиты!
Lisa_m• 10 апреля 2025
В недавней странной теме про торжественное открытие шампанского подавляющее большинство говорило, что это бред. Так что верующих и было мало, и с каждым днем все меньше.
Natalia505• 10 апреля 2025
Ответ дляКиев_Елена
Хто їх йому дасть?
TATATA1973• 10 апреля 2025
НЄВЄРЮ. Навіщось же виділили 115 млн грн на експертів по угодам з США і чогось туи круті дорогостоячі спєци поїхали, хоча з кожного утюга чути що омерика не допускає наших до розробки угод. Але ж на щось зелесяйні гроші виділили, не може ж бути, щоб вони баригами були.
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Ответ дляTATATA1973
KriskaA• 10 апреля 2025
Никто не верил. Тут же дурочек нет :)
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Ответ дляKriskaA
Никто не верил. Тут же дурочек нет :)
Тут все сплошные политологини и экспертини!
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Количество мужиков продолжает стремительно уменьшаться...
Viktoriia2024• 10 апреля 2025
Ответ дляКиев_Елена
За кредити , які ми з вами і наші пра….внуки будуть віддавати
r25-1• 10 апреля 2025
Ответ дляViktoriia2024
тут бы живими остаться
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Ответ дляViktoriia2024
ес!
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Ответ дляr25-1
тут бы живими остаться
Диез• 10 апреля 2025
А шо вы хотели? Незалежнисть треба отстаивать! Это ничего, что мы таким образом попадаем в другую залежнисть.
Но Украина понад усе
ok1904• 10 апреля 2025
У Вас сім´я виїзна, то чого Вам хвилюватися.
У будь який момент зібрали валізи і до Канади. Здавати в оренду свої квартири Ви зможете дистанційно, в Києві завжди є попит .
Viktoriia2024• 10 апреля 2025
Ответ дляok1904
Це не відміняє того , що людина хоче щоб війна закінчилась , жити вдома
Думаєте це так легко , взяв валізу і поїхав ?
Olvia1987• 10 апреля 2025
Ответ дляКіттікет
А вы думали, что завтра все кацапы уйдут из Украины?
В сенсі?❗️Витіснення РФ із окупованих українських територій не відповідає національним інтересам США і може перерости в Третю світову, — радник Трампа Волтц
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Natal_ka91• 10 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
6 млн мужиков еще!
Ваші воюють?
Natalia505• 10 апреля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Де в цій темі хоч слово про мир? Тема про те що миру не чекайте, автор вирішила два роки мінімум. Незрозуміло чому саме такі терміни, про це історія мовчить.
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Ваші воюють?
Не поверите да, с лета 22!
Natal_ka91• 10 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Нічого доброго. Нація винищується обома сторонами
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Я думаю, що відносно скоро ми зможемо домовитися з росією та Україною про припинення бойових дій, — президент США Дональд Трамп.
-Ань-• 10 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
6 млн мужиков еще!
І купа жінок та дітей!
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Ответ дляNatal_ka91
О стране надо думать, а не о мужиках!
Viktoriia2024• 10 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Не поверите да, с лета 22!
Значить , слава Богу , вони ще не були на передовій
Тих людей вже немає (( ще й з 22 року
Olvia1987• 10 апреля 2025
Ответ дляNatalia505
Можливо,що людських ресурсів на війну у нас вистачить ще на два роки