Екатерина27• 10 апреля 2025

Ну что, девочки, кто там еще верил в скоре окончание?

Уже есть проект продолжения ВП еще на 90 дней. То есть никаких выборов не будет, никакого затишья/перемирия и прочего тоже нп будет. Воюем дальше.
tereska• 10 апреля 2025
Мені здається, що в цей раз ці людожери не відступлять від України, поки повністю не виправдають свої вкладення та цілі і їм по-цимбалам усі Трампулькі і іже с німі.
Без України в них не буде практики та сенсу йти далі на Європу, а це головна ціль йобнутих голів наших йобнутих сусідів.
Поки взагалі ніякого просвіту та надії((
Oxy3• 10 апреля 2025
Ответ дляViktoriia2024
У нас ніхто не спитає ! Але чим раніше тим краще
Тобто віддати все?
Flower Girl23• 10 апреля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Ви зверніть увагу скільки є не розуміючих цього людей ….
Да вот сама удивляюсь, честно говоря. Почему у нас так мало людей, умеющих логически мыслитъ?...
Mira29-c3c3• 10 апреля 2025
Ответ дляgaga-48ba
кому донести та навіщо, вас хтось просить про це?
+100000
завитушка• 10 апреля 2025
Ответ дляFlower Girl23
Так вопрос был не к Вам...)) Я тоже этого хочу...
Да, да, да. Злі Британії і Франції заставляють бідне хуйло воювати далі. Хуйло плаче, не хоче, але шо робить, куди ж йому діватися від злобних англосаксів, доводиться проводити мобілізації і гнати своїх солдат на українські території.
арина-ветерок• 10 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
6 млн мужиков это не шутки! это 17 мес мобилизации!
Из этих 6 млн наверное пару млн возраста 50-60, этого возраста больше , чем 25 летних в 2 или 3 раза, а они старые уже воевать. Плюс я так понимаю туда посчитали и тех, кто по 10 лет уже за границей, а прописан у родителей здесь, слышала что таким до сих пор повестки приносят. В итоге выйдет не 6 млн, а в лучшем случае три, и практически все они забронированы на критических предприятиях, если их призвать, экономика рухнет.
завитушка• 10 апреля 2025
Ответ дляFlower Girl23
Просто не всім товариші майори розіслати феесбешні методички.
musilda• 10 апреля 2025
Ещё раз повторю, примите к сведению - пока президент Зеленский ,мира не будет!
Viktoriia2024• 10 апреля 2025
Ответ длязавитушка
Ні , вони просто спокійно живуть поки наші українці помирають , бо вони то те не дають , то це , бо бояться путіна , але якщо включити логіку , то там відкати , грошики , і вигода
Btscbf5753• 10 апреля 2025
Як же ви дістали нити
Flower Girl23• 10 апреля 2025
Ответ длязавитушка
Простите, но Вы делаете абсолютно неверные выводы... И да - сейчас дело не только в хуйле....
Olvia1987• 10 апреля 2025
Ответ длязавитушка
Удалено администрацией...
Btscbf5753• 10 апреля 2025
Ответ дляКіттікет
А вы думали, что завтра все кацапы уйдут из Украины?
Вони вже не підуть
Olvia1987• 10 апреля 2025
Ответ дляmusilda
Мы знаем
завитушка• 10 апреля 2025
Ответ дляViktoriia2024
І шо? Вони спокійно живуть, бо хуйло напало на Україну і вбиває українців. Логічно, що при цьому Франція спокійно живе, а чого їй не жити спокійно?
Viktoriia2024• 10 апреля 2025
Ответ длязавитушка
Ну то нехай не підстрикають на продовження війни , вона найменше потрібна нам
Якщо хочуть хай воюють на своїх територіях і знайдуть інший шлях відмиванню грошей
Або нехай роблять щось , якщо хочуть ,, допомогти ,,
завитушка• 10 апреля 2025
Ответ дляFlower Girl23
Правда? Так це Франція на Україну напала і вбиває українців?
Просто мені ваша методички не прийшла і тому мені доводить робити висновки з навколишньої реальності, а не з російської пропаганди.
Flower Girl23• 10 апреля 2025
Ответ длязавитушка
Нужно учиться пользоваться своими мозгами, знать историю и уметь делать выводы самим, без всяких методичек.)
Flower Girl23• 10 апреля 2025
Ответ дляmusilda
Это очевидно...
завитушка• 10 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
А бідне хуйло просто хотіло щоб українці здохли не опираючись, бо якось невдобно у нього вийшло, обісрався на весь світ зі своїм бліцкрігом.
Olvia1987• 10 апреля 2025
Ответ длязавитушка
Яка російська пропаганда,якщо міністр оборони Німеччини сам сказав,що їм вигідно,щоб війна в Україні продовжувалась до 2030 року.
Valentina shop2020• 10 апреля 2025
Ответ дляFlower Girl23
Так наши проблемы должен решать наш президент, а неТрамп, по идее...
С нашим президентом все уже ясно,он ничего не решает ,решает все америка
Viktoriia2024• 10 апреля 2025
Ответ длязавитушка
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 10 апреля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Нічого собі раніше 😡😡😡
Хлопці за що життя віддали ?
За те щоб отакі як ви ,тут віддавали те , що ви не боронили ?
Flower Girl23• 10 апреля 2025
Ответ длязавитушка
Без комментариев...
завитушка• 10 апреля 2025
Ответ дляFlower Girl23
Це ви собі перед дзеркалом говорите, чи що до чого?)
Olvia1987• 10 апреля 2025
Ответ длязавитушка
У вас багато радості від того,що він обісрався,але при цьому загинули сотні тисяч українців?Яка ж ви...
завитушка• 10 апреля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Нічого собі раніше 😡😡😡
Хлопці за що життя віддали ?
Та шо ви не бачите, шо вона жаба в кокошніку?) Та ще й з компанією.
Квакають тут одна до одної)
завитушка• 10 апреля 2025
Ответ дляFlower Girl23
Без комментариев...
Та Слава Богу. Бо думала шо ви вже не вспокоїтесь)
Viktoriia2024• 10 апреля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Нічого собі раніше 😡😡😡
Хлопці за що життя віддали ?
Удалено администрацией...