Почемучечка• 10 апреля в 21:01
Де краще купляти золоті прикраси?
Хочу на день народження дочки 18 років придбати золоті прикраси (від бабусь і від нас батьків, всього три прикраси). Хочу здати деякі вироби і докласти гроші. Так ось в інтернеті трапляється реклама від різних виробників з різними акціями і т.д. Ось і виникло питання краще купляти в магазинах чи так через інтернет? Чи є в магазинах такі ж акції типу розпродажу
знаєте що не раджу? сову(
сережки через рік розшаталася застібка - здала по гарантії на ремонт і розумію що ніфіга вони не відремонтували, тільки почистили та відполірували
кольє порвалося після одної носки - здала по гарантії - загубили, видали нове через місяць. такоє
Почемучечка
• 10 апреля в 21:05
Ответ дляSo_so
Лучше в магазине и чтобы дочка одобрила.
Те що дочка сама буде обирати то це 100%
Вбигудях• 10 апреля в 21:07
Ответ длявре_Динка
знаєте що не раджу? сову(
Аурум туда же, проблемы с застежкой начались через месяц, на 2 месяц сережка потерялась.
Синди Кроуфорд• 10 апреля в 21:07
Ответ длявре_Динка
знаєте що не раджу? сову(
Расстроили меня( у меня от них только 2 изделия, редко и ношу. Но хотела еще там комплект себе. Но теперь задумалась
А я женатая• 10 апреля в 21:07
Врахуйте, що у будь-якого виробника може бути виріб виготовлений із турецького золота низької проби, а зверху роблять легке напилення 585 проби. Продають за ціною 585
Почемучечка
• 10 апреля в 21:08
Ответ дляА я женатая
Ого, а як це виявити
Не кую, не мелю• 10 апреля в 21:08
Я в магазинах Столичной ювелирной фабрики сдавала и покупала, там часто скидки бывают, уже не первый год всё отлично с золотыми изделиями у меня.
А я женатая• 10 апреля в 21:09
Ответ дляПочемучечка
Ого, а як це виявити
Отож бо і я хотіла би знати, як це виявити, щоб не попадатись на таке шахрайство.
Почемучечка
• 10 апреля в 21:09
Ответ дляНе кую, не мелю
Оце я на них натрапила в інтернеті, то може в їхній магазин і зайти
Не кую, не мелю• 10 апреля в 21:12
Ответ дляПочемучечка
Зайдите, ассортимент мне нравится у них.
Иванка Бур• 10 апреля в 21:22
Ответ дляНе кую, не мелю
Плюсую за Столичную. Качество хорошее, ни разу не пользовалась гарантией ттт
Сама не знаю• 10 апреля в 21:23
Мне нравится по цене, качеству и дизайну столичная ювелирная фабрика
ЖонДуан• 10 апреля в 21:27
Авторе, я не можу порадити конкретну мережу ювелірних виробів, але можу порадити: обов´язково перевіряйте наявність проби на виробі. Я нещодавно розмовляла з чоловіком про проби, і які вони бувають. І вирішила подивитися які у мене проби. На двух каблучках я не знайшла проби. Купувала ще до 2014 року у Луганську. Всі бірочки з виробів зберігала, але зараз їх у мене немає. Тепер не знаю, що робити. Хочу сходити до ювеліра, перевірити і якщо можливо, поставии проби.
Відповів всім• 10 апреля в 21:28
Столична ювелірна або Укрзолото. Я теж ходжу , придивляюсь, обміняю старі сережки на нові
ПробілНеПрацює• 10 апреля в 21:30
Ответ дляЖонДуан
Я іноді здаю старе золото і замовляю нові вироби в ювелірній майстерні, ніхто ні про які проби не питає. Навіть якщо приносиш виріб з пробою, вони все одно перевіряють самі, щоб впевнитись, гроші за це не беруть.
Ответ длявре_Динка
знаєте що не раджу? сову(
Я навпаки, дуже задоволена золотом з Сови, на ювілей купувала сережки та хрестик в білому золоті, то вже 12 років, як нові)))
ЖонДуан• 10 апреля в 21:51
Ответ дляПробілНеПрацює
Дякую, що сказали про це. Я думала, що проба - це гарантія того, що виріб дійсно з золота.
ПробілНеПрацює• 10 апреля в 21:56
Ответ дляЖонДуан
Я багато років ношу прикраси зроблені на замовлення, вони всі без проби, бо за неї треба доплачувати немалу суму. Здаю і замовляю інші, ніхто ту пробу не питає. Але це не Київ, може у вас по-іншому. В будь-якому випадку пробу завжди можна поставити при бажанні, головне, щоб не обдурили.
ЖонДуан• 10 апреля в 22:00
Ответ дляПробілНеПрацює
Але одна справа не мати проби на виробі, зробленому на замовлення, а інша - на виробі з заводу.
ПробілНеПрацює• 10 апреля в 22:02
Ответ дляЖонДуан
Так, це насторожує. Але сходіть в ювелірну майстерню, там вам за хвилину перевірять. Будете спати спокійно, або не будете))