Холодная каша• 11 апреля 2025
Help! Дуже потрібні фото квітів в кашпо біля входу в старих багатоповерхівках
Дівчата, у кого біля входу в парадне старих багатоповерхівок стоять квіти в кашпо, бетонних або всяких інших, тобто краса у входа, але будинок старий, но новобудова. Спорять дівчата, що раз будинок старий, то і красу не потрібно наводити, хай смітник для сміття стоїть.
ТАЗератти• 11 апреля 2025
Ответ дляНайщасливіша
Уже запретили шинами украшать дворы, в Херсоне вообще недавно идиоты у власти издали указ выкопать и убрать все шины из дворов. Ломать не строить конечно
в Херсоне до шин сейчас? им обстрелы не мешают шинами заниматься?
ТАЗератти• 11 апреля 2025
У нас в доме около входа перед лестницей вниз было какое то корыто построено, не знаю назначение, в него набросали земли и слелали клумбу.
В соседнем доме наверное живет дизайнер.
Там поставили лестницу,( лестница 2-йная, сама стоит) покрасили в белое, на нее навесили и прикрепили кашпо с цветами, и рядом внизу поставили открытый старый чемодан, тоже выкрашенный в белое и тоже разместили там цвеы. Но фото нет. и не знаю, осталось это в войну или нет.
Стильно вышло, необычно.
Нічний дожор• 11 апреля 2025
Ответ дляХолодная каша
Дякую! Камери вже є. Просто намагаюсь донести людям, що смітник то не дуже добре, особливо, коли є постійно гулящі сусіди, які не виносять сміття до баку, а кидають перед входом в будинок. Кожні вихідні таке, а сусіди хочуть колишній смітник, а тепер квітник повернути назад в смітник, замість того, щоб взагалі його прибрати.
С такими соседями толку не будет.
Деньги не сдадут. Портить будут.
Вы не рассматриваете вариант переехать из этого гадюшника ?
Ваших сил и вложений жаль. Результат очень предсказуем. В новострое было бы наоборот.
Деньги не сдадут. Портить будут.
Холодная каша
• 11 апреля 2025
Ответ дляЛастоноша
А нічого,що на вулиці сніг?
є багато рослин, які зберігають зелений вигляд і їм не страшна зима зовсім, Плющ, юкка, бересклет і т.п.
Холодная каша
• 11 апреля 2025
Ответ дляТАЗератти
Стильно вышло, необычно.
О, чудово, от би фото, вдруг знайдеться, маякніть, будь ласка, може у сусідів зберіглось, а може і інсталяція є.
Холодная каша
• 11 апреля 2025
Ответ дляНічний дожор
С такими соседями толку не будет.
Деньги не сдадут. Портить будут.
Я в складі правління 3-ма будинками, це один з них, намагаюсь створити красу потроху.
ТАЗератти• 11 апреля 2025
Ответ дляХолодная каша
я не фотографировала, так что фото точно нет.
Еще перед войной смотрела канал фуксимания, хотела освоить фкесии, но дома они у меня не росли.
Там был сюжет об оформлении подьезда любительницей фуксий.
Она оформляла композиции в кашпо.
С фуксиями не так просто, но они очень хорошо на улице в тени нарастают за лето и становятся красавицами.).
Если у вас тень, посмотрите гейзеры - гейхереллы, и хосты. Правда их легко украсть, но можно взять попроще.)Можгл добавить цветущие растения, типа петуний - они неприхотливые и цветут все лето.
Мы снимаем дом - это мой бордюр. Просто показать, как выглядит микс этих растений.
Отлично растут гортензии маленьких сортов в кашпо.
Третье фото не смотрите это мой рассадник хост, не могу убрать фото. )))
Она оформляла композиции в кашпо.
Тишком нишком• 11 апреля 2025
Вот, что мне выдал Пинтерест. Если подойти к этому вопросу с креативом, то можно гораздо улучшить вид двора
Така бойова Я• 11 апреля 2025
Ответ дляМорковку дай
Ага, все побежали в начале первого ночи фоткать вам цветы.
Підсніжники зараз хіба що
Найщасливіша• 11 апреля 2025
Ответ дляТАЗератти
Видимо нет, бомбоубежищами не занимаются, многое разрушено, зато шины выкапывают
ТАЗератти• 11 апреля 2025
Ответ дляНайщасливіша
дурдом.
Вы в Херсоне?
Знакомая уехала, было в день 88 обстрелов, не выдержала.
Какие шины? у них бомбоубежища что ли от ядерного удара, что им спокойно там.
И если люди в шины посадят цветочки - радость людям - это же хорошо, чем мешают?
Вы в Херсоне?
ТАЗератти• 11 апреля 2025
Ответ дляТишком нишком
фото
Горшки как амфоры !
, и собака
под цвет горшков - все в одном цвете!
Найщасливіша• 11 апреля 2025
Ответ дляТАЗератти
дурдом.
Вы в Херсоне?
Нет, я не в Херсоне, моя мама в Херсоне, выезжать не хочет, а я периодически там бываю, люди там живут, в основном старики. Много дворов украшено именно шинами, и дворы некоторые именно скидывались на шине, делали всяких лебедей, лисичек и т.д., но у нашей власти ничего святого нет. Видно и по этому их решению и по тому как тцкшники бегают по каждому углу в любое время суток
Холодная каша
• 11 апреля 2025
Ответ дляТАЗератти
Она оформляла композиции в кашпо.
Дякую, красиво, я трохи почала займатись рослинами, вивчати. Сусіди обрали смітник на вході.
Холодная каша
• 11 апреля 2025
Ответ дляТишком нишком
Дякую, люба, я вже той Пінтерест до дірок передивилась).
Lor111etta• 15 апреля 2025
Є бетонні різні горщики.
Вони виконують функцію і загорожі,якщо густо розмістити.
Автор,любі рослини в кашпо влітку дуже перегріваються,особливо корінь.
Це ж не грунт,де температура інша ,а сонце нагріває і цей горщик бетонний.
Але в них добре себе почувають юкки і очитки.
Вони засухостійкі,дешеві,багатопічні,зимують в оцих горшках.
Я сама вирощую для себе на подвір*ї високі очитки.
Але я вибрала варієгатні.
За рахунок листя вони декоративні досить довгий час,зацвітають під осінь.
Ось вони зараз такі.
Легко діляться і розростаються.
Гугліть очиток видний.
На базарі є ,копійки коштує.
Але я вибрала варієгатні.
Ось вони зараз такі.
Легко діляться і розростаються.
Гугліть очиток видний.
На базарі є ,копійки коштує.
Холодная каша
• 15 апреля 2025
Ответ дляLor111etta
Є бетонні різні горщики.
Але я вибрала варієгатні.
Ось вони зараз такі.
Легко діляться і розростаються.
Гугліть очиток видний.
На базарі є ,копійки коштує.
Але я вибрала варієгатні.
Ось вони зараз такі.
Легко діляться і розростаються.
Гугліть очиток видний.
На базарі є ,копійки коштує.
Щиро дякую, дорога порадниця, завжди вірила, що тут ще залишились розумні і добрі люди. Я вже давно спостерігаю і висадила на кладовищі та клумбі в іншому місті Юкку і Очіток, дуже круті рослини, чудово засуху переживають, Юкка і взимку зелена. Я запропонувала Юкку сусдіам висадити, показала фото і приклади, але вони вирішили смітник на вході у парадне залишити, тут я безсила....Кожен вибирає, що ближче до душі.
Lor111etta• 15 апреля 2025
Ответ дляХолодная каша
Спввчуваю Вам,біля мого будинку 20 років був безлад,аж тепер люли стали свідоміші і осбб ініціативи підтрмуує.
Можливо,маленький приклад оцим недалеким покажете: одну рослинку посадіть неподалечку,якщо можливо.
Вона виросте,приверне увагу,думаю зацікавляться.
А сміття-це має бути рішення зборів по установці смітника.
В нас зробили акуратний будиночок з металопрофілю з кодовим замком.
Голова особисто слідкує за чистотою,нагадує,аби все було в мішках.
Дуже приємно,що ми до уього доросли.
Не впадайте в відчай,вода камінь точить!)
Дуже приємно,що ми до уього доросли.
Холодная каша
• 16 апреля 2025
Ответ дляLor111etta
Дуже приємно,що ми до уього доросли.
Дякую, люба. В наших будинках сміттєпровод досі, і багато людей проти того, щоб його ліквідувати).