Советчица Года• 11 апреля в 10:24

У вас был момент, когда ребенок поставил вас в неудобное положение публично?

Булку Дай• 11 апреля в 13:04
Ответ дляЯ тертий жук
Из первого поста парню сейчас 20 лет. Знает много, в том числе, что делать выводы по двум прочитанным строчкам без уточнения деталей - глупо 😉
Хорошо, что не в маму пошел.
мегамоСГ• 11 апреля в 13:06
Зайшли з сином в порожню маршрутку, сіли на перші місця відразу за водієм, там висить у файлику фото водія, прізвище і вказано назву компанії. Син подивитися на фото і починає голосноє казати ’Мама подивись бабай’. Водій східної зовнішності. Я така швидко почала
Спускались по сходах, зустріли нових сусідів: хлопець з дівчиною. Мій малий каже, які гарні тьоті. Вони посміятися, я почала пояснювати дитині, що до чого.
В 3,5 роки син ще не вимовляв Л і казав ’Найобний їхтарик’ замість налобний ліхтарик, і ’Буйка йопнула об йоб’ замість ’Булька лопнула об лоб’.
Я тертий жук• 11 апреля в 13:31
Ответ дляБулку Дай
Хорошо, что не в маму пошел.
Для кого хорошо?)

И да, пошёл таки в маму 😊
АфродитаПетровна• 11 апреля в 14:56
Ми з чоловіком не вживаємо алкоголь, не любителі гостей і мої діти класичних застіль ніколи не бачили. Але влітку вони часто були зі свекрами на дачі, там у них своя компнія пенсійного віку, щовечора після городів у них спільна вечеря під це діло, але все дуже інтелігентно. Ну а дітей куди діти, тільки з собою взяти. І от моїм дітям ця екзотика дуже запала в душу. Донька в 3му класі більш скромна і дещо розуміє, а син в 1му класі - наївна душа, що в голові, те й на язику.
І от я бачу повідомлення від вчительки, прям як в анекдоті: шановні батькі, проведіть з дітьми виховну бесіду, що в шкільній їдальні не місце для тостів і цокання чашками, має бути культура споживання їжі в навчальному закладі :)

Я узнаю, що мій син за своїм столиком (тоді як раз безкоштовні обов´язкові сніданки ввели) організував чокання чашками, урочисто виголошував перший тост за свято, другий тост за жінок, третій тост за кохання і останній на коня!

Мкні б було не так жахливо, якби я хоч колись пила. А то, я ж чоловіком ані краплі, і така ганьба.
АфродитаПетровна• 11 апреля в 14:59
Ответ дляЧудовий каламбур
Очень очень давно приехала в Киев с племяшкой ( мы из небольшого города) и когда она увидела чернокожего закричала на всю улицу ’ смотри НЕГР!’
Ну ладно плямяшка, мій чоловік до сих пір так говорить, а свекруха взагалі говорить негритос...
Доросла дівчинка• 11 апреля в 16:34
Мені було років 5. Я жила в селі. Поїхали з мамою до Києва і я вперше побачила темношкірого чоловіка. Закричала на весь трамвай: мама, дивися який дядьо замурзаний. Лежав весь трамвай і ’дядьо замурзаний’ теж
ТебеОноНадось• 11 апреля в 19:47
Стояли на вокзалі в черзі в туалет і моя донька голосно питалася: Мама, а ти писять хочеш чи какать? Какать, да, мам? Чи пісять?
ТебеОноНадось• 11 апреля в 19:53
Ответ дляКоролева ганделику
Никогда. Ну разве что из смешного. В 2 года старшую в зоопарк впервые отвели. ’Мама, е-бАААААдь!!!!’ Люди вокруг лежали))
Ааа, згадала ще. Супермаркет, син сидить в візочку магазинному і зітхає батькові в телефон - мама знову за горілкою прийшла. Мама, а ті хто п´ють горілку - ті алкоголіки?
Я стою поруч, обираю горілку подешевше для розтирань ВПЕРШЕ В ЖИТТІ, люди поруч пильно дивляться і явно в ахуї.
Що то було, взагалі не второпала)
ТебеОноНадось• 11 апреля в 19:55
Ответ дляБулку Дай
Читаю коменты, проблема то не в сказанном, а в том, что дети не понимают, что нельзя орать в общественных местах.
А де можна? Вдома?
Летюча помилка• 13 апреля в 18:04
Детей нет, но вспомнила случай в 2020: иду из магазина, летний тёплый вечер. Мимо меня идут мама с ребёнком, мальчик лет пяти. Слышу, мать рассказывает ребёнку про нашего нового президента Зеленского. И вдруг мальчик спрашивает:
- Мама, а президент знает, что он президент?
Мне было очень смешно))
Галя із Дарниці• 25 апреля в 09:18
Ответ дляБулку Дай
Ну вот первый пост, читать умеет, а что орать нельзя в автобусе не знает?
Это вы о детях?))))