Маруська Му• 11 апреля 2025

Дівчата Київ напишіть будь ласка відгуки за 200 садочок

Якщо ваші діти туди ходять, зараз обираю садочок але в інтернеті дуже мало нових, в основному старі за 2016 та 2013 роки але з того часу багато що змінилося
Чарівна патика• 11 апреля 2025
Ну серьезно?
Фейсбук группы района,где садик, но никак не советчица
Зайканалужайке• 11 апреля 2025
Садок класний, я там працювала, якщо правильно розумію, це садок 200 Святош. Району, раніше був НВК‘ Зірниця‘, на ФБ є їх сторінка, але точно ніхто вам не скаже і не напише, як буде краще саме вашій дитині. І навіть у самому класному за відгуками садку, може бути проблеми.., тому слухати і довіряти вашій дитині, а не сподіватись на відгуки і поради.., часи змінюється і вихователі також..
автор Маруська Му • 12 апреля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Дуже дякую за відповідь