Верочка 100%• 11 апреля 2025

Чим прилизати волосся?

В мене не типова проблема, бо ж всі завжди шукають, як зробити обʼєм...
А в мене навпаки - з обʼємом на голові я виглядаю як карлик-переросток, бо сама не висока й худа, але маю дуже густе й кучеряве волосся, яке треба прилизувати.
Тому питання - порадьте якийсь засіб, який можна нанести на корені та всю довжину перед сушкою, та який не жирнить. Без масла в складі, масла не підходять точно, нуль ефекту та жирна голова.
Пробувала купу всього, єдине що більш-менш сподобалось це tigi after party, але - ще в пошуку кращого.
Якщо ви знаєте якийсь чудо-утяжєлітєль-прилизувач - порадьте будь-ласка))))
маминаБубочка• 11 апреля 2025
Сходить ,сделать кератин и не мучаться с кублом
автор Верочка 100% • 11 апреля 2025
Ответ длямаминаБубочка
Ні дякую. Вбити волосся не планую.
маминаБубочка• 11 апреля 2025
Ответ дляВерочка 100%
Ні дякую. Вбити волосся не планую.
Не убьются, будет идеальная гладь волос
Не за Будка• 11 апреля 2025
А я люблю коли волосся як кульбаба.
У мене просто кучеряве
Кредитная• 11 апреля 2025
Может сетку на ночь надевать на волосы?
Фокус-Покус• 11 апреля 2025
Лонда проф для кучерявого не підходить?
маминаБубочка• 11 апреля 2025
Ответ дляВерочка 100%
Ні дякую. Вбити волосся не планую.
У вас 2 выхода-кудрявый метод с кучей стайлинга ежедневно и кубло, или кератин, изредка коррекции отросшего
автор Верочка 100% • 11 апреля 2025
Ответ дляКредитная
Может сетку на ночь надевать на волосы?
Колись пробувала й сітку й шапочку...не особливо допомагає, вони потім самі знову піднімаються за пару годин... Пощастило бляха від природи, ВІЧНИЙ обʼєм
автор Верочка 100% • 11 апреля 2025
Ответ дляФокус-Покус
Лонда проф для кучерявого не підходить?
Це що
КонФФетОшка• 11 апреля 2025
Ответ дляВерочка 100%
А помыть, мокрыми расчесать и в хвостик до высыхания?
Смурфик• 11 апреля 2025
Смотрите больше Ютуб, думаю найдете свою фишечку с волосами.
автор Верочка 100% • 11 апреля 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Будуть же заломи...
КонФФетОшка• 11 апреля 2025
Ответ дляВерочка 100%
Будуть же заломи...
а по заломам пройтись утюжком?)
Бачу_майбутнє• 11 апреля 2025
пусть вам их правильно проредят в салоне
Фокус-Покус• 11 апреля 2025
Ответ дляВерочка 100%
Це що
Засоби, що глибоко зволожують. Лінійка.
автор Верочка 100% • 11 апреля 2025
Ответ дляФокус-Покус
Засоби, що глибоко зволожують. Лінійка.
Дякую, погуглю
НаБалКоніХодять• 13 апреля 2025
це ідельний варінт- МОЛОЧКО JOICO https://glanez.com.ua/professionalnaja-kosmetika-d...