Лепешечка• 11 апреля 2025

Ви вважаєте ламінування вій хорошою альтернативою щоденному макіяжу?

18 мнеУЖЕ• 11 апреля 2025
Да, мне очень нравится
На лето так вообще огонь
Love_Love_Love_• 11 апреля 2025
Мене кумарять ті всі записи, корекції і тд. Малювати вії - 2 хв, змивати 2 хв
мадамГрицацуева• 11 апреля 2025
Нет. У меня короткие ресницы. Ламинирование не дает нужного мне эффекта.
Дую на вітер• 11 апреля 2025
Как можно так за всех написать ?
Если у вас три пера вам это до оного места будет . Если норм ресниц - то все равно обьема вам будет не хватать и красить тушью . Если свои густеющие и длинные то да . Но таких очень мало в природе )
Эскиз бесконечности• 11 апреля 2025
Не понимаю наращивание ресниц, очень редко это смотрится естественно и не как у коровы
Love_Love_Love_• 11 апреля 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Яке ще наращіваніє?
Леплю из пластилина• 11 апреля 2025
Мене наче підслухали. Саме зараз 13-річна донька виїдає мозок, що їй це потрібно.
Дую на вітер• 11 апреля 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Да потому что наши люди не могут заплатить и получить естественно и аккуратно , если за те же деньги можно в два раза длиннее ) и в два раза гуще всего + 50 грн ..
Оч@ров@Шк@• 11 апреля 2025
Да, я регулярно делаю лами ресниц и бровей
Эскиз бесконечности• 11 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Яке ще наращіваніє?
Перепутала
Оч@ров@Шк@• 11 апреля 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Вы не знаете разницу между наращиванием и ламинированием?
Дую на вітер• 11 апреля 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Портит ресницы скажите ей
Кудряшка Сью• 11 апреля 2025
Ні, мені ’не зайшло’.
Эскиз бесконечности• 11 апреля 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
Перепутала
Love_Love_Love_• 11 апреля 2025
Ответ дляДую на вітер
А ще наші люди люблять знецінювати наших людей, для чого?
Психологічка• 11 апреля 2025
Ламінування брів - так!
А ось на рахунок вій - єрунда рідкісна .
Стрекоза любви• 11 апреля 2025
Я вважаю, що варто спробувати і зробити власні висновки. Робила ламі брів, мені не зайшло. Якість волосків змінилися на період ламінаціі в гірший бік.
Леплю из пластилина• 11 апреля 2025
Ответ дляДую на вітер
Портит ресницы скажите ей
А для глаз это не вредно?
И_В_офигительных_штанах• 11 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
В мене наприклад жирна шкіра і люба туш сильно розмазується. Користуюсь тільки водостійкою. Її змити проблемніше. Та і не люблю на очах цю важкість від туші… тому частіше просто не крашусь.
З радістю б робила постійно ламінування, та часу нема і грошей шкода 😅
Бабуся Бетман• 11 апреля 2025
а хтось робить самостiйно ламiнування? а то бачу продають набори
Кнопус• 11 апреля 2025
Для мене ні)
Досить короткі і прямі вії. Ламінування їм не допомагає, на жаль.
Ще й від складів очі печуть

Знаю дівчат, у кого довгі в тримають завиток, то їм так, можна в не фарбувати пару тижнів ( але все одно фарбують)
неДоЖиру• 11 апреля 2025
Мне нравится очень
Но читала, что это вредные составы для организма
Дую на вітер• 12 апреля 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
А для глаз это не вредно?
С линзами нельзя . Если не попадут в глаза то норм для глаз