Сорока-ворона• Изменено 11 апреля 2025

Никогда!!! Никогда не ставьте брекеты

Дочь поставила и в итоге челюсть опустилась, подбородок упал, губы и уголки губ тоже опустились. Зубной ряд сузился и рот как будто стал меньше. Там еще у нее челюсть сужена и маленькая. Вообщем проблемы на проблемах.
Кудрі кручу сама• 11 апреля 2025
Ответ дляМяо мой мяо
а толку з тої ’ідеальної посмішки’, котра диссонує зі щелепою, що стала, як у коня, лице видовжилось і осунулось. Та й та ’ідеальна посмішка’ тільки за рахунок носіння рітейнерів, а не будете їх носити -зуби вернуться назад і буде посміша кривозубого коня? Я ще розумію, коли дійсно є серйозні дефекти, але решта.... втім, правильно лікарі роблять, що втюхують це всім підряд, гріх на таких не заробити
Крюгер в діі - ви розгадали змову масонів - стоматологів
Всі нерівності змінюють механіку зубів і стирається поверхні які не мають приймати участь в жуванні
Про скупчення і контактний карієс при ньому промовчу
Але тіштеся що ви знаєте істину
Н@Диете• 11 апреля 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Да, все тело перестраивается под новый прикус и очень часто особенно если есть сколиоз вылезают боли. До брокеров сколиоз был скомпенсирован и не болел
Сколиоз может быть от неправильного прикуса. У меня так...
Кудрі кручу сама• 11 апреля 2025
Ответ дляОдні думки
А кому нужны идеальные? Или вы Кейт Мидлтон?)
Рівні зуби - це здоровʼя
А ще маса людей у віці перед імплантацією носять брекети - але ви обмежені якимись гучними прізвищами
Кудрі кручу сама• 11 апреля 2025
Ответ дляТелефон Рубика
нет
Буває
Н@Диете• 12 апреля 2025
Автор но вы напугали меня конечно. ..но у ребенка зубы ровные, ,но зуб один вырос на чужом месте и брекетам будут его перетягивать на своё..... А какие варианты ещё у меня?
Олександра - Ост• 12 апреля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Ого а как лечите?
Ношу капу уже третий месяц, но пока что улучшение не вижу. У меня болит сильно.
Братья Капли• 12 апреля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Во время носки, один год прошел
то у вас некваліфікований ортодонт, до чого тут брекети? й тим більше якщо ще не зняли, то результат не досягнуто, розповісте коли повністю закінчить носити
Шаманю второпях• 12 апреля 2025
сын носит брекеты - наконец зубы выравнялись
Братья Капли• 12 апреля 2025
Ответ дляШкала Радощів
Потому что их сейчас ставят и советуют всем, где они надо и не надо! Даже мне посоветовали в мои 41 а мне точно не надо…лишь бы бабла срубить.
ну от я в 53 нарешті поставила, якби просто ряд був кривий, не стала б морочитися, але в мене один зуб позаду стоїть, колись виліз другим рядом, тепер молочний що був попереду випав (до 38 років стояв) й я останні 15 років на усіх фотках посміхаюся краєчками губ, та й при бесіді рот стараюся широко не відкривати, бо виглядаю як беззуба алкашка, хоча зуб є, просто його не видно!

тому вирішила поставити та витягти його нарешті вперед

доньці старшій ставили, навпаки, в неї дуже вперед були зуби висунути, як у кролика, в дитинстві не схотіла оті пластинки носити, хоча я з нею по ортодонтах вибігала добряче, врешті вона поставила у віці за 30 років, дуже добре зробили, нормальні рівні зубки тепер й вперед не стирчать, бо в неї сам по собі навіть рот не закривався( треба було робити зусилля
Братья Капли• 12 апреля 2025
Ответ дляШкала Радощів
Я пришла поставить пломбу! Его экспертные мнения по выманиванию из меня денег меня не волновали.
а навіщо пішли до такого стоматолога? у мене нормальний, ніколи в житті не намагався щось виманити, ще й знижки робить
Братья Капли• 12 апреля 2025
Ответ дляШкала Радощів
Это не зуб мудрости . Это зуб который не вырос обычный нижний где-то возле клыка. У меня там нет места для него.
ну так радійте що не виріс, у мене такий виріс, тільки пізно
Братья Капли• 12 апреля 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Вам правильно посоветовали его удалить ,тем более для него нет места ,потому что он может начать вылазить в любое время и сместить вам весь ряд
Можете сколь угодно ставить
В вами описанной ситуации доктор вам правильно советует ,но вы считаете себя умнее
це вона мене не бачила, в мене виліз, місця не те що нема, а на половину зуба, тепер от поставила брекети, щоб ті зуби розсунути, а цей витягти, бо колись дуже ’грамотний’ стоматолог сказав, що то просто так десна болить, а зуб молочний що шатався обізвав коренним
Братья Капли• 12 апреля 2025
Ответ дляСвій варік
Десна не от брекетов оголилась, она и без брекетов оголилась бы
100%, в мене шийки повилазили років 12 назад, ще й близько ніякі брекети не носила, та й взагалі маю в цілому здорові зуби, майже всі на місці, жодної коронки, моста, імпланта, всі живі окрім двох де нерви видалено
Братья Капли• 12 апреля 2025
Ответ дляМяо мой мяо
я про дорослих, у котрих були нормальні обличчя, а після брекетів стали конячі морди
яким чином? в мене хто ставив, у всіх ’морди’ нормальні
Братья Капли• 12 апреля 2025
Ответ дляОлександра - Ост
У меня такая же ситуация, сейчас челюстно-лицевые суставы лечу, после брекетов(
а в мене вони вже років 20 клацають, от тепер самій цікаво, може перестануть
автор Сорока-ворона • 12 апреля 2025
Ответ дляН@Диете
Ну если ребенок, то это не страшно, когда взрослый - то сложно
Олександра - Ост• 12 апреля 2025
Ответ дляБратья Капли
В мене спочатку теж лише клацали, а тепер ще і болять((((
Кондуктор автобуса• 12 апреля 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Ніколи ! Ніколи не слухайте баб з кідстафу!

Та взагалі будь-яких.
ЭтаваНиМожетБыть• 12 апреля 2025
Ответ дляТайТаке
За 42 года не вылез а тут начнет??
И такое бывает
У подруги полез к 40 годам ,она и не знала о его существовании ,сдвинул ей весь зубной ряд
Пекельнi Борошна• 12 апреля 2025
А моему ребёнку расширили челюсть и выровнять зубы!Всем советую!
Н@Диете• 12 апреля 2025
Ответ дляОлександра - Ост
А у меня клацают из-за перекрестного прикуса..но я брекеты не ставила а сейчас уже поздно