alinka0908• 11 апреля в 22:57

Я неадекватна?

Давно одружена, свекруха мене не любить, стосунки прохолодні. Згадую колишні стосунки, які не склалися і скучаю за сімʼєю колишнього хлопця, його батьками, цією атмосферою сімʼї…
Щедрик ведрик• 11 апреля в 22:58
В чем неадекватность?
Чебураха з перцем• 11 апреля в 22:58
Вам отношения со свекровью важны или все же с мужем?
автор alinka0908 • 11 апреля в 22:59
Ответ дляЩедрик ведрик
В чем неадекватность?
В мене сімʼя, я згадую маму колишнього хлопця? Мені дійсно бракує їх)
автор alinka0908 • 11 апреля в 22:59
Ответ дляЧебураха з перцем
Бракує великої і дружньої сімʼї.
ФрекенБок• 11 апреля в 23:00
Ответ дляalinka0908
Бракує великої і дружньої сімʼї.
А Ваша сімʼя де?
Чебураха з перцем• 11 апреля в 23:00
Ответ дляalinka0908
Бракує великої і дружньої сімʼї.
Создавайте свою семью, большую и дружную
автор alinka0908 • 11 апреля в 23:00
Ответ дляФрекенБок
А Ваша сімʼя де?
Мама померла давно, є лише тато..
Щедрик ведрик• 11 апреля в 23:02
Ответ дляalinka0908
Ну вы ж не того хлопця вспоминаете, а его маму... просто вам хочется нормальных семейных отношений, а вы вынуждены мирится с холодными отношениями нынешних свекров.. и нормально что мозг вам вспоминает те отношения которые вам нравились... ничего ненормально не вижу)... это обманка мозга для снятия напряжения
автор alinka0908 • 11 апреля в 23:04
Ответ дляЩедрик ведрик
Так, мама була як подруга, в неї не було дочки, я з нею ходила по магазинах, готували разом, може ще тому, що моєї мами нема давно. А тут виходить, що свекри на своїй хвилі, нема того відчуття, що є батьки, якась опора.
Заставляличка• 11 апреля в 23:05
Ответ дляalinka0908
но те ваши отношения даже его родители не спасли
Щедрик ведрик• 11 апреля в 23:05
Ответ дляalinka0908
Все правильно, вам та свекровь компенсировала отсутствие мамы, вот вам и хочется туда вернуться как за опорой и поддержкой
Викасикрет• 11 апреля в 23:06
Ответ дляalinka0908
Самі станьте собі опорою
Банан-барабан• 11 апреля в 23:08
Ответ дляalinka0908
Почему такие хорошие люди и бывшие?
Секретница• 11 апреля в 23:09
В мене подруга досі спілкується і зустрічається зі свекрухою з попереднього шлюбу) дітей в них не було в тому шлюбі.
Але дружні стосунки лишилися і вони спілкуються
Банан-барабан• 11 апреля в 23:10
Ответ дляalinka0908
Бракує великої і дружньої сімʼї.
Вы бы тут сейчас выли, что у Вас нет никакой приватности с мужем и все праздники, выходные нужно проводить с его семьёй. И что вся его родня без спросу проходит к вам в гости.
Банан-барабан• 11 апреля в 23:11
Ответ дляalinka0908
Вы взрослая женщина и у Вас семья. Не нужно включать девочку и в каждой женщине видеть маму и ожидать, что Вас будут кружить и угощать конфетками.
Щедрик ведрик• 11 апреля в 23:16
Ответ дляБанан-барабан
А очень хочется)
Баба_Воля• 11 апреля в 23:16
Дивна як мінімум.
Нащо вам любов чужої жінки?
Нехай чоловік вас любить
У вас своя сім´я.
Зубачистка• 11 апреля в 23:42
Я Вас розумію. Вам просто не вистачає мами, Вашої мами. Того тепла і затишку, яке вона давала. Безпечності, любові, тепла, відчуття, що ти - ще дитина. Хоч і доросла. Мама колишнього хлопця Вам частково її замінила, і її Ви добре пам´ятаєте, тому сумуєте. Вона просто Вам замінила маму. Нинішня свекруха ніяк не заміняє і не старається, тому тут такого відчуття в стосунках з нею немає. Але всі люди різні, і відношення до невісток різне. Просто намагайтеся самі створити те тепло, затишок, любов у своїй родині, дати його дітям. Вам, нажаль, його вже ніхто не дасть, треба змиритися з роллю тієї самої мами для своїх дітей. В мене теж така свекруха - наче не погана, але постійно приміряю її до моєї покійної мами, і розумію, що вона навіть не на грам не замінить її, навіть не пробує. Але то моя проблема, то мої очікування, вона їм відповідати не зобов´язана. Живе своє життя, як їй хочеться. Має право, звісно ...