Соседка Маши• 11 апреля в 23:30
Ответ дляLyudaT
Це кримінальна відповідальність для жіночки
може вам і цікаво таке дивитись, але жіночка б краще трохи подумала перед тим, як це робити...
Да, к сожалению вы правы, не всем можно нарушать законы :(
Шматочок хмарки• 11 апреля в 23:33
Ответ дляLyudaT
Може їй втрачати нічого вже, точніше немає кого, бо вже втратила.
Ответ дляLyudaT
Пресувати чоловіка з дитиною, вона герой, смілива і справедлива?!!!!!
Coffee is Love• 11 апреля в 23:36
От цікаво, а якби жінок так забирали воювати - чоловіки б нас так відстоювали?
Coffee is Love• 11 апреля в 23:37
Ответ дляОдуванчик number one
а якого чоловіка вона пресувала?
Ответ дляШматочок хмарки
Не бачила. Шкода, що покарають її( Це яке місто?
Одеса.
Ответ дляCoffee is Love
а якого чоловіка вона пресувала?
Тцк пресували її чоловіка який йшов з дитиною!!!
Черный Ловелас• 11 апреля в 23:40
Ответ дляLyudaT
Я видел это видео , она стреляла в воздух , и если это было на частной территории ихнего дома двора никакой там отвецтвенности ей не будет , она защищала свой дом и свою семью.
Ответ дляCoffee is Love
Звичайно!
Шматочок хмарки• 11 апреля в 23:45
Ответ дляCoffee is Love
Звісно що ні) Це чудово можна було побачити, коли піднімали тему з жіночою мобілізацією. Звісно, що якийсь відсоток був би, але думаю не більшість.
Шматочок хмарки• 11 апреля в 23:47
Ну що за морда-лапи? Пам´ятаю тоді багато хто писав, що нарешті і їх потягнуть, потирали радісно ручки. А жінки перед тим підняли галас, коли чоловікам хотіли заборонити пересуватись між областями. І петиції жінки підписували масово, щоб чоловікам допомогти.
Ответ дляTeonaa
Та розкажіть що було? Якщо пресувала тцкуна з дитиною, типового тцкуна, то я вважаю все нормально🤷♀️
Толпа тцкашників пристали до чоловіка який йшов додому з дитиною, мала злякалась, побігла звати маму, та вийшла в халаті з рушницею і зробила постріл в сторону цієї бидлоти, ті як таргани в розсипну розбіглись, сім´я поспішила додому.