Счастье_же_вот_оно• 12 апреля 2025
Получается. Теперь лучше переезжать?
С Левого берега на Правый ?
Счастье_же_вот_оно
• 12 апреля 2025
Ответ дляТеща дочки
Присутність і гарантії іноземного контингенту
Миротворців.
Вот и я так это понимаю.
Но они будут находится только на части Украины. Что с остальными территориями ?
В гости звали?• 12 апреля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Открываем учебники истории и читаем, как делили Берлин. Только тогда делили страну-агрессора, а сейчас хотят распилить страну-жертву. Даже австрийский художник окуевает на Том Свете.
Делили побежденного. Историю пишут победители.
Теща дочки• 12 апреля 2025
Келлог пропонує розмістити британсько-французький контингент разом з українськими військами на правобережжі Дніпра.
Сили оборони також залишатимуться на півночі та у центрі, а на тимчасово окупованих територіях будуть росіяни.
Громадське
Теща дочки• 12 апреля 2025
Ответ дляФісташкова кава
Хотелось бы верить, что это только мнение одного чиновника, а не план, к которому готовят.
План Віткоффа гірше , тому Келог спорить з ним, Віткофф пообнімався з хуйлом і каже Україна повинна віддати області, і війти. А Келог каже там по лініі має бути Зсу, ніяких передач територій, а за Зсу - миротворці стояти. Тому прапори, які іноземні війська потрібно тут розмістити. Це просто роздуми. Келог не впливає на рішення тих же европейців щодо іноземного контингенту. А щодо американців, у Трампа сім пʼятниць на неділі, але він навпаки виводить всіх з східної Європи. Тобто американців кивають на европейців.
Мочалкин блюз• 12 апреля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Так логично, что безопаснее на правом
Если там будут иностранцы
Они будут на Левом )))
Счастье_же_вот_оно
• 12 апреля 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Они будут на Левом )))
Карту посмотрите с флагами
Сіґеле-міґеле• 12 апреля 2025
Ответ дляСоседка Маши
Карту вчера постили и там территория Украина поделена и левая часть от Днепра с 3-мя флагами.
А почитати далі, що то значить часу не вистачило чи розуму. То про розміщення іноземного контингенту для стримування кацапів. Але такий собі план, і це лише план.
Автор, можете швидше вже збирати речі і іхати туди, де немає річок.
Немає берегів - немає проблем...
Теща дочки• 12 апреля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Карту посмотрите с флагами
Там іноземний контингент.
Жовте під Зсу стримуванням.
Окуповані рожевим контролюються рашкою
Жовте під Зсу стримуванням.
Окуповані рожевим контролюються рашкою
Теща дочки• 12 апреля 2025
Ответ дляSo_so
Эта карта, это слишком хороший вариант для нас. Вы её видели? За нами остаются все не захваченные территории+иностранный военный континент на большей части страны+демилитаризованная зона.
Это слишком хорошо, потому маловероятно.
А чому думають що ’жовте то віддати рашці?
Жовте то Україна - Зсу, як зараз
Це просто план Келога черговий, якби це розрулити, бо близько до фронтової путін не згоден на іноземців. Думаю, він зовсім не згоден буде на іноземців.
Жовте то Україна - Зсу, як зараз
Ангел-предохранитель• 12 апреля 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Зачем?
Для хайпу на Советчице . А повыть ’как всё ужасно’? Рубль сам себя не заработает ))
Ангел-предохранитель• 12 апреля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Кіт Келлог запропонував розділити Україну на зони, де і які війська стоятимуть після завершення війни. Він порівняв це з поділом Берліну, який після капітуляції Німеччини у 1945 році поділили на окупаційні зони. Про це пише Times.
Алгонавт• 12 апреля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
фото
Чому союзні сили будуть захищати тільки правий берег ?
Теща дочки• 12 апреля 2025
Ответ дляАлгонавт
Тому що пуйло не хоче миротворців на фронтовій лінії, це просто думки Келога, що вони можуть запихнути контингент далі від фронту, просто як гарантія, не про захист то зовсім. Ніякий контингент тут воювати не буде. Це про гарантів
Света С Приветом• 12 апреля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Очень смешно. Вы с Германии насмехаетесь?
Поганий з вас шпійон, конкретно сьогодні в передмісті Києва . У будні в Києві. Як там один рашисти розказував у стрімах ’Київ, район Бровари’
Света С Приветом• 12 апреля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Был ещё Американский сериал мадам госсекретарь и там делили по Днепру
путин в сериале был женщиной
Зеленский сбежал
Я не помню подробностей уже,очень давно смотрела.. и серию не помню
путин в сериале был женщиной
Зеленский сбежал
А скільки фільмів було про кінець світу у 2000, у 2011... А ми досі живі
Зяблик протестант• 12 апреля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Так логично, что безопаснее на правом
Если там будут иностранцы
Та не. Они будут первыми дріпать
Света С Приветом• 12 апреля 2025
Хочете щось пообговорювати, пообговорюйте допис міністра оборони Бельгії нещодавній щось явно розумніше за викиди, але буквочок чимало
Ответ дляТеща дочки
Жовте то Україна - Зсу, як зараз
Просто люди опасаются, что на территории без иностранного контингент может быть повторное нападение, а я вижу это так как Вы.
Света С Приветом• 12 апреля 2025
Ответ дляВ гости звали?
Не смешно. Это может быть и через 5, и через 10 лет. В войну дольше, чем 3 года мы тоже не верили
Уже не 3 дні? У вас прогрес стався на 11-му році війни
Пасти Ла• 12 апреля 2025
Ответ дляСоседка Маши
Под тремя флагами именно правобережная Украина
Фрау Донна Роза• 12 апреля 2025
Ответ для220В
Місто ( ще й столицю) поділити по річці і зробити кордони ... Таке хоч раз було в історії? По областям більш логічно 🙁
Берлинская стена, слышали?
Фрау Донна Роза• 12 апреля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ну такой войны, как у нас по масштабам тоже в истории не было. И что ? Кто вам сказал, что история повторяется одинаково тому, что уже было
Была и масштабнее война, учите историю
Ответ дляSo_so
Рашка требует запорожскую и херсонскую область под контроль, тогда типа согласная на мир.
Фрау Донна Роза• 12 апреля 2025
Ответ дляХвець-тець
Опять мертветчуковская ботня солями упоролась
Маня своим метверчуком так узнаваема