ХикориДикори• 12 апреля в 10:29
Подивіться висипку, що це?
Помастила кремом. То в дитини 12 років. На згинах рук. Свербить і є такі прищики.
Що то таке, то якийсь герпес вірус, чи алергія? Може в когось було схоже.
ХикориДикори
• 12 апреля в 10:31
Ответ дляПапина дочка
Місце характерне для алергії
А на що може бути, порошок їжа все те саме. Алергія на згинах рук буває так? Просто ніколи там діти не мали висипки , ще й свербить.
ХикориДикори
• 12 апреля в 10:31
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
ребенок мог помазать туда духами?
Цього не було точно
Папина дочка• 12 апреля в 10:34
Так, алергія свербить. У мого сина була в дитинстві до 5 років, потім все ок, а потім в 15 його так обсипало, лежав в лікарні, кололи гормони 5 днів. Пройшло і не повторювалося, і до сих пір ніхто не знає, на що то було.
Алергія така зараза, велике щастя знати, на що вона.
ХикориДикори
• 12 апреля в 10:39
Ответ дляБабка_в_кедах
Атопічний дерматит
Я спершу подумала що то якийсь герпес. А чим мастити? Більше ніде не свербить і немає висипу
ХикориДикори
• 12 апреля в 10:39
Ответ дляПапина дочка
Зараз можна дати протиалергічне таблетку кілька днів?
Згадала його вчора пригостили аскорбінкою, тими таблетками хімозними , він і з´їв десь півпачки. А сьогодні проснувся з тими прищами і каже свербить
Лукава_Кiшка• 12 апреля в 10:42
Ответ дляХикориДикори
похоже на крапивницу (аллергическая реакция)
Папина дочка• 12 апреля в 10:42
Ответ дляХикориДикори
Я би на вашому місці дала антигістамінне і біле вугілля, а далі по ситуації. Мені здається, що якщо не буде покращення, то нема сенсу самостійно щось давати.
КоКоКоКоКоКо...• 12 апреля в 10:44
Ответ дляХикориДикори
І Ви ще питаєте що це?
Сорбент дайте.
Обижулька• 12 апреля в 10:46
Ответ дляХикориДикори
То звісно може бути від аскорбінок. Син отримав кропивнянку від чайної ложки меду. Спочатку отака висипка як у вас, а потім почала змінювати місця кожні пару годин. На руці зникла, вилізла на животі, потім на ногах.
ХикориДикори
• 12 апреля в 10:47
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
І Ви ще питаєте що це?
Сорбент дайте.
Я лише щойно про ті аскорбінки згадала. Ще казала вчора не їж, би не обсипало, і на тобі.
КоКоКоКоКоКо...• 12 апреля в 10:49
Ответ дляХикориДикори
Вирахуйте дозу вітаміну с, яку з´їв.
ХикориДикори
• 12 апреля в 10:50
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Вирахуйте дозу вітаміну с, яку з´їв.
Та в тому то й проблема що вітаміну с там небагато, а добавок хімозних багато
КоКоКоКоКоКо...• 12 апреля в 10:55
Ответ дляХикориДикори
Точно більше добової норми з´їв
ХикориДикори
• 12 апреля в 10:58
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Точно більше добової норми з´їв
Ну так
КоКоКоКоКоКо...• 12 апреля в 11:07
Ответ дляХикориДикори
Ну так
Скоріш за все комплексно передоз вітаміну с і плюс хімічні добавки.
Дайте сорбент
Не нагружайте печінку, легка їжа пару днів
Може послабити від вітаміну.
Якщо хочете поставити галочку ,, хороша мати’ то купіть мазь гривень за 400.
А так спостерігайте.
Стане гірше - до лікаря
Дайте сорбент
Може послабити від вітаміну.
А так спостерігайте.
Стане гірше - до лікаря
ХикориДикори
• 12 апреля в 11:10
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Дайте сорбент
Може послабити від вітаміну.
А так спостерігайте.
Стане гірше - до лікаря
Дайте сорбент
Може послабити від вітаміну.
А так спостерігайте.
Стане гірше - до лікаря
Дякую, атоксіл підійде для такого?
Бабка_в_кедах• 13 апреля в 00:14
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Точно не він
В мене саме так проявляється, тому не була б така категорична.
ХикориДикори
• 13 апреля в 00:19
Ответ дляБабка_в_кедах
Що з ним робити? Чим мастити? Аналізи?
Бабка_в_кедах• 13 апреля в 00:21
Ответ дляХикориДикори
Що з ним робити? Чим мастити? Аналізи?
Почитайте сторінку Катерини Бакіко в фейсбуці чи інстаграмі, це лікарка дерматолог. Там можна знайти інформацію