Володарка мрій• 12 апреля в 18:36
Що врятує це волосся? Тонке, сухе, плутається, кубло постійно після сну
Кожного ранку розчісую і плачу(
Швендяю містами• 12 апреля в 19:21
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Після шампуню обов´язково бальзам, будь який. Миєте правильно? Не всю масу, а тільки шкіру голови. Перед миттям розчесати. Маски для зволоження волосся. І щодня спрей легкий для розчісування
Какую маску для волос посоветуете?
Володарка мрій
• 12 апреля в 19:30
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А я повністю все волосся мию
Прям думаю якщо не помию то буде брудне
А воно таке сухе що аж не приємно хвіст крутити
Прям думаю якщо не помию то буде брудне
Коник-стрибунець• 12 апреля в 20:37
Ви не бачили тонке волосся. У мене в 4 рази менше волосся. Ось таке тонке. У вас ще дуже нормальне.
Володарка мрій
• 12 апреля в 20:39
Ответ дляКоник-стрибунець
Дякую
Мені просто все життя казали шо воно тонке
Та я звикла що воно в мене паршиве
Завжди думала коли густе то товстий хвіст, а в мене дудочка
Та я звикла що воно в мене паршиве
Коник-стрибунець• 12 апреля в 20:46
Правильний догляд. Я іноді роблю маску з кокосового масла ( нашу тільки на волосся по довжині, коріння без масла), надягаю пакет і сиджу 3-4 години, перед миттям голови. Волосся ніби підживлюється і набагато краще виглядає. Ще використовувала моасло макадамії, також непогано.
Сама не знаю• 12 апреля в 21:11
Ответ дляКоник-стрибунець
Ой ні, прошу тільки не ці народні методи. Не можна мастити масло на волосся, не дає воно нічого
Коник-стрибунець• 12 апреля в 21:15
Ответ дляСама не знаю
У мене краще волосся виглядає після цієї маски.
Спішу - перекидаюсь• 12 апреля в 22:04
Ответ дляШвендяю містами
Какую маску для волос посоветуете?
Не пораджу, бо маю зовсім інший тип волосся, ніж у автора. Мені подобається ефект на волоссі від масок з гліцерином, алоє вера, гідролізованими протеїнами..., пантенолом у складі
Люблю кетчуп• 13 апреля в 01:26
Ответ дляПукимончиг
Кондиционером пользуетесь?
Leave-in средства используете?
Посмотрите в их сторону - они устраняют сухость
Leave-in средства используете?
А Лив ин делают волосы гуще ?
Пукимончиг• 13 апреля в 01:38
Ответ дляЛюблю кетчуп
А Лив ин делают волосы гуще ?
Ухаживает за волосами
Пукимончиг• 13 апреля в 01:40
Ответ дляВолодарка мрій
А я повністю все волосся мию
Прям думаю якщо не помию то буде брудне
Шампунем мойте хорошенько кожу головы, скальп
Сама длина волос помоется сама собой пеной. Ее специально мыть не надо , тем более тереть