Радість моя• 12 апреля в 22:11
Холестерин 5.5
Сдавала анализы перед плановой операцией, и в пакете Дилы "Биохимия крови" был холестерин. Никогда его не сдавала ранее. Результат 5.5 при норме до 5.2 меня удивил, мягко говоря. 32 года, вес 58 при росте 175, не курю, тренировки с весом три раза в неделю, ОТКУДА такой холестерин? Мог ли повлиять грипп на этот показатель? За три недели до сдачи анализов я выздоровела. Или это алкоголь (вино) по выходным? В питании есть погрешности, но без фанатизма. Конечно, через месяц пересдам и пойду к врачу, если надо будет. Но интересно, может было у кого-то подобное и чем закончилось. Глюкоза в норме, и все остальные показатели биохимии тоже.
Срочнокпсихологу• 12 апреля в 22:15
Это холестерин общий ?
Там же вроде холестерин низкой плотности самый плохой (в липидограмме). А просто холестерин как таковой еще ни о чем критичном не говорит
Фоточки нема• 12 апреля в 22:19
Холестерин общий , плохой и хороший не отображает никакие риски .
У меня 6,2 и идеально чистые сосуды, сдавала анализы по совету нутрициолога
Мир Мир Мир!• 12 апреля в 23:02
Ответ дляПроработник
У мене той самий холестерин, але мені пише, що це норма
У вас поки норма, але креатинін ближче до високих показників, і сечовина низькувата.
Майте на увазі нирки, перевіряйте
Проработник• 12 апреля в 23:02
Ответ дляМир Мир Мир!
Майте на увазі нирки, перевіряйте
Дякую, так, здавала ниркові проби, колись там був пісочок, на останньому узд його не помітили. Дивно, я ж його не ганяла.
Мир Мир Мир!• 12 апреля в 23:05
Ответ дляСегодня я не я
Нужно сдать отдельно холестерин высокой плотности
Краще весь ліпідний профіль. Тригліцириди високі теж дуже погано, а не тільки ЛПНЩ.
Низькі показники холестерину теж погано, бо це також дисліпідемія, тобто, порушення метаболізму .
Радість моя
• 12 апреля в 23:07
Ответ дляСрочнокпсихологу
Это холестерин общий ?
Да, написано общий
Радість моя
• 12 апреля в 23:10
Ответ дляСрочнокпсихологу
Автор не паникуйте, всё у вас в норме
Но лучше переделать анализ, может не придется в этом разбираться потом.
Радість моя
• 12 апреля в 23:11
Ответ дляФоточки нема
А как сосуды проверить, на УЗИ?
Мир Мир Мир!• 12 апреля в 23:15
Ответ дляПроработник
Він і сам виходить без ганяння. В сім´ї може є схильність до мкб, або не ,дай боже, хнн. Тут і білковий обмін має значення. Скільки споживаєте , і як печінка його метаболізує .
Мир Мир Мир!• 12 апреля в 23:19
Ответ дляРадість моя
А как сосуды проверить, на УЗИ?
Дуплексне/триплексне сканування судин голови та шиї :
підключична артерія та плечоголовний стовбур; сонні артерії та вертебральні артерії з усіх боків.
Але вам досить здати розгорнуту ліпідограму.
Мати тріля• 13 апреля в 00:31
У мене така ж ситуація, як у вас. І теж була здивована, адже харчуюсь правильно, слідкую за здоровʼям, вага 55 кг при зрості 164 см, тобто надмірної нема. Терапевт сказала, що це взагалі може бути спадкове. От чекаю на консультацію кардіолога, але але передбачаю, що там тільки статини назначать, ніхто в причинах розбиратись не буде - це не про нашу медицину, на жаль,
Конотопська відьма• 13 апреля в 08:35
Ответ дляМати тріля
Почитайте Тараса Жиравецького.
Тут мене затюкали,а він досить популярно розказує про холестерин.
І не тільки.
Радість моя
• 13 апреля в 10:13
Ответ дляМати тріля
А ліпідограма ок? І чи перездавали ви холестерин, раптом помилка?