Дама-мадама• 12 апреля в 22:15

Чи можна перетонуватиcя з теплого в холодний блонд?

Чи можна блонд зробити холодним? Сьогодні зробили мелірування, затонували у теплий блонд Я так і хотіла, але він вийшов більш жовтий, короче не зовсім те, що хотіла і все ж зрозуміла, що більш холодний мені пасує краще. Так ось питання- чи візьме тонування в інший відтінок? Більш до русявого, попелястого? Бо хочеться плакати. Чим можна змити тонування? Вдома є окисник 1,9% , він підійде, щоб змінити відтінок чи слабкий? Ну і яку фарбу краще брати,
Акуна_Матата• 12 апреля в 22:18
да, но не сильно и не на долго
по хорошему заново обесцвечивать и потом тонировать
БезникаЯ• 12 апреля в 22:20
Ответ дляАкуна_Матата
да, но не сильно и не на долго
Та как это. Если это просто тонирование, оно смывается за месяц.
Да автор, можно затонировать в более холодный.
Акуна_Матата• 12 апреля в 22:20
Ответ дляБезникаЯ
угу
автор Дама-мадама • 12 апреля в 22:21
Ответ дляБезникаЯ
Потрібно чекати як змиється чи можна вже? Окисник 1.9% підійде?
Топтунша• 12 апреля в 22:21
Помойте несколько раз шампунем глубокой очистки и половина цвета уйдет, а потом можно использовать маски/шампунь для коррекции желтого оттенка, а уже через 3-4 недели затонироваться в холодный оттенок
БезникаЯ• 12 апреля в 22:22
Ответ дляДама-мадама
Я не знаю, меня мастер тонирует.
автор Дама-мадама • 12 апреля в 22:22
Ответ дляТоптунша
Дякую
Ранковий базар• 12 апреля в 22:22
На время, например на 2 мытья головы
Сокодавка ще та• 12 апреля в 22:25
Мы тут все феи какаем радугами и пукаем жасмином
Откуда вас занесло на советчицу?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 13 апреля в 09:25
Не чіпайте зараз волосся, якшо мелірування перший раз, то наступного разу буде кращий результат. Ми не бачимо фон освітлення, можете зараз від холодного тону позеленішати.
автор Дама-мадама • 14 апреля в 15:42
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Дякую, але мелірування постійно робила, і була колись в холодному тоні; а це захотілося змінити. Поки нічого не робила, думаю через місяць спробую, коли змеється трохи тон