Мэри Попкинс• 12 апреля в 22:26

Мій хлопець буде дружбою в друга. Варто перейматися?

В сенсі чи буде якась взаємодія його з дружкою, що мені не сподобається. І чи мені також йти?
Результат:
вже голосів: 46
35 (76.09%) Йти з ним
11 (23.91%) Краще не йти
Любимка-анонимка• 12 апреля в 22:28
І з дружкою, і з нареченою, і з нареченим.
І навіть з тещею і весільним співаком
Птица Говоруша• 12 апреля в 22:28
ото вы загоняетесь
ПироженкА• 12 апреля в 22:29
Так, їм теж кричатимуть гірко, цілуватися будуть точно
Стрекозей• 12 апреля в 22:29
Все зависит от порядочности парня, от адекватности дружки и молодоженов, от формата проведения торжества и от культуры гостей. Короче, вам виднее чем нам
ПироженкА• 12 апреля в 22:30
А що означає йти чи ні? Ви йому дівчина чи хто? І друге питання, а ви взагалі запрошені?
Любимка-анонимка• 12 апреля в 22:30
Ответ дляПироженкА
Фсьо!
Весілля буде тепер зірвано
пАлАвинкА• 12 апреля в 22:30
Лизатися пʼяний буде з дружкою. Ви й не дізнаєтеся.
Свідок Перемоги• 12 апреля в 22:32
Авторе, ваш хлопець не ходить на роботу або навчання? Не взаємодіє там з іншими жінками?
автор Мэри Попкинс • 12 апреля в 22:32
Ответ дляСтрекозей
Я з ними взагалі не спілкуюся. Мене запросили, бо запросили його, мене ніби вимушені були...
Птица Говоруша• 12 апреля в 22:33
Ответ дляМэри Попкинс
так идите и получайте удовольствие от мероприятия
Свідок Перемоги• 12 апреля в 22:33
Ответ дляМэри Попкинс
То ви хочете піти, щоб із тоскним лицем , очі не зводити з нього та дружки?
автор Мэри Попкинс • 12 апреля в 22:34
Ответ дляСвідок Перемоги
Ну я дізналася, що дружба і дружка мають цілуватися. Не знаю, чи таке примусово, але я на це не хочу споглядати і знати.
Свідок Перемоги• 12 апреля в 22:34
Ответ дляПтица Говоруша
Автор не для задоволення, а по справі. Розуміти треба!
Птица Говоруша• 12 апреля в 22:34
Ответ дляМэри Попкинс
может разок и поцелуются слегка, и то не факт. далеко не на каждой свадьбе такое
Птица Говоруша• 12 апреля в 22:34
Ответ дляСвідок Перемоги
а, блин, точно
И.О. человека• 12 апреля в 22:34
Так идите с ним. Свадьбы это весело. Заодно и проконтролируете все
Свідок Перемоги• 12 апреля в 22:34
Ответ дляМэри Попкинс
Бити їх точно, щоб цілувалися, ніхто не буде.
Стрекозей• 12 апреля в 22:35
Ответ дляМэри Попкинс
Ну а его-то вы знаете? Давно вместе?
Короче, я бы пошла без раздумий. Посмотрела бы его круг общения
Свідок Перемоги• 12 апреля в 22:35
Ответ дляИ.О. человека
Стане між дружкою та хлопцем, щоб і не думали, що йому нема кого цілувати
Борець за гаманець• 12 апреля в 22:36
Якщо вас запросили, хоч і через хлопця, то певно треба йти.
Коленная ложечка• 12 апреля в 22:37
Якщо це ваш хлопець то чого він має йти один? Обов´язково з вами
Свідок Перемоги• 12 апреля в 22:38
Ответ дляКоленная ложечка
Бо він буде зайнятий весь час,в друга багато обов´язків. А автор буде сидіти одна у натовпі чужих людей
Глас_Народа• 12 апреля в 22:38
Если вы пара и у вас все серьезно, то конечно идти. Для меня вообще странно, если на такие мероприятия парень идет сам
Моль Моллівна• 12 апреля в 22:38
Тю, опитування жах. Навіщо з ним йти?! Ппц
Там все розмивчато• 12 апреля в 22:39
Мій чоловік теж був дружкою, ми ще були не одружені.
Я йшла на весілля теж, були різні конкурси, і з поцілунками теж. Я голосніше всіх кричала ’гірко дружбам’, бо це було весело і це просто ритуал.
Поцілунок був в щічку. Але були і інші конкурси, в яких можна було б ревнувати.
Але для мене то було просто весілля і просто розваги.

Неочікувано у друзів чоловіка я стала ’героєм’ і своєю.
Дружимо вже родинами 20 років.
автор Мэри Попкинс • 12 апреля в 22:39
Ответ дляПтица Говоруша
Це вже тішить, що може цього і не бути. Бо це якось все дивно... Інакше треба брати вільного дружбу, а не у стосунках.
Глас_Народа• 12 апреля в 22:39
Ответ дляМэри Попкинс
Это обычная практика приглашать на свадьбу пару
Птица Говоруша• 12 апреля в 22:40
Ответ дляСвідок Перемоги
с чего вдруг? познакомится с людьми и будет общаться
Глас_Народа• 12 апреля в 22:40
Ответ дляПтица Говоруша
Я бы сказала, что на большинстве современных свадьбах не так. Последний раз такое видела на сельской свадьбе
Стрекозей• 12 апреля в 22:41
Ответ дляМэри Попкинс
Я была дружкой на довольно-ьаки сельской свадьбе с соблюдением ’традиций’. Нам с дружком кричали горько, но я игнорила тост с покерфэйсом. В конце вечера сделала толпе одолжение и таки чиркнула его в щеку.
Вот ещё целоваться с чуваком, с которым только накануне познакомилась и он у меня никаких эмоций не вызвал. Его тоже сразу предупредила что никаких глупых конкурсов и тостов. Весело проводим время, пьем и расходимся. Подруга, которая замуж выходила, тоже была в курсе моей позиции и ничего против не имела