Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 апреля в 10:47

Когда следующий фестиваль раздачи бездомных собак в Киеве?

Я знаю, что было такое 23 марта на ВДНХ. Может кто знает. Пишу, чтобы вы не писали мне "идите в приют и выбирайте". Фестиваль для меня наиболее приемлемая форма. Спасибо.
nova_mama• 13 апреля в 12:48
Знайди вірного друга та подаруй йому дім!🐾😘

26 та 27 квітня у Міжнародному виставковому центрі відбудеться День адопції, організований КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

Це можливість знайти собі справжнього друга та змінити його життя назавжди!

Чому варто завітати?
👋 Ви подаруєте тварині другий шанс на щасливе життя
👋 Зможете знайди вірного чотирилапого друга, який завжди буде поруч
👋 Допоможете зменшити кількість безпритульних тварин та зробите світ добрішим

Ваша любов може змінити чиєсь життя! Приходьте та знайдіть свою пухнасту радість! 🩷😉

Матеріал підготовлено в рамках інформаційно-комунікаційної кампанії з важливості адопції тварин спільно з Центр захисту тварин (Київська Міська Лікарня Ветмедицини)

Отаке викладали у нас у групі району. Воно?