Тракторні війська• 28 марта в 20:13
Документи для поїздки в потязі з собакою
Добрий вечір! Дівчата, хто нещодавно їздив або взагалі їздить з собакою потягом, підкажіть, будь ласка. Хочу поїхати по Україні з собакою породи мисливський спаніель. Купе викупила, квиток на собаку купила, ветпаспорт з щепленням від сказу та титри і чип є. Що ще треба? Ф1 зараз вимагають в Україні чи ні?
Роза в вазі• 29 марта в 00:07
Ф1 всегда требовалась, но не всегда ее проверяли.
На всякий имейте при себе намордник. Хоть медицинский. Чтоб был и чтоб без эмоций окружающих спокойно могли заходить/выходить из своего купе.
Все документы у Вас в норме.