Фима Собак• 13 апреля в 13:27
Посоветуйте фильм для просмотра семье с детьми 9 и 14 лет
Завжди недо...• 13 апреля в 13:37
Мій крім марвела любить про тварин, наприклад ’Того’ з У.Деффо, ’Дорога додому’, ’Собаче життя’
КарамбОлька• 13 апреля в 13:41
Диво
Вартові галактики
Синя птаха
Марлі і я
Життя і мета собаки 1.2 ч
Бел і Себастьян
Вартові галактики
Синя птаха
Марлі і я
Життя і мета собаки 1.2 ч
Бел і Себастьян
Мне без сахара• 13 апреля в 13:41
Ми передивились Зоряні війни і Мандалорець, всіх Трансформерів, Черепашок нінзя, частково фільми з Джекі Чаном, Марвела.
З зовсім старих Назад в майбутнє, Флабер, Джуманджи, Каспер, Двоє я і моя тінь, Коротке замикання… це те, зо одразу пригадалось.
А так, останнім часом багато аніме дивимось )