долой_лама• 13 апреля 2025
Дитина чхає від сонця
Тільки виходить з хати, з магазину на яскраве світло - починає чхати 2 рази підряд.
І коли хоче чхнути то дивиться на світло - тоді виходить.
Ще у когось таке є?
Мааарковная• 13 апреля 2025
Така звичка називається світловий чхальний рефлекс. Це відбувається через те, що яскраве світло через фоторецептори ока викликає рефлекторне роздратування нервових закінчень слизової носа, і ви чхаєте. Дослідження 2010 року показало, що ознака є спадковим і зустрічається у 18-35% людей.
Единая страна!• 13 апреля 2025
В мене так
Завжди було з дитинства і думала, що у всіх так
Дуже здивувалась, коли зрозуміла, що не всі чхають на сонці
долой_лама
• 13 апреля 2025
Ответ дляМааарковная
У чоловіка таке саме, теж чхає від сонця
Мадам Подлинник• 13 апреля 2025
У меня так всю жизнь, 45 лет..и папа такой, мог раз 8 подряд чихнуть глядя на солнышко)
Обстановщица• 13 апреля 2025
Моя тоже чихает, серо-голубые глаза у нее. Окулист объяснил, что люди со светлым цветом глаз так реагируют, это очень быстро сокращается зрачок, поэтому чихает человек.
Сказал, что на Солнце нужно надевать солнцезащитные очки, обязательно с коричневыми стеклами
долой_лама
• 13 апреля 2025
Ответ дляОбстановщица
У моєї зелені очі, не світлі
І в чоловіка теж
Забрала і не сказала• 13 апреля 2025
Ответ дляОбстановщица
у меня каре-зеленые, тоже чихаю от солнца
Обстановщица• 13 апреля 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ну вы уловили суть, почему чихаете?
А_я_ЛОЖУ!• 13 апреля 2025
у меня автор не только от солнца такое бывает. Точнее раньше как раз чаще на солнце была такая реакция. Сейчас редко. Но зато от резких перепадов воздушных масс (сквозняк либо любая резкая смена температуры) чихаю как от перца... Бесит и мешает страшно, хотя дома постоянно все на проветривание стоит, бегала всю жизнь по улицам при любых условиях. А тут вдруг на тебе после беременности сюрприз