Да_Я_ТакаЯ_• 13 апреля в 14:51
Це нормальний подарунок?
Було день народження у сина. Подзвонила хрищена, спитала, що купити, і як би трохи напросилися на день народження. Я сказала одразу, все є. Іграшок повно, викидаємо. Одягу хватає. Тим самим натякнула, що святкувати будемо в кафе. І були б раді подарунку грошам. В підсумку приїхали на день народження, і подарували машинку. Я в шоці сиджу, мені чомусь образливо що я така дурна, витратила на кафе 6 тисяч, а вони привезли подарунок на тисячу. Хоча люди дуже і дуже заможні. Думаю, чому сказати що ми не святкуємо? Це десь в психології я думала від них отримати вигоду, і тому мене так це обідило. Чи це дійсно не норма, йти в кафе в трьох з машинкою?
Трільчиха• 13 апреля в 14:53
Ви не хотіли заморочуватись вдома, вони не зобов´язані платити за кафе, ви не праві
Харчовий тріль• 13 апреля в 14:54
если ждёте только дорогие подарки-зачем делаете ДР в кафе? Всё ради дорогих подарков? Так и говорите гостям
Цветов Мне срочно• 13 апреля в 14:54
Вы душная и меркантильная. Крестные подарили подарок ребенку, и правильно сделали, а не вам бабло.
Море_море_я_скучаю• 13 апреля в 14:55
Автор, треба було торт купити та чай, все інше тільки в сімейному колі
Астоновитесь!• 13 апреля в 14:55
Так они ребёнку сделали подарок, а не вам. Вы ж хотели их деньгами перекрыть траты на кафе и ставить ребёнка без подарка. Хитрые
Курочка-чубаточка• 13 апреля в 14:56
А ви їли в тому кафе чи то хрещена мала весь бенкет оплатити?
пАлАвинкА• 13 апреля в 14:56
Подарунок нормальний. Зазвичай люди святкують заради емоцій. А якщо не хотіли/не мали можливості то не потрібно було лише заради дорогого подарунка
Да_Я_ТакаЯ_
• 13 апреля в 14:58
Ответ дляАтятя_тётя
Ви так цікаво формулюєте думки)
Що означає цікаво
Да_Я_ТакаЯ_
• 13 апреля в 14:59
Ответ дляАстоновитесь!
Ну якби вони спитали що подарувати. Навіщо о тоді в мене запитувати.
Да_Я_ТакаЯ_
• 13 апреля в 15:00
Ответ дляКурочка-чубаточка
Хрещена звичайно
Да_Я_ТакаЯ_
• 13 апреля в 15:01
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Нужно было сразу путёвку на море
Якби вона запитала про путівку, я б погодилась.
Да_Я_ТакаЯ_
• 13 апреля в 15:01
Ответ дляДаю справку
мдаа, ну вы и жлобиха
подарок вполне нормальный
Дякую, я знаю
Кондуктор трамвая• 13 апреля в 15:01
Не норма чекати, що вартість подарунків компенсує ваші витрати на святкування
Море_море_я_скучаю• 13 апреля в 15:02
Ответ дляКаваЗМолоком
Она наела на 6 тысяч?)
Там она с семьёй пришла, на 3 000 нажрали, а подарок на 1000
КаваЗМолоком• 13 апреля в 15:03
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
То есть не 6, на 3 все-таки нажрала приглашающая сторона?
Атятя_тётя• 13 апреля в 15:03
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Що означає цікаво
Хто зрозумів, той зрозумів. Якщо перефразую, боюсь образитесь
Море_море_я_скучаю• 13 апреля в 15:04
Ответ дляКаваЗМолоком
Паритет
Да_Я_ТакаЯ_
• 13 апреля в 15:04
Ответ дляКондуктор трамвая
А хто чекав, таке відчуття, що кожен прочитав щось своє, а не те , що я написала. В мене спитали, що подарувати. Я не просила машинку очередную. Ми їх і так виносимо на майданчик. І так, я хотіла гроші, щоб частину затрат компенсувати. Що в цьому поганого
Педиатор_я• 13 апреля в 15:04
Дітям років до 9-10 ніколи не дарую грошей. Тільки іграшки. Дитині малій ті гроші то не подарунок.