okrukana• 13 апреля 2025

Ви вірите, що Гагарін був в тому космосі? Жодної фотки, доказу

Люди пишуть-А я нисколько не верю, что Гагарин был в космосе,это всё было только на словах, что он был в космосе, доказательств не существует в виде фото или видео съёмки в Советский Союз, не предоставил доказательств, только на словах было, что он был в космосе, и больше ничего нету,
Margaret Rose• 13 апреля 2025
Так, вірю - і що він був, і що американці на Місяці були
автор okrukana • 13 апреля 2025
А потім Юрко почав бухать і спився.
автор okrukana • 13 апреля 2025
Ответ дляMargaret Rose
А доказів нема
begovelik• 13 апреля 2025
Цілком зрозуміло, чому в людей виникають сумніви щодо таких подій, як політ Гагаріна — особливо в епоху тотального недовіри до офіційних версій історії. Але давай розберемося по суті, без зайвих емоцій.

📅 Що відомо про політ Гагаріна?
12 квітня 1961 року Юрій Гагарін здійснив перший в історії людства орбітальний політ навколо Землі на кораблі ’Восток-1’. Політ тривав 108 хвилин. Його зустрічали після посадки, були офіційні записи, переговори з ЦУП, маса свідків, технічна документація і навіть деякі фото — хоча й не в такій кількості, як ми звикли бачити сьогодні.

❓А де докази?
1. Радіозв´язок.
Польоти ’Востоків’ відстежувалися не лише в СРСР. Деякі західні радіоаматори зафіксували сигнал корабля.

2. Свідки.
Гагаріна зустріли очевидці на місці приземлення — проста селянка Ганна Тахтарова з дочкою. Вони першими побачили космонавта після приземлення.

3. Фото/відео.
Є архівні фото Гагаріна в скафандрі перед польотом, після приземлення — але дійсно, у космосі його не фотографували: тоді ще не було компактних камер, які могли б працювати в умовах невагомості. Радянський уряд також не поспішав публікувати ’більше, ніж потрібно’ — типова риторика епохи.

4. Реакція США.
Якби СРСР збрехав про політ Гагаріна — США негайно це спростували б, тим більше в умовах Холодної війни. Але американці визнали успішний політ і почали активну гонку в космосі.

🧠 Скептицизм — це нормально, але він має бути критичним
Зараз легко писати: ’немає фото — значить, не було’. Але в 1961 році техніка була іншою, пріоритетами були не інстаграмні селфі, а взагалі виживання космонавта.

📌 Висновок
Політ Гагаріна — історичний факт, підтверджений документами, свідками, технічними звітами, міжнародною реакцією і наступними польотами, які вже знімали на відео та фото. Якщо би це була ’постановка’, вона б не витримала перевірку часом і новими технологіями.
angelo4ka• 13 апреля 2025
О ,отрабатывает. Не успел зарегиться. Всё про бедную рашку пишет. Боты, боты...
coch100• 13 апреля 2025
Верю.
inresta• 13 апреля 2025
Академик Королев был украинцем
Nathalie27• 13 апреля 2025
Ответ дляokrukana
А доказів нема
А чи не все рівно? В світлі сьогодення це якось неактуально.
Атиква• 13 апреля 2025
Та не кажуть, навіть в інституті нічого не закинув
ura1981• 13 апреля 2025
А де докази що взагалі хтось в космосі був?
сами знаете кто• 13 апреля 2025
Ответ дляinresta
Академик Королев был украинцем
а Бандера - поляк.
ПадаюВреверансах• 13 апреля 2025
Розбирала квартиру старих євреїв. Знайшла лист від Гагаріна.
Просто розказую. Цікаво, як вважаєте, чи мають якусь цінність такі пам´ятки?
Відправила внукові в штати той лист разом з дитячими фото, документами, в тч документи про зміну імен євреїв на наші ( вже після війни, не знаю для чого це було зроблено), і ще дещо цікаве (мабуть, плоть від обрізання, таке може бути?). Той мужчина просив все викинути, але рука не піднялась. Вмовила отримати посилку і щоб сам вирішив викидати чи ні.
Особлива вагалась чи класти того листа від Гагаріна, подумає, може, що я хлам напакувала
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 апреля 2025
1) он был в стратосфере
2) Белка и Стрелка также не имеют фото из космоса, но являются первоткрывателями.
inresta• 13 апреля 2025
* * begovelik.

я вам чет не могу нажать ’’ответить ’´
напишу так :
насчет любителей - радіоаматори это смешно;
про селянку - тоже,
про США - это ничего не доказывает, что они молчали тоже .
К примеру, в ссср знали, что американцы не были на Луне, но спешили спростовувать
Yana_pl• 13 апреля 2025
Ответ дляokrukana
А доказів нема
Він зробив фото зворотньої сторони Луни.
Аnnеt• 13 апреля 2025
пока он летел вокруг Земли его ракету и переговоры фиксировали многие страны. США в том числе. Советы не скрывали полёт и сделали его максимально открытым.
tala-li• 13 апреля 2025
то перевал Дятлова, теперь Гагарин...- просто архив СССР, а не бот опешный
ura1981• 13 апреля 2025
Ответ дляАnnеt
Земля рухається з швидість вроді 30км/с!!!!
Як космонавти в ВАКУОМІ встигають землю доганяти???
Slava2002• 13 апреля 2025
Якщо так була можливість літати в 60 ті роки і гуляти на місяці Що заважає зараз з іншими технологіями літати на місяць? Але не літають, чомусь.
HupBaHa• 13 апреля 2025
Думаю, до орбиты долетел и всё
ura1981• 13 апреля 2025
Ответ дляSlava2002
Так сказали чому....соляра дорога
Slava2002• 13 апреля 2025
Ответ дляura1981
Так сказали чому....соляра дорога
Чи Голлівуд вже не той
ura1981• 13 апреля 2025
Ответ дляSlava2002
Чи Голлівуд вже не той
Та вони вмятно ляпи попередньої висадки на місяць пояснити не можуть, а ви хочите щоб вони зараз змогли адекватне кіно зняти
Slava2002• 13 апреля 2025
Ответ дляura1981
Дротовий дисковий телефон на відео про місця складно пояснити навіть неосвідченим.
lammama• 13 апреля 2025
Хоть Гагарина не трогайте.
ura1981• 13 апреля 2025
Ответ дляSlava2002
А яка різнця скільки телефонів?
Як це може доказати чи заперичти польоти в космос?
PinkMa• 13 апреля 2025
Ответ дляinresta
Академик Королев был украинцем
котому в лицо русня мочилась и избивала. А потом сделали ’своим’ ученым. твари вонбчие
Ollka• 13 апреля 2025
Ответ дляSlava2002
Сенсу немає.
Було кілька польотів. Все. Більше немає в них сенсу і мети.
Ollka• 13 апреля 2025
Авторе, а чому не вірити? Що там такого неймовірного?
Супутники там давно літають.
В 1998 вже МКС запустили, а це ще й будувати потрібно було в космосі. Тобто техніка вже дійшла.
Ирина_Б_• 13 апреля 2025
плоскоземельщица?