Люди пишуть-А я нисколько не верю, что Гагарин был в космосе,это всё было только на словах, что он был в космосе, доказательств не существует в виде фото или видео съёмки в Советский Союз, не предоставил доказательств, только на словах было, что он был в космосе, и больше ничего нету,
Цілком зрозуміло, чому в людей виникають сумніви щодо таких подій, як політ Гагаріна — особливо в епоху тотального недовіри до офіційних версій історії. Але давай розберемося по суті, без зайвих емоцій.
📅 Що відомо про політ Гагаріна?
12 квітня 1961 року Юрій Гагарін здійснив перший в історії людства орбітальний політ навколо Землі на кораблі ’Восток-1’. Політ тривав 108 хвилин. Його зустрічали після посадки, були офіційні записи, переговори з ЦУП, маса свідків, технічна документація і навіть деякі фото — хоча й не в такій кількості, як ми звикли бачити сьогодні.
❓А де докази?
1. Радіозв´язок.
Польоти ’Востоків’ відстежувалися не лише в СРСР. Деякі західні радіоаматори зафіксували сигнал корабля.
2. Свідки.
Гагаріна зустріли очевидці на місці приземлення — проста селянка Ганна Тахтарова з дочкою. Вони першими побачили космонавта після приземлення.
3. Фото/відео.
Є архівні фото Гагаріна в скафандрі перед польотом, після приземлення — але дійсно, у космосі його не фотографували: тоді ще не було компактних камер, які могли б працювати в умовах невагомості. Радянський уряд також не поспішав публікувати ’більше, ніж потрібно’ — типова риторика епохи.
4. Реакція США.
Якби СРСР збрехав про політ Гагаріна — США негайно це спростували б, тим більше в умовах Холодної війни. Але американці визнали успішний політ і почали активну гонку в космосі.
🧠 Скептицизм — це нормально, але він має бути критичним
Зараз легко писати: ’немає фото — значить, не було’. Але в 1961 році техніка була іншою, пріоритетами були не інстаграмні селфі, а взагалі виживання космонавта.
📌 Висновок
Політ Гагаріна — історичний факт, підтверджений документами, свідками, технічними звітами, міжнародною реакцією і наступними польотами, які вже знімали на відео та фото. Якщо би це була ’постановка’, вона б не витримала перевірку часом і новими технологіями.
📅 Що відомо про політ Гагаріна?
❓А де докази?
1. Радіозв´язок.
2. Свідки.
3. Фото/відео.
4. Реакція США.
📌 Висновок
Nathalie27• 13 апреля 2025
Ответ дляokrukana
А доказів нема
А чи не все рівно? В світлі сьогодення це якось неактуально.
сами знаете кто• 13 апреля 2025
Ответ дляinresta
Академик Королев был украинцем
а Бандера - поляк.
ПадаюВреверансах• 13 апреля 2025
Розбирала квартиру старих євреїв. Знайшла лист від Гагаріна.
Просто розказую. Цікаво, як вважаєте, чи мають якусь цінність такі пам´ятки?
Відправила внукові в штати той лист разом з дитячими фото, документами, в тч документи про зміну імен євреїв на наші ( вже після війни, не знаю для чого це було зроблено), і ще дещо цікаве (мабуть, плоть від обрізання, таке може бути?). Той мужчина просив все викинути, але рука не піднялась. Вмовила отримати посилку і щоб сам вирішив викидати чи ні.
Особлива вагалась чи класти того листа від Гагаріна, подумає, може, що я хлам напакувала
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 апреля 2025
1) он был в стратосфере
2) Белка и Стрелка также не имеют фото из космоса, но являются первоткрывателями.
* * begovelik.
я вам чет не могу нажать ’’ответить ’´
напишу так :
насчет любителей - радіоаматори это смешно;
про селянку - тоже,
про США - это ничего не доказывает, что они молчали тоже .
К примеру, в ссср знали, что американцы не были на Луне, но спешили спростовувать
я вам чет не могу нажать ’’ответить ’´
напишу так :
про селянку - тоже,