ТихоЯ• 13 апреля в 19:43

Батько продає якісь старі ключі, гайки, леза…Фінмоніторинг.

Все в нього вживане, старе. Були старі станки, розібрав на деталі, бо вже нікому воно не потрібне, цим не займається.
Ось його повідомлення сьогодні.

« Відвіз на нову почту дві відправки. Відправив, треба було отримати два перекази , один 268 грн , другий -250. Гроші не віддали, взяли дані паспорта, код і сказали що за позовом налогої ви проходите фінансовий монітортнг. Завтра перезвонять в обід з нов. Пошти, і віддадуть нещасні 500 грн».
Кудесница_с_пургеном• 13 апреля в 19:47
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 апреля в 19:50
долбаный гетьманцев
ТаЕщеОптимистка• 13 апреля в 19:52
Скаже у податковій, що продавав бу
Пацелуйнитуда• 13 апреля в 19:52
це просто...
Рекламама• 13 апреля в 19:53
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
долбаный гетьманцев
’хуженєбудєт’.
очки_ннадо• 13 апреля в 19:57
какой корявый вброс, НП раньше выдавала денежный перевод всегда по паспорту, сейчас через приложение.
Ростки жимолости• 13 апреля в 20:06
автор,почему не на карту отец получает оплату?
Ростки жимолости• 13 апреля в 20:08
это за день такая сумма? А в месяц сколько?
автор ТихоЯ • 13 апреля в 20:14
Ответ дляРостки жимолости
Як я розумію, йому зручно щоб готівка інколи була. Щоб не їздити в банкомат знімати.
Сегодня не целуюсь• 13 апреля в 20:35
Ответ дляТихоЯ
банкомати зараз на кожному кроці , 1% за зняття коштів погоди не зроблять
Сегодня не целуюсь• 13 апреля в 20:36
як варіант, то не за 2 відправки.. може за місяць чи квартал сума набралась
TANYA 0 0 0 0• 13 апреля в 20:36
Якщо це правда , то в податковій буде дуже багато роботи. Це ж кожний третій зараз щось продає в інтернеті. І ще яке має право пошта передавати персональні дані третім особам? І нащо треба було їм код, якщо завжди для видачі треба тільки паспорт
Давно без алко• 13 апреля в 20:37
Ответ дляочки_ннадо
я тоже по паспорту получаю...приложени нет..
Броніки для Моніки• 13 апреля в 20:38
Я думала виставити в інтернеті свої бу труси.
На різні суми.
Якщо потім питання, чому від різних людей приходять гроші, то показувати потім ці оголошення.

І це не жартую.
Реально, так буду робити.
Бо іноді приходять від друзів, знайомих.
То комусь до зарплати позичу, то за каву надішлю.
Десь 10-15 раз за місяць щось приходить.

От труси мої і будуть запорукою спокою і потужності, б...ь
Рекламама• 13 апреля в 20:46
Ответ дляБроніки для Моніки
На різні суми.

І це не жартую.
Реально, так буду робити.

Три продажі, більш чим по 17 гр за товар, і штраф.. скільки там,17 тис?
автор ТихоЯ • 13 апреля в 20:47
Ответ дляСегодня не целуюсь
У нас на невеличке селище 2 банкомати. Батько в основному купує продукти на базарі, а там потрібна готівка. Скажіть, навіщо ви зараз намагаєтесь в чомусь мене переконати, якщо взагалі не знаєте суть?
Повірте, йому пенсія приходить на карту, заплатити комуналку ще щось. А щоб обслуговувати себе, то треба готівку більше.
Броніки для Моніки• 13 апреля в 20:49
Ответ дляРекламама
Не можу свої бу труси по 18 грн.продавати?
TANYA 0 0 0 0• 13 апреля в 20:58
Та як можна відслідкувати всі транзакцї? Наприклад : в школі, в садочку постійно на щось здаємося і всі переказують на карту, позичити, подарувати гроші, також через карту.
-Ань-• 13 апреля в 21:58
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
То може в школах і садочках буде менше дуреп, які збирають гроші на свою картку.
Мания-Величия• 13 апреля в 22:39
Что тролли только не выдумают🤦‍♀️ а чего не написали, что повязали там же на новой почте, стяжками руки связали и тд😂