Моя улюблена страшко• 13 апреля в 19:56
А вам теж у 5 класі задають на вихідні дуже багато?
Так виходить, уроки у п´ятницю і понеділок майже усі повторюються.
Декілька тижнів підряд учителька літератури задає написати твір -роздум, ессе, характеристику чи ще щось до творів,які вивчаються завжди 10-12 речень.
Учитель природи задав проєкт зробити. При чому вивчали зовсім іншу тему. На минулих вихідних додому була практична робота на 3 сторінки. З української мови 2 вправи. З англійської декілька вправ письмо, читати текст і 6 ігор в додатку. З математики 2 задачі і кілька номерів з обчисленнями. І навіть вчителька малювання задала намалювати образ.
Одного разу інша мама запитала, чому на вихідні задається стільки домашки. На що почули, що вихідні якраз можливість приділити більше часу навчанню, а не відпочивати.
У дітей щодня 6-7 уроків. 2 іноземні мови, з яких англійська щодня.
Дуже часто по ночам не безпідставні тривоги, навчання на 8 ранку. Діти сонні і втомлені. І теж щодня купа домашки.
Як у вас ?
ПадаюВреверансах• 13 апреля в 20:00
Яка у вас програма?
У сина росток. Я без поняття що він там робить у своєму 5 класі. Не більше 2 год на вихідні точно приділяє. Оцінки 7-10.
Але я не дрочу взагалі за оцінки і не пепевіряю домашку.
Якось побачила з математики 5 і 6, спитала чи треба репетитор, сказав ні, розберусь і виправлю
Виправив на 7.
Короче, я не парюсь. Пріорітети інші
Виправив на 7.
Короче, я не парюсь. Пріорітети інші
сладкий_ноябрь• 13 апреля в 20:01
Домашка не обовʼязкова. Не хочете, не робіть. Якщо в дитини не має проблем з засвоєнням матеріалу, то нехай відпочиває на вихідних.
Дайте вподобайок• 13 апреля в 20:01
У вас даже рисование задают с пт на пн? И природу? Удивительно.
5й класс. Максимум 6 уроков. Если делать сразу, то норм
куркулиха• 13 апреля в 20:02
Головне - дожити до 9го. Он моїм по ходу з 9го ані в будні, ані в вихідні ніфіга не задають.
Куколка-мяуколка• 13 апреля в 20:03
Ответ дляПадаюВреверансах
Яка у вас програма?
Виправив на 7.
Короче, я не парюсь. Пріорітети інші
Виправив на 7.
Короче, я не парюсь. Пріорітети інші
Які у вас приорітети, окрім навчання в 5 класі?
Танці?
сладкий_ноябрь• 13 апреля в 20:03
Ответ дляПадаюВреверансах
Яка у вас програма?
Виправив на 7.
Короче, я не парюсь. Пріорітети інші
Виправив на 7.
Короче, я не парюсь. Пріорітети інші
Це теж доречі показник того, що дитина відповідальна і самостійна. Я вважаю, що якщо ти знаєш домашку дитини в 5 класі, то це великий мінус для самої дитини
Моя улюблена страшко
• 13 апреля в 20:03
Ответ дляПадаюВреверансах
Яка у вас програма?
Виправив на 7.
Короче, я не парюсь. Пріорітети інші
Виправив на 7.
Короче, я не парюсь. Пріорітети інші
Нуш
куркулиха• 13 апреля в 20:03
А, да, до речі, оцінка за домашки за правилами нуш виставляється для мотивації, і не може враховуватися в тематичних оцінках.
Моя улюблена страшко
• 13 апреля в 20:04
Ответ дляДайте вподобайок
Так. 2 уроки мистецтва. Типу музика і образотворче. Одне у понеділок інше у п´ятницю. Веде одна вчитель
Моя улюблена страшко
• 13 апреля в 20:05
Ответ дляПадаюВреверансах
Яка у вас програма?
Виправив на 7.
Короче, я не парюсь. Пріорітети інші
Виправив на 7.
Короче, я не парюсь. Пріорітети інші
Ну..для мене теж головне здоров´я та щастя дитини. Але ж навчання це провідна діяльність для дитини у 10-12 років. Для якогось профільного навчання ще зарано, ігри не беремо в розрахунок. Хобі теж.
Дайте вподобайок• 13 апреля в 20:06
Ответ дляМоя улюблена страшко
И вы рисуете на музыку?
Бавовна• 13 апреля в 20:07
Ответ длякуркулиха
Якби ж то.
Моєму 1 влупила вчитель з мистецтва.
Вона щотижня задає домашку. То малювати, то ліпити.
Я думала, що як її побачу, то вб´ю.
Добре, що не зустрілися.
Це не школа мистецтв, а ліцей з напрямками математика, хімія, біологія.
Старший там само навчається і у нього домашки з мистецтва - це знайти цікавий факт по темі, займає хвилин 10 максимум, а ліплять/малюють вони на уроках.
Моєму 1 влупила вчитель з мистецтва.
Я думала, що як її побачу, то вб´ю.
Добре, що не зустрілися.
Моя улюблена страшко
• 13 апреля в 20:07
Ответ дляДайте вподобайок
И вы рисуете на музыку?
Ви вирішили причепитися.
Це один предмет- мистецтво. Розділений на 2 галузі. Інколи підряд тема де саме малювання/ліплення, інколи музика
куркулиха• 13 апреля в 20:08
Ответ дляБавовна
Якби ж то.
Моєму 1 влупила вчитель з мистецтва.
Я думала, що як її побачу, то вб´ю.
Добре, що не зустрілися.
Моєму 1 влупила вчитель з мистецтва.
Я думала, що як її побачу, то вб´ю.
Добре, що не зустрілися.
На уроці діти мають ліпити і малювати. Ваша дитина це робить?
І в електронному журналі ця одиниця стоїть за дз чи за роботу на уроці?
Кофр для ноги• 13 апреля в 20:08
У мене в 6-му і теж багато завдань на вихідні, наприклад на понеділок: з математики три задачі, з укр.мови три номера письмово і тест, з укр літ прочитати с.187-209 та зробити тест, з біології проект,ще з історії щось
З математики взагалі у нас вчитель ’повернута на математиці’ задає іноді і по 5-6 номерів або може задати декілька задач і 15-17 однотипних прикладів. Батьки з нею ругаються, але безрезультатно.
Іноді мені навіть шкода дітей
Наприклад, мій кожен день на кружках по 2-3 години і так майже всі діти.футбол, малювання, танці - всі чимось займаються ще й уроки робити по 2-3 години
Іноді мені навіть шкода дітей
ПадаюВреверансах• 13 апреля в 20:09
Ответ дляКуколка-мяуколка
Танці?
Плавання, відпочивати, читати, проводити багато часу разом, гуляти на вулиці
сладкий_ноябрь• 13 апреля в 20:10
З перечисленого вами, там роботи на 1,5 години, якщо дитина вміє працювати самостійно. Якщо ні, то звісно, зацепить все затягується на години.
Моя улюблена страшко
• 13 апреля в 20:12
Ответ длясладкий_ноябрь
Малюнок фарбами, проєкт який теж треба підготувати ( знайти інформацію, оформити ( намалювати, приклеїти, підписати) це вже більше. При тому, що моя дитина творча. Багато вправ з англійської,написати твір-роздум, виконати все з математики - це для вас 1,5 години?
Я розумію, що у кожного своя швидкість і якість виконання, але...
сладкий_ноябрь• 13 апреля в 20:14
Ответ дляМоя улюблена страшко
Так, півтори.
Якщо не відволікатися і знати, що робити.
Кофр для ноги• 13 апреля в 20:14
Ответ длясладкий_ноябрь
А де таке написано?
У нас одиниць наставляти за невиконане дз.
сладкий_ноябрь• 13 апреля в 20:15
Ответ дляМоя улюблена страшко
Звідки ви знаєте домашку дитини, ви сидите над нею чи робите разом з нею її? Бо для мене трохи дивно, що в 5 класі мама аж так вникає в обʼєми завдать дитини.
Бавовна• 13 апреля в 20:15
Ответ длякуркулиха
І на уроці, і вдома.
Вчитель ставить оцінку за д/з другою за урок.
ПадаюВреверансах• 13 апреля в 20:15
Ответ длясладкий_ноябрь
Просто є мами реально паряться, щоб всі оцінки були хороші і дитину так налаштовують. Діти бояться отримати ту погану оцінку. Але це дріб´язок, якщо вцілому дитина ерудована, кмітлива.
Горе прямо якесь принести ту одиницю за незроблене завдання.
Я знаю, що син вчить вірші на перервах, бачила як йшов по дорозі в школу вчивтекст з англіймької. Вважаю такі навички дуже корисними для майбутнього навчання.
сладкий_ноябрь• 13 апреля в 20:16
Ответ дляКофр для ноги
А де таке написано?
Ну і?
Це якось впливає на знання?
Якщо в дитини не має проблем з навчанням, вона добре засвоює матеріал, то навіщо їй відпрацьовувати матеріал?
Це якось впливає на знання?
Инфотуфелька• 13 апреля в 20:16
Ответ дляПадаюВреверансах
Яка у вас програма?
Виправив на 7.
Короче, я не парюсь. Пріорітети інші
Виправив на 7.
Короче, я не парюсь. Пріорітети інші
Прям цікаво який пріоритет)
сладкий_ноябрь• 13 апреля в 20:17
Ответ дляБавовна
І на уроці, і вдома.
І? 1 не вплинула на підсумкову,