Бочка порохУ• 13 апреля 2025
Посоветуйте вкусный протеин чтобы добирать белок, пожалуйста
Худею. Придерживаюсь БЖУ. Не всегда успеваю сьесть нужное количество белка. Посоветуйте, пожалуйста вкусный протеин. Как вы его применяете?
Бубль Гум)• 13 апреля 2025
Для мене немає нічого смачнішого за омлет з двох яєць.
Одне яйце десь 60 г, два - 120 г.
Готується швидко.
Одне яйце десь 60 г, два - 120 г.
Готується швидко.
Бубль Гум)• 13 апреля 2025
Той протеїн, що треба розводити і пити, куштувала - на смак він гидотний, якщо без цукру.
А з цукром мені не можна.
Пукимончиг• 13 апреля 2025
Я роблю коктейль з протеїну горшку - як на мене вони всі несмачні, але рятує банан. Мигдалеве молоко + банан + протеїн. Іноді додаю насіння льону за бажанням
Як міряти?• 13 апреля 2025
Нет там вкусных. Все ужасно на вкус. Пробовала много марок и даже гербалайф. Нос закрываю и пью побыстрее, а что делать)))) тоже добираю норму белка протами спортивными.
З бісиками• 13 апреля 2025
Если еще взобьете блендером с бананом, щепоткой ванильного сахара на молоке, будет как молочный коктейль. Имеено натуральный. Просто вкус молока
З бісиками• 13 апреля 2025
Ответ дляЯк міряти?
Есть вкусный, очень, я со второго раза его нашла
ИграйМойГормон• 13 апреля 2025
Ответ дляБубль Гум)
Одне яйце десь 60 г, два - 120 г.
Готується швидко.
Одне яйце десь 60 г, два - 120 г.
Готується швидко.
Теж не розумію, коли можна поїсти, навіщо пити? Мозок їжу сприймає краще, ніж напій, тому менш голодний. А білок в яйці так взагалі з ідеальних амінокислот
Бубль Гум)• 13 апреля 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Якщо людині треба швидко набрати вагу, то просто нереально стільки з´їсти (у часи Шварцнеггера культуристи з´їдали по 12 яєць на день, тоді протеїн окремо не продавався).
Я вірю, що автор не з´їсть 10 яєць за день.
Але не думаю, що у неї в планах набрати вагу м´язовою масою з 50 до 70 кг, наприклад.
Мій знайомий, коли займався важкою атлетикою, і їв чимало, і пив протеїн, то дійсно з 65 кг до 90 кг зміг набрати буквально за півтора роки, ясно, що і у залі пахав тричі на тиждень.
ИграйМойГормон• 13 апреля 2025
Ответ дляБубль Гум)
Я вмію рахувати кбжу і я набирала мʼязову массу, маю гіпертрофію . Я знаю, що дівчинці наїсти білок з продуктів харчування- реально, і білок це не тільки яйця.