ДолькиКабана• 13 апреля 2025
Дитячу вишиванку де купити на 3 роки? Не за 1000 грн
Бюджет 300 грн
Є взагалі десь таке
Сьогодні зайшла на Позняках в Аладін в магаз вишиванок.. ціни зашкалюють
Є взагалі десь таке
ДолькиКабана
• 13 апреля 2025
В садок треба до Великодня
Вже відчуваю як вони скажуть одягнути вишиванку
Мию вікна у мороз• 13 апреля 2025
За 300 нових нема. Хіба як футболочка. А б/у може бути ...всі її носять тільки на свята то майже у всіх вона в ідеальному стані
Жена брата Админа• 13 апреля 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Ну вот от 329 грн новая. У них всегда дешевые есть в продаже
Потужна махіна• 13 апреля 2025
В Ашані футболки з вишивкою бувають недорого.
На кідстаффі теж такі точно є, я для дорослих по 500 грн такі бачила, дитячі набагато дешевші. Тільки треба зараз замовити, щоб приїхати встигла.
Мию вікна у мороз• 13 апреля 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Добре якщо є.
Потужна махіна• 13 апреля 2025
Ось на кідстаффі.
https://www.kidstaff.com.ua/search/kids-clothing/r...
Ще клацнути хлопчик чи дівчинка, і можна обирати.
Я б, правда, краще не за віком дивилася, а за зростом. Через детальний пошук зручно шукати.
ЗдохниПуйло• 13 апреля 2025
Ответ дляДюймовочка
І всі по 300
ловіть, якщо гуглити і шукати не вмієте
Дюймовочка• 13 апреля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
ловіть, якщо гуглити і шукати не вмієте
Та мені не треба шукати.
Глас_Народа• 13 апреля 2025
Купите б/у или не покупайте совсем. Вас что, на утренник без нее не пустят?
ДолькиКабана
• 13 апреля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
ловіть, якщо гуглити і шукати не вмієте
Ого як ви це знайшли
Душка-свекрушка)))• 13 апреля 2025
Новую за 300 не купить, но спокойно можно на олх взять б/у. Я покупаю там, потом продаю, они одеваются раз 5 в лучшем случае
Мию вікна у мороз• 13 апреля 2025
Ответ дляДолькиКабана
В садок треба до Великодня
Якщо скажуть то можна одягнути білу сорочку
ДелайКак_Я• 13 апреля 2025
Я жодній із своїх дітей не купувала вишиванку , і мені начхати що казав садочок і школа. Терпіти не можу вишиванку, а коли заставляють її вдягати- здебільша неприязнь у мене з’являється. Автор, ви хочете купити бо садочок так сказав, чи це ваше бажання?
ДолькиКабана
• 13 апреля 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Садочок
ДелайКак_Я• 13 апреля 2025
Ответ дляДолькиКабана
Садочок
Ну тоді пошліть їх далеко , у вас свій смак щодо одягу і вбрання