Анонім Перший• 06 апреля в 23:44

Навіщо так дорого перепродують одяг секондхендники?

Були б ще речі від дорогих брендів.
А це бренди Shein і інша подібна дешевизна, ціна на звичайну сукню від Primark 800 грн
В секонді тої дешевизни купа, люди самі собі можуть знайти за 100 грн
Майка на бретельках New look 300 грн. В перший день завозу за неї 40 грн треба заплатити.
Це ж і стосується людей, яке продають свої речі. Ношений светр з поліестеру Vero Moda 500 грн. В секонді і кашемір можна купити до 100 грн в перший день
Ви купуєте в них одяг?
Нічна ненажера• 06 апреля в 23:45
Б/у секонд не купую онлайн
КаРаКаТиЦа• 06 апреля в 23:46
О Господи, оце ціни, я свої речі продаю по 100 грн і дешевше і не полієстр.
Намакушка• 06 апреля в 23:46
нет. мне все равно.
Диверсификация• 06 апреля в 23:49
Не куплю такое, и в обычный секонд без крайней необходимости не пойду.
Могут покупать те, у кого нет возможности купить новое, и поблизости не имеет где выбрать
Диверсификация• 06 апреля в 23:49
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Еще налоги не ввели на это?
Xвостокрутелка• 06 апреля в 23:50
Ответ дляКаРаКаТиЦа
точно)) и то висит все месяцами не продается
Prervana• 06 апреля в 23:53
Я думаю что это покупают люди из маленьких городов, не искушенные брендами и ассортиментом крупных секондов. В каком-нибудь райцентре хорошо если будет пару магазинов с новой одеждой а-ля турецкий привоз и какой-нибудь подвальчик с секондом, где все уже трижды перебранное и купить там можно только треники для копания в огороде.
КаРаКаТиЦа• 06 апреля в 23:53
Ответ дляДиверсификация
Еще налоги не ввели на это?
Нет, в прошлую пятницу продала вышиванку, покупала на выпускной в сад, за 1000 купила за 100 продала. Чтоб не лежала.
автор Анонім Перший • 07 апреля в 00:00
Ответ дляPrervana
Шкода їх, вони обділені. Читала їхні відгуки про секонд, їм дійсно везуть вже сміття. Але так наживатися на них це жахливо.
Білий Лосик• 07 апреля в 00:00
Ответ дляНічна ненажера
Б/у секонд не купую онлайн
я колись купувала на шафі такі тряпки виключно ради цікавої викройки(іноді бувають цікаві моделі,сам будувати замахаєшся,а ритись в тому амбре- здоров’я дорожче. краще готове отак купити..) .. Так потім хотіла купити нормальну сумку..,а мені продавщиця видала- у вас історія-покупки дешевого,ви сумку не купите.. І таки да, потім ту сумку вона доооовго продавала,бо я передумала з нею спілкуваться.
Ля-ля-ля• 07 апреля в 00:01
Продають, бо значить є ті хто купить за цю ціну.
Prervana• 07 апреля в 00:02
Ответ дляАнонім Перший
Ну справедливости ради - могут заказывать новые вещи по интернету, с того же прома, розетки или других торговых площадок. Но скорее всего не умеют. Предел пользовательских возможностей - посмотреть ассортимент ОЛХа. Там все понятно и привычно уже много лет.
Муууумие• 07 апреля в 00:03
Ответ дляPrervana
Так можно заказать с сайтов Синсей, Резервед, Кроп и тд, уж точно лучше секонда и по скидкам еще и дешевле будет
автор Анонім Перший • 07 апреля в 00:03
Ответ дляЛя-ля-ля
Точно є. В Інстаграмі за ними слідкую, дівчата розбирають моментально майже все.
Муууумие• 07 апреля в 00:03
Ответ дляАнонім Перший
Кто им мешает на сайтах масс маркет заказывать ? Приходит за неделю заказ
к.Буланова• 07 апреля в 00:08
Ответ дляАнонім Перший
А зачем вы следите за ними?
автор Анонім Перший • 07 апреля в 00:14
Ответ дляк.Буланова
А зачем вы следите за ними?
Я купила річ і коли шукала по Google Photo початкову вартість речі, знайшла ще цю річ в перекупки в Інстаграмі. Було цікаво за скільки вона її перепродує, в три рази дорожче. Підписалася на неї і тепер мені підтягує інших. Я і не знала, що їх стільки. Мені цікаво, що вони купують. І смішно. Бо я сама ходжу в секонд і знаю, скільки це коштує насправді. Зараз в секонді також недешево, особливо люкс, але їхні ціни взагалі дивують.
Барабасиха• 07 апреля в 00:14
я ніколи не вірю в те, що прям купують. можливо спеціальні люди роблять ажіотаж, а потім ті ’куплені’ речі кудись просто збувають
автор Анонім Перший • 07 апреля в 00:18
Ответ дляБарабасиха
Вони ще виставляють, як везуть розпродані речі на пошту і як друкуються десятки накладних.
Барабасиха• 07 апреля в 00:29
Ответ дляАнонім Перший
ну, наробити накладних теж не складно. але, можливо, вони просто продажники від бога. бо є люди з хистом до цього. хтось інтуітивно, хтось навчився.

мені іноді трапляються відео, де дівчата починають з фрази ’всі, хто каже, що нічого не можна купити в секонді нормального, ходімо зі мною’.
так от там потім йде нарізка відео, як вона розглядає різні речі на плечиках, а потім уже кадри, де вона показує ці речі на собі вдома/офісі.
то мені завжди хочеться написати, що вона, напевно, з тих, для кого вранці мціні хлопці штурмують секонд у день завозу, а потім свій ’улов’ у куточку знімає))))
Шкідлива молекула• 07 апреля в 01:09
Я пробовала когда то перепродавать, но ставила наценку в 200-250 грн,продавалось
Моторошні троянди• 07 апреля в 03:08
Ну в секонде в магазинах далеко не всегда можно найти свой размер и цвет. Например с платьями мне совсем не везёт. Та и много времени нужно, чтоб перерыть большое количество вещей. Или люкс очень дорогой. Купила на фейсбуке у одного продавца хорошего секонда 3 красивых платья. Не за копейки, а 400-500грн. Но я очень довольна. Размер, фасон, цвет мне подходит, ткань нравится и новые такие ну точно значительно дороже стоят. А в том же Синсее го..но, а не платья.
Моторошні троянди• 07 апреля в 03:13
Ответ дляБарабасиха

Я тоже такое видела. И даже спрашивала насчёт нескольких вещей, то они уже были проданы. И не все у неё реально хорошее, и цены не дешевые, но надо уметь подать и прорекламировать. У них получается
Завжди мало• 07 апреля в 06:40
не покупаю у них, сама отлично охочусь
Завжди мало• 07 апреля в 06:41
Ответ дляБілий Лосик
мдаа, сколько же притрушенных
Пирожкиня• 07 апреля в 08:23
В секондах уже не можна купити за такі ціни, як ви називаєте. Такі ціни були ще до війни.