любименькая• 13 апреля 2025

Кто растил ребенка один, зайдите, пожалуйста

Так получилось, что осталась одна. Ребенку скоро 1 год. Дедушек, бабушек и других родственников рядом нет. Подскажите, кто был в аналогичной ситуации, как справились в одиночку? Переживаю больше всего с кем оставлять ребенка в случае болезни или необходимости куда-то отлучиться. Нанимать няню на постоянной основе денег нет, а с человеком, которого ребенок будет видеть редко не знаю как оставлять, очень боится чужих людей.
Малявка ще та• 13 апреля 2025
Ответ дляТеща дочки
Думаю, что будет как с пандусами, которые спроектированы так, что инвалиды самостоятельно заехать не могут. Бюджет раздерибанили, галочку поставили и на этом все
Тобто 1-річних дітей змусять самостійно одягатися і йти в укриття? Не зрозуміла ваших аналогій.
З царем в голові• 14 апреля 2025
Це складно. Як я радію з того, що моя виросла. Але у свій час я знайшла чоловіка, який став дитині батьком. Не добувач, але став близькою людиною і сидів з моєю дитиною, хоча грошей в сім´ю не приносив. Тут зафукають, але мені було так простіше і надійніше. І з ним мені було легше ніж було б без нього.
Теща дочки• 14 апреля 2025
Ответ дляМалявка ще та
Такие группы просто не откроют, а все шишки полетят на заведующих садами, которые не смогли организовать процесс
Малявка ще та• 14 апреля 2025
Ответ дляТеща дочки
Ну ось, наприклад, в садку такі групи вже відкриті з вересня і функціонують. Садок 678.
А з вересня їх кількість збільшиться.
Теща дочки• 14 апреля 2025
Ответ дляМалявка ще та
А з вересня їх кількість збільшиться.
Вот и интересно как это работает?
Ms. Сама прямота• 14 апреля 2025
Я сама виховувала. Але в мене буда мама, яка сиділа з малою. Потім садочок, потім 1-2 клас няня, далі самі.
Але я працювала сама на себе , окрім інтернатури- це навчання. Але сама виручалв. Як самій зовсім- навіть не знаю. Робота має бути гнучка , може навіть з дому щось таке. Або ви пропадаєте і няня. Інакше ніяк
З садочком буде легше
Ms. Сама прямота• 14 апреля 2025
Ответ длялюбименькая
Во сколько отдали в сад? А до сада с кем оставляли, если нужно было куда-то одной?
Ви цікава)) куда одной?) одной вже не вийде. Чи ви шукаєте варіанти і дайфхаки, як залишити 2-річну дитину саму?
Родичі, подруги, сусідка, куми… які ще варіанти окрім няні та бабусь?
Ms. Сама прямота• 14 апреля 2025
Ответ дляТеща дочки
Чисто теоретически,как во время тревоги одеть и вывести в укрытие хотя бы 10 детей, которые плохо ходят?
Сплять в укритті