Кошка Мурка• 14 апреля в 06:35
Квітка Закарпаття, Поляна відгуки
Дівчатка, хто був останні пару років там, прошу відгуків. Очікування: перезавантажитися. Хочу тиші і свіжого повітря. Удвох з дитиною 11 років. У червні днів на 5. Дякую за відповіді.
Смайлик• 14 апреля в 06:39
Там будівництво велике, прямо навпроти, вантажні автомобілі під´їжджають, пил, бруд, шум. Ну таке. Підберіть інший пансіонат
Кошка Мурка
• 14 апреля в 06:40
Ответ дляСмайлик
Дякую! Про таке не почитаєш ніде. Не порадите щось?
Не зацілована• 14 апреля в 06:43
Ответ дляКошка Мурка
Солочин.
Смайлик• 14 апреля в 06:57
Ответ дляКошка Мурка
Я взагалі Поляну і Сонячне Закарпаття з околицями не люблю. Правда, подивіться Солочин, як радять. Квітка Полонини або Сузір´я, що по кишені буде. Або Кришталеве джерело. Або приватний сектор, там є дуже пристойні апартаменти, Августін тощо
Гуру троллинга• 14 апреля в 07:40
Були в грудні.Будівництво не велося,тож було тихо.Харчування нам вистачало,але ми мало їмо.Трішки савдепія,але поїду ще
Смайлик• 14 апреля в 07:55
Ответ дляБабка_в_кедах
В Поляні другий рік немає лікувальної води..
Так на 5 днів вода і не потрібна
Точная копия плова• 14 апреля в 09:45
Ответ дляБабка_в_кедах
А де ділася?
Видящие_помогите• 14 апреля в 11:17
Ответ дляСмайлик
А не підкажете щодо апартаментів Arena Village, там поряд теж будівництво, чи спокійно.
Смайлик• 14 апреля в 12:19
Ответ дляВидящие_помогите
Там теж будівництво, ще більший масштаб. Влітку 2024 там було дуже неспокійно. Тихо у Поляні можливо буде в Сольве, але дорого. Або в сторону Шафран, там дешевше.
А Ви взагалі були колись у Поляні, Сонячному Закарпатті? Бо перезавантажитися там навряд чи вийде, там більше про лікування. І дуже багато людей.
Видящие_помогите• 14 апреля в 14:33
Ответ дляСмайлик
В тому і справа, що не була. Можливо Ви порадите, куди хоч дивитися в Закарпатті. Мені потрібні гори (хоч з вікна), а підлітку басейн, кафе))
Бабка_в_кедах• 14 апреля в 14:51
Ответ дляТочная копия плова
А де ділася?
Не знаю, але вже лікувальної води ви там не поп´єте
Смайлик• 14 апреля в 14:55
Ответ дляБабка_в_кедах
Печерський суд м.Києва перекрив. Це не жарт, на жаль
Бабка_в_кедах• 14 апреля в 14:56
Ответ дляСмайлик
Я в курсі, що води немає. А свого часу вона мене поставила на ноги
Смайлик• 14 апреля в 14:58
Ответ дляВидящие_помогите
Сузір´я