Садова гойдалка• 14 апреля в 08:38
Повернення в Україну із-за кордону.
Повернення в Україну. Яке б місто розглядали? Вимоги такі: знайти місце у дитячому садочку, знайти роботу. За рахунок роботи сплачувати оренду та харчі. На скільки це реально. Дякую
Цирк на дроті• 14 апреля в 08:46
Автор, оренда і ціни на все, дуже високі, дуже :(
Чи варто вам повертатися і везти дитину у війну?
Залізна пані• 14 апреля в 08:47
Ответ дляМиллениалка
Констатація факта. Для чого людей звати в голод, холод, жебрацтво. Держава не рада своїм громадянам, вони навпаки витісняють усіх хто їм по фейсу не підходить, нав´язуючи якісь неіснуючі у вас так, у вас сяк, ви не такі, не сякі, криві, хромі, сліпі, тупі. Є ізбрані, і послані. Є ті, яким усі умови створювала чинна влада, на все очі закривала, а є ті, яких витіснили всіма правдами і неправдами скитатися з дітьми по всьому світу.
Вас витисли вже?
Миллениалка• 14 апреля в 08:47
Ответ дляСадова гойдалка
Так і відкривала. Більше відкритих вакансій -Львів. Ужгород наприклад зовсім мало
В житті нікому ю не порадила їхати на західну, там взагалі роботи не має, якщо в знайдеться якась, то це буде дуже низько оплачувана або тимчасова і давай, на заробітки чурхай.
Садова гойдалка
• 14 апреля в 08:47
Ответ дляЖена сантехника
Зачем тогда возвращаться в войну в Украину? Еще и с ребенком? Гребите лапками заграницей, там хоть будущее есть
Це жарт? Майбутні з дітьми, якщо ти один дуже сумнівно. А можна в готель або в лікарню на прибирання. Та кайфувати
Суцільна зрада• 14 апреля в 08:47
Ответ дляМиллениалка
Де жебракуєте?
Пишіть номер картки.допоможу
из желе я• 14 апреля в 08:47
Ответ дляМиллениалка
Плутаєте м´яке з теплим.
Садова гойдалка
• 14 апреля в 08:48
Ответ дляЖена сантехника
Через рік їй до школи. Хочу укр. школу. Та норм садочок.
Миллениалка• 14 апреля в 08:48
Ответ дляНалогообложу
Хлебните масло для змей. Вам надо заправиться.
Воно ж лікувальне до речі)
Залізна пані• 14 апреля в 08:49
Ответ дляМиллениалка
Воно ж лікувальне до речі)
Допомагає? Чи бачу не дуже))
Садова гойдалка
• 14 апреля в 08:49
Ответ дляSo_so
Автор, а насколько необходимо возвращаться? Очень сложно маме одной сейчас, если нет своего жилья ((
За кордоном також
Залізна пані• 14 апреля в 08:50
Ответ дляМиллениалка
Нормально люди живуть. Постійно нові заклади відкриваються.
из желе я• 14 апреля в 08:50
Ответ дляСадова гойдалка
Ну не всі ж
Не всі, вірно. В нас шукають робітників, якщо реально раніше були вимоги для менеджерв ( освіта, англ, досвід, аби кого не брали) Зараз-аби толкова, адекватна людина, решту навчимо.
На склад, на виробництво шукають. Але на ту зп не дуже знімнш житло в Києві
Пригаю-цибаю• 14 апреля в 08:50
Посмотрите вакансии в Киеве. Реально снять бабушатник за 6-7т.грн. где-нибудь на Лесном, Борщаговке.
Суцільна зрада• 14 апреля в 08:50
Ответ дляСадова гойдалка
Авторко , на ЗУ з роботою проблеми.
Житло також проблематично знайти .
Але ,в будь-якому випадку, нехай у вас складеться усе найкраще.
Житло також проблематично знайти .
Садова гойдалка
• 14 апреля в 08:50
Ответ дляЗалізна пані
У Львові оренда((
Так Олх дивилась. Оренда зара скрізь.
Ні у моєму місті 3-4 тис
Залізна пані• 14 апреля в 08:51
Ответ дляSo_so
А закордоном легко, при середній зп 1200 євро і оренді 700-800?
Миллениалка• 14 апреля в 08:51
Ответ дляРадість моя
ви жебракуєте де?
Жіночко, я вже так надивидася по різних країнах хто, де і як. Півдержави розкидало по всьому світу, діти плачуть, матері плачуть, а наша свинота зарплату собі піднімає і заливають у вуха якусь нісенітницю. Реформи у них...
Курочка-чубаточка• 14 апреля в 08:51
Ответ дляПригаю-цибаю
А разницу можно потратить на проезд и ещё убиваться часами в транспорте бегая между работой и садиком
Свій варік• 14 апреля в 08:51
Ответ дляСадова гойдалка
Не зовсім зрозуміла. Мої декілька подруг з дітьми як раз саме так і влаштувались спочатку за кордоном, покоївками в готель. Не можна сказати, що вони ’кайфували’, робота досить важка, але вже обидві давно змінили роботу та працюють на кращій. А у вашому випадку не розумію, чому ви не поїхали у країну, де є пособія, наприклад, Німеччина, Норвегія
Радість моя• 14 апреля в 08:52
Ответ дляМиллениалка
плачут, как вы говорите, везде
Залізна пані• 14 апреля в 08:53
Ответ дляСадова гойдалка
Так Олх дивилась. Оренда зара скрізь.
Ні у моєму місті 3-4 тис
Луцьк, Рівне подивіться
Миллениалка• 14 апреля в 08:53
Ответ дляЗалізна пані
Вас витисли вже?
Як усіх) саме так це називається витіснили, обікрали, обманули як завжди. Класика жанру.
Садова гойдалка
• 14 апреля в 08:53
Ответ дляиз желе я
Київ навіть не розглядаю. Дякую
из желе я• 14 апреля в 08:53
Ответ дляКурочка-чубаточка
Або знайти роботу на Дарниці-Лісова чи +-Бошагівці
Садова гойдалка
• 14 апреля в 08:53
Ответ дляПригаю-цибаю
Дякую. Київ не розглядаю.
Залізна пані• 14 апреля в 08:54
Ответ дляМиллениалка
Ну да, всі хто живуть, заробояють і розвиваються злодії, прастітутки і наркомани
Миллениалка• 14 апреля в 08:54
Ответ дляСадова гойдалка
Та вони кайфують коли вам погано, а їм це хліб, і сіль. У них за по 100 тис грн на руки)))) а ви із шваброю бігайте ))) бо не лохи!)
Суцільна зрада• 14 апреля в 08:54
Ответ дляМиллениалка
Кожен бачить те ,чим наповнений сам.
Миллениалка• 14 апреля в 08:55
Ответ дляСуцільна зрада
Де жебракуєте?
Пишіть номер картки.допоможу
Разова акція життя не організує. Яка ви цинічна.