Садова гойдалка• 14 апреля в 08:38

Повернення в Україну із-за кордону.

Повернення в Україну. Яке б місто розглядали? Вимоги такі: знайти місце у дитячому садочку, знайти роботу. За рахунок роботи сплачувати оренду та харчі. На скільки це реально. Дякую
автор Садова гойдалка • 14 апреля в 09:05
Ответ дляШтора с кисточкой
А чому? Шансів знайти роботу з норм зп більше
Це зрозуміло. А відстані. Та біжи з ранку в садок та їдь більше години до роботи
из желе я• 14 апреля в 09:05
Ответ дляЕлькиПальки
Если вам очень повезет, найдёте работу за 15-17,
10 это будет аренда, с коммунальными может и больше, пусть 12.
За 3000 -5000 ребенком проживете?
А если заболеете или ребенок заболел?
Нет. Мужчину себе ищете в помощь
Тогда ещё возможно. А так, это нищета
В Києві атб продавець 21, робітник склада 20. Якщо поруч щось зняте недорогі, то можна спробувати
Але автор економіст, ох.праці. зовсім на робітничі роботи йти якось не дуже .
КАПСЛОЧНИЦА• 14 апреля в 09:05
Ответ дляSo_so
Автор, а насколько необходимо возвращаться? Очень сложно маме одной сейчас, если нет своего жилья ((
подруга з 10 років проживає в Іспанії, має громадянство і вищу освіту. Вже 5 років не може знайти кращу роботу по своїй спеціальності. Її з/п не дотягує навіть 2000 евро, і це кваліфікована робота, де має бути відповідна освіта. Майже половина з/п йде на оренду. Я в Україні маю вищу з/п.
Навіть не уявляю, на що в Європі можуть розраховувати наші біженці після відміни виплат і скасування соціального житла(
Ответ дляКарусель-весель
У Вас уровень жизни уборщицей там, будет выше, чем экономистом здесь.
Повірте такий же
So_so• 14 апреля в 09:05
Ответ дляСадова гойдалка
Вы не сравнивайте эмиграцию и вынужденную эмиграцию в войну. И с маленькими детьми сложно везде. А если ты один то еще больше.
Дело Ваше. Если Вы думаете, что в Украине - без жилья, без востребованной профессии, где государство не даёт человеку ничего, а только дай - Вам одной с ребенком будет легче - приезжайте
Сразу думайте кто будет в 17 из садика забирать.
Радість моя• 14 апреля в 09:06
Ответ дляМиллениалка
Одне коли ти у своїй квартирі плачеш, з роботою, у своєму середовищі, а інше коли у тебе нікого нема, ніхто не допоможе, купа ситуацій, мови не знають..
Одна жінка розказувала, що її дитина вже встигла 2 рази в кому впасти, вони навіть шоковані були, уже вивчили і швидкі, і пункти надання невідкладної допомоги, все на світі і це вона з чоловіком, який лікар, і то вони чуть не посивіли...
это где?
автор Садова гойдалка • 14 апреля в 09:06
Ответ дляСвій варік
Ні, діти були трошки старшими. А є можливість почекати рік до школи, а потім виходити на роботу?
Можливості є завжди. Морально важко.
Карусель-весель• 14 апреля в 09:06
Ответ дляСадова гойдалка
А ви думаєте закордоном щось краще знайду
С таким настроением - нет. Я так понимаю, 3 года Вы сидели ровно, изучая язык и совсем не готовы грести лапками, рассылая резюме и проходя собеседования. Проще развернуться и уехать.
Залізна пані• 14 апреля в 09:07
Ответ дляSo_so
В нас, наприклад, садочки до 18 -19 працюють
автор Садова гойдалка • 14 апреля в 09:07
Ответ дляСвій варік
Так зі школою молодшою так само. Це поки дитина сама зможе ходити рокіа 5 ще треба точно.
Миллениалка• 14 апреля в 09:07
Ответ дляСуцільна зрада
Кожен бачить те ,чим наповнений сам.
Удалено администрацией...
автор Садова гойдалка • 14 апреля в 09:09
Ответ дляКарусель-весель
Неправда. Если у Вас язык В2 и подтвержденный диплом, то вполне. Ещё реально найти тагесмуттер. Вы сильно заблуждаетесь, думая, что тут будет легче.
Може і так.
Суцільна зрада• 14 апреля в 09:09
Ответ дляМиллениалка
Удалено администрацией...
Миллениалка• 14 апреля в 09:10
Ответ дляSo_so
Легче чем здесь во многих смыслах и перспективней для ребенка.
В 97 году мама моей подруги уехала с ней в Германию, ей было немного за 50, подруге 17, уехали без ничего (это отдельная история, не суть важно). Жили в соц жилье (комната в общежитии, учили язык, подруга моя в школу опять пошла).
Подруга закончила школу, университет, замужем, двое детей, гражданка Германии, хорошая работа, стабильная и безопасная жизнь.
Её мама прожила 75 лет, на пенсии ездила в Испанию, в Турцию, когда серьёзно заболела, то имела такое мед обслуживание о котором можно только мечтать, бесплатно, разумеется.
Карьеры, в нашем понимании, не сделала, работала уборщицей до пенсии, имела кучу доплат (в том числе на аренду).
Выживать там это вообще не то, что выживать здесь.
І для чого таке життя??? Кому треба ті німці???
ЕлькиПальки• 14 апреля в 09:11
Ответ дляСадова гойдалка
Я це вже проходила. І я у Німеччині. Причому мова десь В2. Але кваліфіковану роботу знайти не реально. Зовсім інші вимоги до мови. Та і мало беруть іноземців. А ще графік робити не підходить. Садок працює з 7-30 до 15. Все. І це без сну для дитини та харчування. Харчування нест з собою
Вам не платят выплаты ?
И что значит, нереально ??
У мне две тётки работу нашли с немецким В1, и возраст у них 50+
Миллениалка• 14 апреля в 09:11
Ответ дляКарусель-весель
Троль)))
автор Садова гойдалка • 14 апреля в 09:12
Ответ дляМиллениалка
Я вже пройшла апендицит у доньки в 4 роки тут. Та знаете, як мені казали наші знайомі, а скільки воно тобі вийшло? А мені все одно, якщо питання життя чи смерті моєї дитини.
ЕлькиПальки• 14 апреля в 09:12
Ответ дляЗалізна пані
А закордоном легко, при середній зп 1200 євро і оренді 700-800?
Автор в Германии, ей аренду компенсируют и все доплатят, что не хватает на жизнь, если вдруг она пойдет работать
Дай подивлюся• 14 апреля в 09:12
Повертайтесь автор.У нас тут ціле міністерство з повернення українців організували (Оруелл відпочиває) і виділили на нього 350 млн грн.Правда,всі ці мільйони відразу перекочували в карман міністру,який став найбагатшим урядовцем України,але то таке.
Миллениалка• 14 апреля в 09:12
Ответ дляЕлькиПальки
За 3000 -5000 ребенком проживете?
А если заболеете или ребенок заболел?
Нет. Мужчину себе ищете в помощь
Тогда ещё возможно. А так, это нищета
А якщо там заболіє, буде чекати чергу до лікаря півроку і помре!!
КАПСЛОЧНИЦА• 14 апреля в 09:12
Ответ дляСадова гойдалка
автор, дивіться різні варіанти, і Київ також. Це ж може бути віддалена робота, і ви можете орендувати квартиру десь поруч з роботою. У великих містах більше можливостей занйти роботу, і в разі чого, змінити її.
Гарний садочок - це передусім гарний вихователь, як і в початковій школі. Школа може бути в цілому непогана, але в ній не всі вчителі гарні. І навпаки.
Це вже середню і старшу треба обирати ретельніше.
Миллениалка• 14 апреля в 09:14
Ответ дляХочу наколоти губи
То для чого ви радите автору залишатись закордоном, тим більш, що вона не хоче?
Та змії. З такими і ворогів не треба. Для чого їм створювати конкуренцію на ринку праці і не тільки. Цинічні, брехливі. І весь час тикають пальцем на іншого.
автор Садова гойдалка • 14 апреля в 09:14
Ответ дляКарусель-весель
Ви цікава. За останні місяці, півтора я написала приблизно 100 резюме. І було співбесід навіть в одну неділю по сім.
Миллениалка• 14 апреля в 09:16
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
І все, почнуться сірі будні і тоді всі зацінять нашого преза, як він подбав і почув про кожного.
автор Садова гойдалка • 14 апреля в 09:16
Ответ дляЕлькиПальки
Вам не платят выплаты ?
И что значит, нереально ??
Ким? Детальніше. Мені за графіком підходять тільки прибирання. Навіть магазини ні
Шкала Радощів• 14 апреля в 09:16
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Так в Європі в одиницях країн є соцвиплати і безкоштовне житло. В Польщі немає, а мільйони біженців живуть і працюють з першого місяця війни. Значить можуть розраховувати самі на себе. То і в інших країнах зможуть
Ответ дляЕлькиПальки
Так і є.
ЕлькиПальки• 14 апреля в 09:17
Ответ дляиз желе я
Даже атб продавец она не пойдет, так как ребенок, а смены разные будут предлагать обязательно график
Вечерние смены кто за нее работать будет?
А вот эти все экономисты, охорони праці и прочее, это очень повезет, если найдет на 15
Обычно на таких местах пенсионеры сидят и не рыпаются. Или те, кого мужья обеспечивают
Добрая свекровь• 14 апреля в 09:17
Ответ дляSo_so
Очень интересно на каком основании она туда выехала? По корням? Или еврейской линии? Или замуж?
В то время нереально было туда попасть
Миллениалка• 14 апреля в 09:18
Ответ дляСадова гойдалка
Можливості є завжди. Морально важко.
Вам важко бо організм не приймає чужого менталітету, це як інородне тіло. Інша ментальність.