Оле Лукойе• 14 апреля 2025

Temu. Повернення товару.

Не підійшло взуття, хочу повернути.
Тут читаю, що гроші повертають, товар залишається. Мені вони не потрібні, але як фізично таке може відбуватись?
Я оформила повернення, описала/сфотографувала все. Схвалили, надіслали декларацію на повернення. Написано, що гроші повернуться після отримання посилки.
То як це в людей виходять такі операції?
І ще: мені треба цю декларацію роздрукувати і принести на Укрпошту?
Прошу відповісти тих, хто робив ці повернення.
Дякую.
Смячиком• 14 апреля 2025
Вы понимаете что пересылка за ваш счёт и она будет стоить дороже туфель?
автор Оле Лукойе • 14 апреля 2025
Ответ дляСмячиком
В мене перше повернення, воно безкоштовне
Безпринципова• 14 апреля 2025
Не нужно возвращаться только совсем недорогие товары, возврат которых дороже их стоимости, всё что подороже, что они надеются перепродать, они забирают назад
автор Оле Лукойе • 14 апреля 2025
Ответ дляБезпринципова
Потрібно друкувати накладну? Чи на УП це зроблять?
Смайлик• 14 апреля 2025
Ответ дляОле Лукойе
Перший товар в мене попався брак, на одній кишені були дві закльопки на іншій ні, написала їм, сфоткала, вони повернули кошти до 500 грн, сказали не відправляти назад, другий раз не підійшли джинси, сказали відправити назад, етикетку видрукувала сама, повернула, гроші швидко прийшли
Звожу з розуму• 14 апреля 2025
Ответ дляОле Лукойе
Жодного разу мені не лишали товар , все повертала і за 100 грн , і дорожче
Звожу з розуму• 14 апреля 2025
Ответ дляОле Лукойе
Друкувати накладну не потрібно , на Укрпошті сканують с Вашого телефону
Звожу з розуму• 14 апреля 2025
Ответ дляОле Лукойе
Друкувати накладну не обов´язково, на Укрпошті сканують з телефону
Трейдер кріпти• 15 апреля 2025
Ответ дляСмайлик
Скажіть будь ласка,а де ви їм писали в допомогу.
Замовляла вперше,прийшов товар не повна комплектація,не знаю куди звернутись,буду вдячна за відповідь
Смайлик• 15 апреля 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Там в ваших замовленнях тих що прийшли, пише повернення, відшкодування цикаєте там, відповідаєте і прикріпляєте фото
Bilenkova• 20 апреля 2025
і я вперше повертаю, роз’ясніть , будь ласка, знатоки: внутрішній штрихкод повинен бути на прозорому пакеті, потім цей пакет з товаром пакую в ще один пакет в якому прийшла безпосередньо ця посилка. Правильно? а тоді можу запакувати вже в свій пакет без будь яких позначок чи купити на пошті їхній брендовий?
автор Оле Лукойе • 21 апреля 2025
Ответ дляBilenkova
Я вже двічі повернула)
Товар в прозорому пакеті поклала в той, в якому приїхало, тільки вивернула, щоб не було ніяких міток. Оформлене повернення скануєте на Укрпошті і вуаля. Гроші повернулись на другий день після того, як віднесла на УП.