Даю справку• 14 апреля 2025
Якась постійна образа на чоловіка
Не знаю, що зі мною. Але постійно наче ображена на чоловіка. Не хочеться цілувати його, обіймати, відповідати на повідомлення, постійно хочеться з´язвити, уколоти його. В минулому він мене принизив, наче проговорили все, він дуже змінився, але в мені наче відтоді щось сидить. Дуже його люблю насправді, але не можу це проявити, як блок якийсь. Це пройде? Чи тепер завжди так буде
Даю справку
• 14 апреля 2025
Ответ дляSo_so
Не пройдет пока не разрешите по существу основную проблему.
Мы уже столько раз решали. И я вроде простила, но нет. Мне словно обидно за себя и злость на него за то, что мне и терпеть его поступок, и прощать, и не напоминать. А ему хоть бы что, он ничем за это не заплатил
КрестьянинДиор• 14 апреля 2025
Ответ дляДаю справку
ну так вы не простили, что б вы сейчас нам, ему и себе не рассказывали
Сиамская сороконожка• 14 апреля 2025
Ответ дляДаю справку
Этим мы и отличаемся он ляпнул и забыл а мы злопамятные.
НеВРотик• 14 апреля 2025
Вам треба виговоритись, але не чоловіку, а психологу. Або хоча б почніть виписувати свої думки у щоденник. У вас накопичилось дуже багато негативних емоцій з приводу стосунків, треба дати їм вихід. Проблема не в чоловіку, не варто виливати це все на нього, бо так ви лише зіпсуєте стосунки.
західний_діалект• 14 апреля 2025
Ответ дляДаю справку
А Ви його так любите, так любите, але хочете щоб і він чимось поплатився?
Щас ухожу• 14 апреля 2025
Его постраждало. Навіть чекаєте помсти, від всесвіту. Який сенс продовжувати? Раптом ще якось виявиться, що він не ідеальний і просто людина, ще свічки почнете за упокой ставити, порчу наведете. Вам власне ображене ЕГО важливіше.