оксюморон• Изменено 14 апреля 2025
Математика на 5 балів 7 клас- боюсь за ЗНО. Ще є час?
Дівчата в мене вже паніка
Я чомусь думала що дитина старша, мозок розвивається і вона нарешті второпає ту математику
Алгебру розуміє якось..
А з геометрією взагалі пустота
Дайте якусь надію..🙏 якби репетитора мені порадили була б щиро рада
Ніякі відео в ютуб не допомагають. Вона не можу самоорганізовуватись
Алгебру розуміє якось..
А з геометрією взагалі пустота
оксюморон
• 14 апреля 2025
Ответ дляМerida
7й класс. У вас ещё есть время накопить на репетитора
А коли треба брати репетитора?
Україна понад усе!• 14 апреля 2025
Ответ дляоксюморон
А коли треба брати репетитора?
В 10 классе, если совсем всё плохо. В 11-м, если не совсем всё плохо. Этого времени хватит с головой.
Паратруперсупер• 14 апреля 2025
Ответ дляоксюморон
А коли треба брати репетитора?
Автор, шукайте молодого репетитора, цікавого, який буде пояснювати так, щоб було цікаво дитині, можливо навіть онлайн. Або безкоштовні ролики на ютуб з поясненнями.
Коплю на груди• 14 апреля 2025
ничего страшного. ищите репетитора. у нас в 7 классе была такая же картина. с 9 класса репетитор. ЗНО по математике 190 баллов.
сладкий_ноябрь• 14 апреля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Не погоджуюся
Репетитор повинен бути з досвідом.
Молоді до 25, без досвіду роботи дітьми це гроші на вітер. Да буде цікаво, але не буде знань. Тому що лише з досвідом репетитор починає розуміти як заповнити прогалини.
Репетитор повинен бути з досвідом.
Безпорадна Кроко• 14 апреля 2025
є. якраз є час догнати все запущене і займатися спокійно далі. якраз зараз саме добре.не упустіть
Мадам Клико• 14 апреля 2025
Ответ дляКоплю на груди
Чи можете поділитися контактом?
12 галюцинаций• 14 апреля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Що може бути цікавого в геометрії? Теореми все одно вчити й вчити.
Паратруперсупер• 14 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Не погоджуюся
Репетитор повинен бути з досвідом.
Та ладно, в мене були репетитори і старі і молоді, різниця очевидна. Тому і написала про це. Без зацікавленості знань не буде
Паратруперсупер• 14 апреля 2025
Ответ для12 галюцинаций
Так вчити, але ж легше комунікувати дитині з молодими людьми, в них підхід інший.
сладкий_ноябрь• 14 апреля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Зацікавленість зʼявиться тоді, коли отримає дитина перші результати своєї праці.
Чарівне зіллячко• 14 апреля 2025
Авторе, Ви пишете «Я чомусь думала що дитина старша, мозок розвивається і вона нарешті второпає ту математику»..
А на якому моменті дитина взагалі ще розуміла математику? Чи Ви сподівались що «от дитина зараз не зрозуміла/не розуміє, а потім старша буде і.. як зрозуміє!»?
Якщо проблеми були з самого початку то Вам вже потрібно когось шукати що б почав «з основ» і до теперішнього рівня підручника
а далі вже дивитись як буде.
Прикуси Язика• 14 апреля 2025
Математику второпывают единицы. Непонятно, для чего ее пихают абсолютно всем. Был бы общий курс начальный и хватит. До 7го класса, пока не начинается разделение на алгебру и геометрию. Остальное - способным к ней.
А то тянут бедные родители этих репетиторов изо всех жил. А невозможно вытянуть то, чего нет изначально
Директриссимо• 14 апреля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Соглашусь. У дочки в школе молодой учитель английского - это земля и небо по сравнению со старшим поколением.
Ответ дляУкраїна понад усе!
Если совсем всё плохо, то в 10-м классе уже поздно. Нужно ДО этого времени все пробелы закрыть, чтобы на уроках понимать, что учитель объясняет.
Пізно - це згадати у 10 або 11 класі, що є проблеми з математикою. А зараз - все ще можна наздогнати.
Але! Репетитор допомагає з вивченням матеріалу, акцентує увагу на важливих моментах, роз´яснює теорію простими словами і показує, як застосовувати вивчене на практиці. Самоорганізовуватись і працювати додатково дитина повинна самостійно або з допомогою батьків.
Погодьтеся, що можна і 5 разів на тиждень говорити про таблицю множення, але поки дитина сама не докладе зусиль і не вивчить її, результату не буде. Точно така сама історія і з іншими темами.
Якщо потрібна допомога - звертайтесь в особисті.