Міряно-переміряно• Изменено 29 апреля в 08:32
Геометрія 7 кл вчитель занижає оцінки
Про кр мовчу взагалі . Я її не бачу я оцінювати не можу
Але ось домашні
Робить дитина
Дивимось відео як робити треба
Красиво малюємо ті круги, дотичні
А вона ставить 6 б
Як може бути 6 б якщо все вірно написано? Доведено, пораховано, описано, намальовано
Що бляха відбувається
Взяли репетитора - каже що дитина гарно мислить, розуміє, старається і теж не розуміє яому низькі оцінки
На кр стандартно 4 б
Але ось домашні
Робить дитина
Дивимось відео як робити треба
Красиво малюємо ті круги, дотичні
А вона ставить 6 б
Що бляха відбувається
На кр стандартно 4 б
Все знаю від і до• 29 апреля в 08:32
Вона знає що дитина не тямить в математиці. Що ви муштруєте, малюєте а розуміння немає. Ось і 6.
Шукайте репетитора 7 Кл, далі капець буде
Міряно-переміряно
• 29 апреля в 08:33
Ответ дляВсе знаю від і до
Взяла репетитора
Каже що дитина нормально розуміє
Але в мене істерика тут(
Каже що дитина нормально розуміє
Але в мене істерика тут(
Все знаю від і до• 29 апреля в 08:35
Ответ дляМіряно-переміряно
Взяла репетитора
Каже що дитина нормально розуміє
Але в мене істерика тут(
Каже що дитина нормально розуміє
Але в мене істерика тут(
Якщо б так було, дитина сама б в 7 Кл як горіхи трощила. Ви ж розумієте? Давно взяли репетитора?
дамаАмстердама• 29 апреля в 08:35
Ну, так підійдіть до вчительки, попросіть подивитись контрольні, спитайте що треба підтянуть, щоб отримувати вищий бал
Моя улюблена страшко• 29 апреля в 08:35
Пусть спросит почему ’6’. Что-то не так. Может считает, что списывает с гдз.
Natalisa7613• 29 апреля в 08:36
Вчителька хоче,щоб Ви брали уроки маме в неї,була у нас така зірка.
Все знаю від і до• 29 апреля в 08:38
Ответ длядамаАмстердама
Головне це розуміння а не бал
Патриоточка• 29 апреля в 08:39
Приходьте питайте чому так. Я ходила за свою дитину, вчитель сказала за те що тихо відповідає, оцінки після стали вищі, сумніваюсь що дитина стала голосніш
Щастя-здоровля• 29 апреля в 08:41
А как с классными работами ? Они такие же идеальные ?
Какие оценки ? Контрольные, самостоятельные ?
дамаАмстердама• 29 апреля в 08:41
Ответ дляВсе знаю від і до
Головне це розуміння а не бал
Ну, таке собі виправдання. Так можні і мотивацію втрати взагалі і забить на ті знання
Кумася• 29 апреля в 08:42
Ви вчителя питали про помилки? Це ж все письмово. Ні? Можете заяву написати з проханням перевірити роботу іншим вчителем, якщо не довіряєте
Незламна• 29 апреля в 08:42
Ответ дляNatalisa7613
Не факт. Многие не берут своих.
Все знаю від і до• 29 апреля в 08:42
Ответ длядамаАмстердама
Оцінка це не мотивація. Це лакмус - де ще попрацювати, не більше.
Незламна• 29 апреля в 08:43
Ответ дляВсе знаю від і до
Головне це розуміння а не бал
С ребёнком 13 лет это не работает
Пез Году Неделя• 29 апреля в 08:46
Ответ дляВсе знаю від і до
Оцінка ставиться не за абстрактне мислення, а за конкретне завдання
Синди Кроуфорд• 29 апреля в 08:46
Ответ дляМіряно-переміряно
Взяла репетитора
Каже що дитина нормально розуміє
Але в мене істерика тут(
Каже що дитина нормально розуміє
Але в мене істерика тут(
Ви думаєте тут вситель той сидить? Розбиратись офлвйн
дамаАмстердама• 29 апреля в 08:47
Ответ дляВсе знаю від і до
Ок.
Все знаю від і до• 29 апреля в 08:47
Ответ дляНезламна
С ребёнком 13 лет это не работает
Це ви мені кажете? В мене троє дітей 15, 13 і 5 років
Незламна• 29 апреля в 08:48
Ответ дляВсе знаю від і до
У вас одной есть дети. Вы уникальны
Альдебаран• 29 апреля в 08:48
Часто решить задачу можно разными способами. Если они на данный момент учат один способ, а решение у вас другим способом, то оценка может быть ниже.
Крем для арбуза• 29 апреля в 08:48
Ответ дляМіряно-переміряно
Взяла репетитора
Каже що дитина нормально розуміє
Але в мене істерика тут(
Каже що дитина нормально розуміє
Але в мене істерика тут(
Може запис задачі не по її методиці.Ну ось щоб було- дано, знайти, розв´язок.Потім згідно теореми такой- то, за властивістью гострих кутів( як приклад) тощо.Знаки різні, як паралельні прямі , як перпендикулярні позначаються.Т.б вона бачить чи як на уроці алгоритм чи як той чат зробив
тяжкаялюдина• 29 апреля в 08:48
автор, почему вы боитесь с учителем поговорить?
я поражаюсь, как люди всего боятся.
она же вас не съест
я поражаюсь, как люди всего боятся.
она же вас не съест
Все знаю від і до• 29 апреля в 08:49
Ответ дляНезламна
У вас одной есть дети. Вы уникальны
Мне написали, что это не работает с 13 леткой. А я вам говорю, это глупости. Все работает прекрасно.
дамаАмстердама• 29 апреля в 08:49
Ответ дляВсе знаю від і до
Ну, не всім дано бути такою прекрасною мамою і мати таких прекрасних і розумних дітей, які працюють заради знання, а не балу.
Пез Году Неделя• 29 апреля в 08:49
Ответ дляВсе знаю від і до
Що ви мелете? Яка у дитини ще може бути мотивація в 6 класі вчити геометрію?
Вона старається, робить, а їй кожен раз кажуть ’ти дибіл’. Абсолютно нормальна відповідь послати нах геометрію разом з учителем.
Все знаю від і до• 29 апреля в 08:51
Ответ длядамаАмстердама
Ваши дети работают ради оценки? И не спрашивают у вас, что даёт она? У меня дочь, ей 13 спрашивает. И говорит, что выгоднее учить немного, так оценки хорошие не лучшие но допустимые и много времени, чтобы просто жить. Гулять, смотреть фильмы, кататься на велосипедах и тп.
дамаАмстердама• 29 апреля в 08:52
Ответ дляВсе знаю від і до
Та ви ви молодець і діти у вас правильні і розумні. Все ок