З царем в голові• 14 апреля в 16:06
Підкажіть про талони в сервісних центрах (МРЕО) на реєстрацію авто
1) Підкажіть чи можливо взяти Еталон за день до потрібної дати. Я пробую мене не пускає, тобто навіть не вілкриває список СЦ дл вибору. На післязавтра і далі пускає, все ок.
Скажіть чи реально взяти з сьогодні на завтра ?
2) Якщо брати талон на реєс рацію в терміналі то можна взяти з сьогодні на завтра чи сьогодні на сьогодні?
3) І ще скажіть якщо я беру талон в терміналі , то там беруться талони тільки в той конкретно СЦ де розміщений термінал чи можна взяти в інший а межах області???
4) Чи може взяти талон на реєст рацію в терміналі хтось інший за мене, якщо знає мої дані?
З царем в голові
• 14 апреля в 16:09
Ответ дляДюймовочка
В терминале сегодня на сегодня, и это, по сути, живая очередь.
Тобто якщо беру в терміналі то ці всі талони тільки в цей СЦ де розміщений термінал?
Дюймовочка• 14 апреля в 16:09
Ответ дляЗ царем в голові
Да
ЧорноброваЯ• 14 апреля в 16:09
при мне открывал менеджер салона в пятницу - день в день были слоты
З царем в голові
• 14 апреля в 16:11
Ответ дляДавно без алко
а онлайн уже нет?
Онлайн мені сьогодні на завтра не відкриває навіть вибір сервісного центру для послуги. Вчора на сьогодні відкривало і було купа вільних.
Черпак_для_фантазий• 14 апреля в 16:22
Ответ дляЗ царем в голові
це означає що місць нема