Луноликая Вика• 14 апреля в 18:42
Первый день идти в садик и насморк, это все, в садик нельзя?
Не болели , нигде не гуляли и на, насморк . Что теперь делать? Не идти ? Зачисление в первый день прихода в садик . Боюсь место уйдет или как оно на практике? Сколько могут длится эти сопли ?
Перша на селі• 14 апреля в 18:45
Можна. Ви ніколи не віддасте дитину, якщо не водити з соплями (я вихователь).
АдеКВАтная• 14 апреля в 18:45
Не идти. Написать воспитателю, что приболели
За неделю пройдёт, если не будет осложнений
Перша на селі• 14 апреля в 18:45
Ответ дляАдеКВАтная
Чере день будуть нові.
Луноликая Вика
• 14 апреля в 18:45
Ответ дляПерша на селі
Дякую за підказку
Шпондєр• 14 апреля в 18:50
Ответ дляПерша на селі
Краще притримати. Приведуть дитину з ознаками ОРВІ, а пів групи захворіє. Включно з дорослими.
Також вихователь)
Автор, попередьте вихователів та притримайте дитину вдома. Приведете після Великодня.
Також вихователь)
Железобетон• 14 апреля в 18:52
Ответ дляШпондєр
Також вихователь)
Та при чем тут пів групи. Тут автор бы за своего ребенка подумала, и так стресс, новое место,чужие люди, ещё и нос заложен и сопли текут
Шпондєр• 14 апреля в 19:04
Ответ дляЖелезобетон
Звісно, якщо матуся не думає за свою дитину- годі думати, що вона подумає за решту дітей у групі.
Нежить, кашель і решта - лікується вдома.
Приклад з минулого тижня: прошу маму звернутися увагу на те, що дитина сильно кашляє. Три дні дитя тримають вдома і приводять зі словами: « У неї вже вологий кашель, вирішили прийти». Дитина на прогулянці втрачає свідомість на декілька секунд. Підхоплюю на руки і жену до медсестри. Приходить мама і запитує: «Можливо зурочили?»… Прошу слізно звернутися за фаховою допомогою до лікаря. Дитині 3 роки! А у дитини правостороння пневмонія.
Тому ще раз прошу - бережіть своїх дітей і не забувайте про інших діток.
Перша на селі• 14 апреля в 19:07
Ответ дляШпондєр
Також вихователь)
Інші все одно приведуть з соплями, хтось тримає, і в перший же день дитина захворіє від інших дітей.
Луноликая Вика
• 14 апреля в 19:08
Ответ дляЖелезобетон
Он не заложен полностью и не текут ручьем , они просто немного есть . Речь не про явно больного ребенка
Забобонний фрукт• 14 апреля в 21:18
Ответ дляЛуноликая Вика
Я веду такого в садок
І все норм
Нехай загартовуються всі
І все норм
Нехай загартовуються всі