Пупс• 14 апреля в 19:02
Каляска прогулка, яку взяти?
Підскажіть класну практичну каляску прогулку. Щоб легко складалась і т д
І чи варто брати сайбекс бізі (яку роль грає відсутність вентиляції сітки)? Дуже дякую
Пупс
• 14 апреля в 19:09
Ответ дляБлакитна устриця
Класні візочки. КАляски фуфло.
Дякую за гарну відповідь на поставлене запитання. Перевірте весь текст на орфографію , пані Вчителько
Блакитна устриця• 14 апреля в 19:17
Ответ дляПупс
Не могу. Я вообще не учитель. Чисто совет по коляскам дала.
Рожева юбка• 14 апреля в 19:53
Chicco Goody XPlus, легка, складається практично сама, одним натисканням кнопки. Подивіться відео огляд
Астоновитесь!• 14 апреля в 20:04
Карелло беріть, і ціна і якість норм. У нас Браво 22-го року, користуємось вже ось третій рік