всегдаДаДа• 14 апреля в 22:49

Повернення подарунка

Якщо одна жінка дарує своїй подрузі невеликий подарунок, а та бере його в руки, роздивляється і каже: Мені таке не цікаво. Забери собі.
І протяную подарунок назад.
Як би ви оцінили такий вчинок подруги, яка повернула подарунок?
неДодекаэдр• 14 апреля в 22:51
Это не подруга, поссчитала бы оскорблением и никогда бы с ней не общалась
ШанельКуКу• 14 апреля в 22:52
Посчитала бы конченой , неужели такое и правда бывает
Хомо_сапиенс• 14 апреля в 22:52
Я бы офигела. Но моя подруга так бы не сделала. Может , она не поняла , что это подарок ?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 14 апреля в 22:52
Свинство, треба брати, а потім хоч викинь.
Руда ліса• 14 апреля в 22:55
Цікаво, що ви подарували. Такі дурниці в голову лізуть)
Плету интриги• 14 апреля в 22:56
Так может подарок как-то ее оскорблял? Что это было?
Марфа Українівна• 14 апреля в 22:59
Все равно. Не интересно, ну и ладно. Если близкая подруга - то я уже в курсе ее заморочек и если общаюсь с ней, значит принимаю ее вместе с ними. Если не близкая - то вообще все равно. Баба з воза… Забрала бы назад
ТаПрямТам• 14 апреля в 23:00
А що дарували?
автор всегдаДаДа • 14 апреля в 23:02
Ответ дляХомо_сапиенс
Я так зрозуміла, що всім цікаво подробиці, то напишу. Прийшла сьогодні співробітниця і ошарашено розповідає. Її подруга скаржилася, що не може відлипнути від телефона і не знає чим себе без нього заняти. Співробітниця купила на подарунок їй з-Д дерев´яний пазл складного рівня з рухомими деталями. Я щойно загуглилв і в шоці з цін. Класна штука, але недешева. Це був подарунок уважної подруги і я сказала співробітниці, що її подруга просто свиня.
автор всегдаДаДа • 14 апреля в 23:03
Ответ дляРуда ліса
Я нижче написала подробиці, бо бачу, що люди пттають
автор всегдаДаДа • 14 апреля в 23:03
Ответ дляПлету интриги
Я нижче написала подробиці.
автор всегдаДаДа • 14 апреля в 23:04
Ответ дляТаПрямТам
А що дарували?
Я нижче написала подробиці, бо багато хто тут питає
Хомо_сапиенс• 14 апреля в 23:05
Ответ длявсегдаДаДа
Реакція подруги починає здаватися менш дивною
ТаПрямТам• 14 апреля в 23:05
Ответ дляХомо_сапиенс
Ви б теж так відреагували? Для мене реакція дуже дивна
автор всегдаДаДа • 14 апреля в 23:06
Ответ дляХомо_сапиенс
А мені такий подарунок сподобався би. Просто собі сама би не купила б ніколи
Забризкана водою• 14 апреля в 23:06
Ответ длявсегдаДаДа
Подарунок на любітєля, тут і спору нема.
Пазли і конструктори люблять не всі.
Мені б зайшло аж на ура) подрузі тій напевне зовсім ні.
Але це ніяк не привід так себе поводити. Не думаю, що це прям єдиний випадок її хамовитості
Хомо_сапиенс• 14 апреля в 23:07
Ответ дляТаПрямТам
Можливо. Річ недешева, якщо вона мені непотрібна, то краще, щоб користувалася подруга, як їй таке подобається.
Вообще не факт• 14 апреля в 23:07
Подарок странный и на любителя. Подруга хамка, но и подарок мог быть расценен, как оскорбление. Мол это развивашка для ребёнка
Хомо_сапиенс• 14 апреля в 23:08
Ответ длявсегдаДаДа
Ну то скажіть , нехай вам подарує
автор всегдаДаДа • 15 апреля в 03:58
Ответ дляВообще не факт
Ці пазли мабуть для дорослих.
побольшомусекретику• 15 апреля в 07:17
На рахунок повернення подарунка, мала особисто такий досвід.

Кума якогось милого вирішила поздоровити мене з днем народженням за день до нього, при чому я нікуди не їхала, була на місці, не було потреби вітати наперед.
І дарує мені чохол до телефону, в пакетику.
Я чесно кажучи трохи розгубилась, не зорієнтувалась відразу, що відбувається.
Вже дома роздивилась той подарунок, а він не повної комплектації)
Тобто, це чохол до айфону від Майкла Корса, в якого має бути ще додаткова шлейка для зручності тримання, я навіть загуглила, і плюс до цього він не в рідній коробці, а просто в пакетику.
Я трохи офігвла… навіщо вітати наперед, дарувати якийсь зламок, сміття…
На другий день (саме в свій день народження) я зранку поїхала до неї та повернула той «подарунок», сказавши, що дякую, але мені це не потрібно і мене принижують такі вітання