ПесиКот• 15 апреля в 07:26
Стоимость в день
Делаем ремонт в хруще, ремонтнику платим с расчета за день работы , он поставил свою цену 3500 в день, это Киев, что имеется ввиду, электрика, штукатурка, демонтаж И так далее, дорого или нет?
БоВжеВільна• 15 апреля в 07:42
Ответ дляПесиКот
В нього ціна за день, він різноробочий
Як підсобник?) Тоді це дорого.
Тріль!• 15 апреля в 07:44
Тобто йому нема цілі зробити швидко?
Знайдіть іншого, хто братиме за виконувану роботу.
Тріль!• 15 апреля в 07:46
Ответ дляГендиреХтор
На всі руки мастер? Це кідалово.
Ага, і електрику, і сантехніку
ГендиреХтор• 15 апреля в 07:46
Шукайте майстрів на роботу, платіть за квадрат роботи, мало того ще рахуйте. Оплата має бути прозора, доступна і вам зрозуміла. Нюанси обговорюйте до початку. В мого є прайс де розписано все від розетки, до метра проводів і автоматів.
ГендиреХтор• 15 апреля в 07:47
Ответ дляТріль!
Ага, і електрику, і сантехніку
Мій так робить, виключно для себе, він енергетик але таких насправді не багато. Гроші заробляє електрикою.
Мона_Лиса• 15 апреля в 07:49
Ответ дляГендиреХтор
Я взагалі спочатку отримую повний розрахунок вартості роботи (наприклад, вкладання плитки на підлогу + затирка буде скільки то) і лише тоді мастер починає працювати, бо якщо очікувати прорахунок після виконаної роботи, то може бути багато сюрпризів))
Ответ дляГендиреХтор
Автор, малесенький підрахунок 20робочих днів стандартних по 3500 це 70 тисяч. Хто в наші країні заробляє такі гроші, що він має на них робити? Вони вже зовсім оху....ли?
Скажемо так - для хорошого будівельника 1500Є в міс. в сезон - не астрономічні гроші. Навіть в Україні.
Але так, схема автора - розвод
Тріль!• 15 апреля в 07:50
Ответ дляГендиреХтор
І нічого він за місяць не зробить
ГендиреХтор• 15 апреля в 07:50
Ответ дляМона_Лиса
Так, я з вами згодна. Але буває що в процесі замовники щось передумали, добавили, прибрали, якщо ремонт роблять не за дизайн проектом. Вирахувати на 100 відсотків не вийде.
ГендиреХтор• 15 апреля в 07:52
Ответ дляviter33
Але так, схема автора - розвод
Чомусь науковим працівникам так не платять. Ви знаєте чому? Відколи будівельники цінуються більше? Чому демонтажник вважає що він має отримувати більше професора чи хірурга? Тепер йому ще за присутність плати.
Тріль!• 15 апреля в 07:55
Ответ дляГендиреХтор
Мій чоловік айтішник грубо кажучи, наші електрики щось нахомутали, розібрався, попрозвонював, знайшов ще ще 1 дріт не кинули. Тобто він може.. собі. Але він не профі в цьому що б людям робити. А. Щиток до сонячних панелей ще сам склав , підключив
Ответ дляГендиреХтор
Новопризначена ректорка Львівської Політехніки заробила за минулий рік 6,4 млн грн. викладацькою працею
ГендиреХтор• 15 апреля в 07:56
Ответ дляviter33
Викладацькою працею?
Мона_Лиса• 15 апреля в 07:56
Ответ дляГендиреХтор
Стійко пройшла 5 ремонтів!
Лише ось так з майстрами все обговорювали - перед початком робіт, розуміла вартість кожного етапу.
Як згадаю свій перший ремонт, це жах.
Люди просто користувались моїм незнанням та не розумінням процесів, дорогий був досвід, тепер він себе окуповує))
Як згадаю свій перший ремонт, це жах.
ГендиреХтор• 15 апреля в 07:57
Ответ дляМона_Лиса
Стійко пройшла 5 ремонтів!
Як згадаю свій перший ремонт, це жах.
Ну ви монстр...В нас два капітальних, дуже тяжко.
ГендиреХтор• 15 апреля в 08:01
Ответ дляviter33
Так
прочитайте статтю
або просто далі ставте смайлики)))
+ донька ходить до репетитора з математики.
500 грн/заняття
в репетитора ’забито’ всі дні
От і рахуйте
прочитайте статтю
або просто далі ставте смайлики)))
500 грн/заняття
в репетитора ’забито’ всі дні
От і рахуйте
Який відсоток таких науковців з подібними доходами? Це як порівнювати Джолі і Марію Іванівну яка грає в місцевому театрі Козятина. Як багато науковців мають такі можливості? Ніхто не сперечається що вони є, ще є Нобелівські лауреати з якими ваша викладачка і близько не стояла але мова про загальну картину. Питання благодійної допомоги доречі не розкрито. Гроші в наші країні відмивають тепер по різному. Зверніть увагу в першу чергу на зарплату чоловіка
Ответ дляГендиреХтор
Що ви хочете довести?
Почитайте розцінки проф.будівельників - сумарно 1500Є за міс в сезон - це не великі гроші
Скільки заробляють викладачі/науковці - написав вам приклад. Так, є такі, що ’сидять’ на 15000 грн/міс. і всім задоволені. Хто не задоволений - найлегше підробляти репетиторством. Принаймі, по НМТ-шних предметах більшість підробляють. Або інші джерела (як Шаховська, у якої ’благодійність’ - це КРІМ тих 6,4 млн.))
Або можна звинувачувати усіх кругом далі і ’звертати увагу на з/п чоловіка, Марію Іванівну з Козятина’, Трампа, Маска та ін.
Допоможіть знайти• 15 апреля в 08:10
Автор, какие работы ваш ремонтник должен сделать за 3 месяца?
Ответ дляГендиреХтор
Про з/п хірурга можу окремо написати
Мамі робили місяць тому ’безкоштовну’ операцію
ГендиреХтор• 15 апреля в 08:11
Ответ дляviter33
Що ви хочете довести?
Я хочу довести що ваш приклад ні про що. Це як оцінювати зарплатню працівників укрпошти чи Укрзалізниці по зарплаті їх керуючих. А всіх інших працюючих в системі називати ледачими і пропонувати підняти дупи, інакше їх все влаштовує. Я хочу довести що ваші доводи і аргументи необ´єктивні. Хочу довести що працівники, автора оху...і кидала.
ГендиреХтор• 15 апреля в 08:14
Ответ дляviter33
Про з/п хірурга можу окремо написати
А ви десь у світі можете знайти безкоштовно таку послугу? Але різниця в тому що лікар витратив дуже багато часу на освіту, грошей і в нього складна в усіх сенсах робота, розумова і фізична. Не порівнюйте їх з будівельниками
неДоПриличий• 15 апреля в 08:16
Ответ дляГендиреХтор
Ви зараз на повному серйозі виправдовуєте хабарництво?
ГендиреХтор• 15 апреля в 08:17
Ответ длянеДоПриличий
Ні я виправдовую платні операції, це має бути офіційна оплата. Ми не в радянському союзі.
неДоПриличий• 15 апреля в 08:18
Ответ дляГендиреХтор
А. Тоді так. Але там написано про ’безкоштовну’
Тріль!• 15 апреля в 08:18
Ответ дляГендиреХтор
Зарплату треба порівнювати по горизонту. Якщо будівельникам, ремонтникам платять N гривень за якусь роботу то при чому тут зп бюджетника?? Наукова діяльність в нашій країні не підтримуються та не оплачується на належному рівні. Впевнена, приклад вище це виключення з правил.
ГендиреХтор• 15 апреля в 08:19
Ответ длянеДоПриличий
Тема про інше.Про оцінку праці. Всі люди мають отримувати гідну зарплатню. Але не має демонтаж, коштувати дорожче операції. Про це мова. Будівельники рубають вже непомірні ціни. Куди котиться цей світ?
Тріль!• 15 апреля в 08:21
Ответ дляГендиреХтор
Ця послуга, як ви виразилося, не безкоштовна. Вона оплачується державою. Мало? Ну хто тобі лікар? Відкривай приватну практику, бери кредит на обладнання і став ціну яку хочеш. А то користуються державним майном, приміщенням, ком послугами, обладнанням і гребуть бабки з людей