ГугелП@лАмался• 15 апреля в 07:52

Консультація ендокринолога.

Маю направлення і йду з дитиною в ендокринологічний диспансер.
Маю УЗД за лютий, і чекаю запису бо там приймає добра лікар.
Йду лише з УЗД і направленням від сімейної. Сімейна каже що там по направленню можна здати гормони і потрібні аналізи які випише ендокринолог. Самому нічого приватно не здавати.
Останній раз доньці здавала в червні ттг, т3 вільний і т4 вільний, і якісь антиліта до чогось.
Як правильно йти на прийом до ендокринолога, без аналізів, і вона при потребі все призначить? Чи все ж щось поздавати самому?
Anna-ae39• 15 апреля в 08:00
Краще звичайно піти спочатку, але для першочергової оцінки ситуації достатньо зробити ттг т3 т4 вільні та можливо УЗД а там вона далі признак якщо щось треба буде .
автор ГугелП@лАмался • 15 апреля в 08:01
Ответ дляAnna-ae39
Дякую. Бо каже сімейна що якщо вона випише аналізи по направленню то в ендокринологісному диспансері то буде безкоштовно, а так в приватній лабораторії зараз то буде коштувати 1000-1500 точно
Anna-ae39• 15 апреля в 08:02
Ответ дляГугелП@лАмался
От хай виписує ,чого переплачувати?
Мядуза аля моргонер• 15 апреля в 08:32
Ответ дляГугелП@лАмался
А попередні аналізи в нормі були?
автор ГугелП@лАмался • 15 апреля в 08:38
Ответ дляМядуза аля моргонер
А попередні аналізи в нормі були?
Наче так. Лише антитіла збільшені, але на 10 одиниць лише. Ттг 1,55
Я не Тролль• 15 апреля в 10:57
Тут нема правильної відповіді.
З мого досвіду, лікар з ендокринологічного диспансеру не довіряла готовим результатам з умовного сінево і мені доводилося перездавати їх в лабораторії ендикронологічного диспансеру. Впринципі це логічно.
Тому так, краще не здавати.
Але для пацієнта це справді не зручно, потім знову іти на прийом.
автор ГугелП@лАмался • 15 апреля в 11:49
Ответ дляЯ не Тролль
Тут нема правильної відповіді.
Тому так, краще не здавати.
Мені головне щоб результат був добрий і правильний. Іноді краще поїхати другий раз. По перше зекономити трохи грошей на безкоштовних аналізах, по друге достовірність