Кастрюлька• 15 апреля в 10:04
Дитячі електроні книги безкоштовно.
Де ви берете повні версії українських книжок?
Майже всюди тільки фрагменти.
Подарили дитині електрону книгу, а книжок майже і немає.
Майже всюди тільки фрагменти.
Кастрюлька
• 15 апреля в 11:30
Ответ дляБува і таке
Чому коли у когось нема грошей на басейн, він просто не ходить у басейн. А коли нема грошей на книгу, це вважається поважною причиною її скачати нелегально = вкрасти?
А Ви за музику,фільми та додатки також платите?
Кастрюлька
• 15 апреля в 11:31
Ответ дляПушап Мі мі
З приводу електронних версій не підкажу
Але чи не шукали бібліотеку? Щоб брати й читати практично безкоштовно. Можливо, це варіант для вас
Вже перечитали все ,навіть з 3 сусідніх бібліотек.
Але вони на жаль не оновлюються (
Бува і таке• 15 апреля в 11:36
Ответ дляКастрюлька
Особисто я нічого сучасного не дивлюся і не слухаю, користуюся ютубом - там все легально. Додатки в мене безкоштовні , я за це дивлюся їхню рекламу. Нічим зламаним я не користубся.
А книги купую електронні за акціями.
Бува і таке• 15 апреля в 11:37
Ответ дляКастрюлька
Ви б знали,як половина наших українських друкувалось та видалось...
Купували російськи книги та тупо плагіатили,з порушенням всіх прав та норм.
Звісно, це вас виправдовує.
Кастрюлька
• 15 апреля в 11:39
Ответ дляБува і таке
Звісно, це вас виправдовує.
А мені немає чого виправдовуватись.