Жена аллигатора• 11 августа в 15:14

Книжна барахолка

Де можна продати книжки масово? Наприклад, я можу просто приїхати на день на Петрівку і там вигрузити всі свої книжки?
Чи може ще є якісь гаражні розпродажі
Щоб швидко і масово. Бо ото все фоткати і загружати кожну книжку в продавалку - в мене немає сил і часу
Книжок, мабуть, біля 1000
ЭкстрасенсиХаЯ• 11 августа в 15:16
На Петрівці у вас куплять все,але дешево.Якісь можуть взяти дорожче.
В інтернеті довго,але продасте набагато дорожче.
Сусановна• 11 августа в 15:16
Быстро, это только сдать на макулатуру.
ЭкстрасенсиХаЯ• 11 августа в 15:17
Є що приїздять до вас додому,і вигрібають все цінне для себе.Інше навряд візьмуть,або за копійки.
Допоможіть знайти• 11 августа в 15:20
кому они надо? молодежь любит или что то современное или классику в хорошем красивом издании, с цветными срезами, не думаю что у вас 1000 таких книг
Цікавий писочок• 11 августа в 15:23
Перефоткайте проедьте на Почайну, покажите
Ворожу на каві• 11 августа в 15:24
не продадите вы быстро никак. выше правильно пишут, быстро - это в макулатуру, ну или в библиотеку, если книги актуальные. а продавать это всегда долго
Невловимий Джо• 11 августа в 15:24
на петровке много магазинчиков с книгами, некоторые из них там стоят годами, может если у вас есть что-то редкое очень и интересное - кто-то и купит, но 1000 книг у вас там не заберут (если вы про продавцов), у них там и у самих цель хоть что-то продать)))
ЭкстрасенсиХаЯ• 11 августа в 15:30
Ответ дляНевловимий Джо
В цене техническая литература,справочники,исторические книги,фотоальбомы,и подобное.
Хуже всего продаются художественные издания.
Лично я покупаю фотоальбомы и книги по истории.Пару раз искала технические издания на заказ,но найти их уже непросто,все выгребли студенты.Да и стоят они прилично.Продавцы,которые там постоянно,хорошо разбираются,и на шару купить можно только ширпотреб.
Так же ценятся очень старые издания начала прошлого века,или старше.
Фрекен бок• 11 августа в 15:32
У нас було більше книг, ніж у вас. Російських авторів спалили, решту забрала школа у бібліотеку
Слобожаночка• 11 августа в 15:33
Ответ дляЦікавий писочок
В других городах тоже есть базары. Такое впечатление, что здесь группы из одного города...
петрівка, почайна....
ЭкстрасенсиХаЯ• 11 августа в 15:34
Ответ дляФрекен бок
А дарма спалили,якщо це технічна література.Багато технічної літератури досі не друкувалось українською,бо немає перекладу.Студенти сканують і користуються.Бо купити нема де.
Цікавий писочок• 11 августа в 15:35
Ответ дляСлобожаночка
петрівка, почайна....
Автору из Киева поехать куда предложите? Может на Маяк в Донецк?
Слобожаночка• 11 августа в 15:36
Ответ дляЦікавий писочок
Автор не вказав, що вона з Київа
Невловимий Джо• 11 августа в 15:38
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
ну автор же не указала, что у нее за книги.
Цікавий писочок• 11 августа в 15:40
Ответ дляСлобожаночка
Автор не вказав, що вона з Київа
Петрівка це ні про що не каже? Вона ж Почайна
ЭкстрасенсиХаЯ• 11 августа в 15:42
Ответ дляНевловимий Джо
Я їй для розуміння дала інформацію.Бо приїдуть,і куплять все за копійки.А можна відібрати більш менш цінне,і продати самій.А інше перекупам.
Слобожаночка• 11 августа в 16:01
Ответ дляЦікавий писочок
Ні. Я в Чернівцях.
Варена цибуля• 11 августа в 16:16
Автор, мы задолго до войны привезли кучу книг на Петровку, но они взяли только под реализацию. Сразу не продадите точно
Варена цибуля• 11 августа в 16:16
Ответ дляСлобожаночка
Автор не вказав, що вона з Київа
’Київа’
Перестаньте
автор Жена аллигатора • 11 августа в 16:28
А які шанси, якщо я буду тут продавати книги оптом? В мене є велика колекція «все о…», багато енциклопедій, дитячі книжки англ і тд.
Типу 10 яскравих книжок англійською, в твердій обкладинці за 1500 грн, наприклад
автор Жена аллигатора • 11 августа в 16:32
Ответ дляФрекен бок
В мене класні книжки. Я їх не зможу спалити
Навіть рос авторів. От в мене є набір книг Кіра Буличева. Є класні рос енциклопедії. І художні для дітей

Мені їх навіть продавати шкода. Тому й хочу швидко, поки не передумала
автор Жена аллигатора • 11 августа в 16:33
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Яка технічна? В мене є багато книг по айті. Не думаю, що вони зараз цінні, особливо якщо їм вже по 10 років
ЭкстрасенсиХаЯ• 11 августа в 16:35
Ответ дляЖена аллигатора
Технічна,яка актуальна завжди.ІТ звісно то не то.
Наприклад по металам,хімії,електриці,фізиці,зварюваня та подібному
ЭкстрасенсиХаЯ• 11 августа в 16:42
Ответ дляЖена аллигатора

Те що цінне на вашу думку,можете загуглити,видасть ціни б/у на ОЛХ і т ін.Там зорієнтуєтесь чи варто продавати перекупам,чи самій продати.
Я ,наприклад,шукаю пошуком на різних сайтах.І натрапляю на таких як ви,хто вирішив продати.Купую,якщо встигну.Бо якщо дешево,то ті хто розуміється на таких книжках -викупає бистріше за мене.
Скажу одне,перекупи ніколи багато не дадуть.Максимум 30-40%від тієї ціни,за якою та книжка виставляється б/у.
А масові видання взагалі можуть не взяти.
Глубоководная селедка• 11 августа в 17:44
На лохе сейчас акция до 70 или 50 объявлений бесплатно можно подать, не помню удалила их письмо
Нашла 50 объявлений
Глубоководная селедка• 11 августа в 17:46
Вот
Фрекен бок• 11 августа в 19:34
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Технічної не було. Лише томи російської класики
Фрекен бок• 11 августа в 19:35
Ответ дляЖена аллигатора

Енциклопедій було багато. На російсткій мові все спалили. Зараз в гугл є доступ до всього