Мій не такий• 15 апреля в 11:26
Kangoo sport стрибати у спец взутті - чи безпечно?
Якщо є варикоз
І взагалі можливо схуднути?
Дякую
І взагалі можливо схуднути?
Дякую
Мій не такий
• 15 апреля в 11:28
Ответ дляЕдимнаморе
Это убийство позвоночника
Дякую що написали
Привіт з ботойбіччя• 15 апреля в 11:48
Я хотела записаться,уже договорилась чтоб приехать,но передумала. Интуиция все таки подсказала что это не полезно.
Добротная• 15 апреля в 13:00
Схуднути можна, якщо буде дефіцит ккал.
Гарне кардіо, яке можна часами для різноманіття робити. Постійно - ні, ні, ні, суглоби та коліна важливіше.
ПС 6 років працювала тренером. Розглядала кенгу як варіант для розвитку, спробувала, зрозуміла (як інженер за основним фахом) що всі ці розмови про амортизацію хурня.
Мій не такий
• 15 апреля в 15:37
Ответ дляДобротная
Схуднути можна, якщо буде дефіцит ккал.
Дякую вам дуже
Порадьте спорт якщо варикоз на ногах
Присідати не можна, випади не можна, нічого важкого не можна
Крім басейну
І чи дійсно можна бути худим без спорту, просто на дефіцити калорій?
Порадьте спорт якщо варикоз на ногах
Крім басейну
Цікавий писочок• 16 апреля в 09:06
Ответ дляМій не такий
Дякую вам дуже
Порадьте спорт якщо варикоз на ногах
Крім басейну
Порадьте спорт якщо варикоз на ногах
Крім басейну
Я вам відповім, якщо можна :)
Єдине від чого худнуть-це дефіцит калорій. Тобто тільки від цього. При тому на спорті, якщо ви не профспортсмен ви витрачаєте дуже не багато калорій (візьмемо 300, це якщо ви будете прям дуже інтенсивно в тржнажорке займатися). Тепер беремо скільки ви раз туда будете у тиждень ходити. Ото ж і оно. Тобто схуднути можна тільки якщо змінити харчування. Тільки так! Але якесь навантаження : будь -яке! Все одно буде не зайве. Бо у будь-якому разі збільшує вашу кількість колоній що можете зʼїсти і у цьому випадку +100 калорій в день (наприклад якщо ходити по годині швидко будете кожного дня) не завадять. По друге -підтягується тіло і по третє-зараз ваша їжа це ваш спосіб отримати ендорфини, помірний спорт також їх виробляє, а значить знижує тягу до їжі.