Швидкоруч• 15 апреля 2025
Ваш чоловік вас слухає?
Ви можете з ним спокійно про будь що поговорити? Ви можете поділитися своїми успіхами? Можете ви понити коли у вас поганий настрій, або щось не виходить?
Я зі своїм не можу. Йому все не так, разом 15 років. Але спілкуватися про буття що не виходить. Виключно по роботі, дому і все.
Я працюю вдома, а він весь час упрікає що я за ноутбуком. Не роблю по дому нічого, в садку та на городі не встигаю. Що типу чекаю його. Хоча ніколи не допомагав по посадці картоплі ( останні роки не допомагає взагалі), тільки обробить город та садок. Далі я все сама.
В будинку прибираю, на подвір´ї порядок. Дитина доглянута, їжа завжди на столі, випічка. Так, я багато працюю в інтернеті. Але коли я деяких час не працювала то він ущімляв в грошах. Хоча і зараз намагається контролювати що я зарабляю і киди витрачаю. Не любить коли в мене більше 1000 грн є. Не дозволяє їхати в місто, по своїх потребах. Я можу їхати тільки з ним. Звісно, силою не тримає, але коли я щось кажу про поїздку він робить свірки і я в результаті нічого не хочу. Вже 2 роки без нього нікуди не виїжджала. Тільки з ним в то за продуктами.
Зараз сиджу і реву. Бо поділилась своєю проблемою, а він закричав. Що типу дістало його чужі проблеми, бо в нього є свої. Чужі! Я навіть поговорити не можу, поділитися з ним. То кому як не йому, розповідати?! Дуже образливо.
Мені взагалі нічого не хочеться, нічого собі не купую. Хоча за останні роки купувала за свої кошти. Так, в цього дохід більший, але він вкладає частину в будинок, на їжу також. Я свої також витрачаю, хоча ні ми разом витрачаємо. Але в мене не повинно бути багато грошей. Тому він старається витрати спочатку мої. А потім він дасть мені 1 к і все на хліб. Якась фігня! Він вже бісить.
Можете писати що завгодно, ніхто так мене не образить як він.
Швидкоруч
• 15 апреля 2025
Ответ дляЖдушечка
Не давайте доступ к своей карте
Я працюю не тільки над одним проектом, він знає тільки один. З інших я кошти відкладаю. Про них знає тільки дочка і все.
Ждушечка• 15 апреля 2025
Ответ дляШвидкоруч
Коли обговорювали оплату з замовником - я була в дорозі з ним. Він все чув. До моменту розмови з замовником все було добре, їхали , сміялися - потім я говорила по телефону з замовником і чоловік чув все. Коли я закрила ноутбук і закінчила розмову - чоловік відразу видав - ти весь час в інтернеті, тобі часу не має на мене, ні на сім´ю. Купа вдома роботи! Це він говорив якось зі злістю.
Хоча до цього він був за роботу. Казав добре, що найшла і сказав що буде допомагати. Але коли почув зарплатню і що я в подальшому буде отримувати ще більше - він змінився
Бывает, у меня тоже так. Приревновал..
Хотел чтобы вы более зависимы, он Павлин хочет показывать свою значимость..
Автор вам надо научится меньше на это все обращать внимания а делать как удобно вам
Яжбоматусяблін• 15 апреля 2025
Ответ дляШвидкоруч
Як його позбутися?! Я кажу йому в якісь ситуації, ти типу зараз маніпулюєш - він сміється або злиться в тей час.
Отже. Ви знаєте що він маніпулює. Це вже добре. Ви сказали, він розізлився чи розсміявся.
а далі по схемі:
1. Що я роблю
2. Що я відчуваю
3. До чого це приведе, наслідки.
Що ви відчуваєте і які наслідки ваших розборок, коли ви кажете що він маніпулює?
а далі по схемі:
1. Що я роблю
2. Що я відчуваю
3. До чого це приведе, наслідки.
Ждушечка• 15 апреля 2025
Ответ дляШвидкоруч
Позавидовал...
Ждушечка• 15 апреля 2025
Могу сказать что другим он не станет. Он такой и есть и с вашей работой это вылезло..снялись розовые очки
Ждушечка• 15 апреля 2025
Вам надо учиться и жить как вам хочется, а его упрёки пропускать мимо ушей. Иначе он вас сожрет
Яжбоматусяблін• 15 апреля 2025
Ответ дляШвидкоруч
Бо він втрачає над вами контроль.
Швидкоруч
• 15 апреля 2025
Ответ дляЖдушечка
Он обнаглел у вас и пробует вас продавить. У меня также. Живём как кошка с собакой но не позволяю..
Все що мені подобається це моя робота. Я тут відчуваю потрібною і з повагою ставляться. Працюю над гарними проєктами, і раніше працювала. Він продавлює поступово і незамітно. Раніше може цього і не було, але зараз якась криза. Настрій міняється в день по кілька разів. Пару років тому я це брала також на себе. Зараз просто ігнорую. Мені надоїли його відверті маніпуляції. І коли він маніпулює, я йому це кажу, і відмовляю. Його це більше бісить. Інколи дійсно я поступлюсь, але для того щоб він відстав на деякий час. Не знаю, чи правильно чи ні. Але я не настільки сильна. Може дійсно це моє таке мислення. Всім свою думку або бажання я відстоюю, а з ним відчуваю себе слабкою
Ждушечка• 15 апреля 2025
Ответ дляШвидкоруч
Так и есть. Создались обстоятельства в которых он показал себя во всей красе.
Вы просто сейчас это поняли.
КоКоКоКоКоКо...• 15 апреля 2025
Ответ дляSo_so
Ваша проблема вообще не в том, что муж Вас не слушает. Вы действительно этого не понимаете?
Поясніть
Без Баяна• 15 апреля 2025
Ответ дляЖдушечка
Все же легче вдвоем финансово чем одной тем более нет жилья
Чем легче? мужик не оюеспечивает автооа и даже с ее заработанных денег не дает иметь больше 1000 на расходы
Швидкоруч
• 15 апреля 2025
Ответ дляДюймовочка
У вас в селі салон і процедури? Чи він з вами їзде
Зі мною
Швидкоруч
• 15 апреля 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Бо він втрачає над вами контроль.
Я також про це думала. Якось з другом він сказав, типу жінка яка заробляє буде себе почувати вільною і типу нах ті чоловіки вже їй. Це мені так запам´яталося.
Дюймовочка• 15 апреля 2025
Ответ дляШвидкоруч
Зі мною
На епіляції та губки. .. на манік....триндець
Ответ дляШвидкоруч
Боїться, что ви станете незалежною від нього. Слабак, хоча думає, що крутий і сильний
Швидкоруч
• 15 апреля 2025
Ответ дляДюймовочка
Яка у нього зарплата? Щось ви не дуже занепокоєні
Зарплата десь 40-60 тис грн, в залежності