Печенюшка• 15 апреля в 13:05

що це може бути

обстеження всі в нормі
коли лягаю спина не болить так сильно,а коли встаю сильно кружится голова і серцебиття високе,а коли лягаю в нормі,і коли лежу легке запаморочення,відчуття ніби погано і ніби не знаю як просто плохо і все,ніби відчуття що вмираю,підкажіть можливо хтось стикався з таким? просто погано ніби впаду і вмру відчуття такі
Дон Пэдро• 15 апреля в 13:07
Вегетососудистая дистония, лечится спортом.
Мольфарочка• 15 апреля в 13:09
это к психиатру, и да, нужен спорт, сон, приличное питание.
’спорт’ не воспринимайте буквально, в вашем случае это 5-10 мин зарядка на первое время.
а то напишут щас, что я человека при смерти в качалку отправляю
from Ukraine• 15 апреля в 13:09
А не бувало таке, що очі закриваєте і відразу темнота! Ви нічого не бачите.
автор Печенюшка • 15 апреля в 13:11
Ответ дляДон Пэдро
и вот ето вот сильно головокркжение?
автор Печенюшка • 15 апреля в 13:11
Ответ дляМольфарочка
була у психіатра,говорит тревожное
Мольфарочка• 15 апреля в 13:12
Ответ дляПеченюшка
була у психіатра,говорит тревожное
ну понятно, оно лечится. если лечить конечно
неДоПриличий• 15 апреля в 13:14
спину лікуйте, зажими, пройдіть курс масажу.
#Пойду_кгадалке• 15 апреля в 13:14
Гемоглобін, феритин в нормі?
Якщо так, то скоріш за все тривожний розлад
#Пойду_кгадалке• 15 апреля в 13:18
Ответ длянеДоПриличий
От всі ці ’зажими’ в спині - то і є тривожний розлад, точніше його наслідки. Масаж допоможе, звісно, але в комплексі з основним лікуванням
Вся така шо куди там• 15 апреля в 13:19
Ответ дляПеченюшка
була у психіатра,говорит тревожное
Лечение назначил?
Вы лечитесь?
Или только симптомы и анализы собираете?
неДоПриличий• 15 апреля в 13:19
Ответ для#Пойду_кгадалке
в мене якось голова боліла кожни день, крутилася, поки курсом масаж не зробила все пройшло
#Пойду_кгадалке• 15 апреля в 13:22
Ответ длянеДоПриличий
Але автор трохи іншу симптоматику описує
Огірок та Помідорчик• 15 апреля в 13:31
коли лягаю спина не болить так сильно - від проблем зі спиною може бути таке
Дон Пэдро• 15 апреля в 13:36
Ответ дляПеченюшка
и вот ето вот сильно головокркжение?
Да. Сосуды Ваши не успевают кровоснабжать голову при резкой смене положения тела.
ОноВамнадо• 15 апреля в 13:44
Десь читала, що те, що в нас називають ВСД - насправді є тривожним розладом.
Сиджу тихенько• 15 апреля в 14:00
Ответ для#Пойду_кгадалке
Зажимы могут переживать и артерии, и вены, и нервы и никакого отношения к тревожносу розладу не иметь