Не рахую, а вважаю• 15 апреля в 14:25
Как вы учили детей давать сдачи обидчику?
Воспитываю ребенка в безусловной любви, доброте, без агрессии.. Но всё чаще сталкиваюсь с тем, что другие дети грубят, обижают, лезут без очереди. А он просто отходит в сторону. Если кто-то толкнет, он воспринимает это как игру, а не агрессию. Всё чаще вижу наглых, хамовитых детей. И родители такие же, естественно. Кто сталкивался с таким — поделитесь опытом. Как всё таки научить давать сдачи? Не хочу чтобы мой ребенок был жертвой в будущем, хочу чтобы умел отстаивать свои интересы. Но и эту доброту хотелось бы сохранить
ТебеОноНадось• 15 апреля в 14:26
Ответ дляПочемучка
Никак не учила, сам всех кошмарил, но сейчас прошло, не дерется
+1 во всяком случае надеюсь что прошло.
Люблю ВалЄру• 15 апреля в 14:29
Старшей в 5 лет сказала: первой бить нельзя, но если тебя ударили- бей со всей дури. Я всегда буду на твоей стороне.
С младшей сложнее- она другая, но ей тоже сказала:: протянули руки- бей, я всегда все решу .
Ща как дам• 15 апреля в 14:30
Автор я с вами. Мой ребенок такой же. Смотрю на других детей ...это ужас .наглые матюкаются копаются все ломают .. не вижу с кем бы ему дружить но вынужден общаться...не учила никогда биться а теперь он не умеет...
Вообще не факт• 15 апреля в 14:30
У мене син спокійний був не агресивний, часто отримував. Я знала, що він не дасть здачу навіть якщо буду вчити, не той характер, у першому класі здала на греко-римську і у всіх пропала охота його чипати, пару раз заламав і перестали лізти, зараз йому 15, вже якось розбирається сам, мені подобається цей вид спорту
Слухи-руки не распускаю• 15 апреля в 14:36
Донька була завжди така дівчинка-дівчинка - очі Бембі, коса до пояса) періодично до неї чіплялись, намагались провокувати, проявляли агресію. Ну все як у всіх)
Але мамина квіточка з 4.5 років займалась карате, тому її улюблений метод ставити хуліганів на місце був дуже простим - вона з вертухи била ногою по стіні/дереву/що там було поряд і казала: ’Ще раз полізеш - замість стіни будеш ти, я попередила’.
Ні разу ніхто не повторював агресію.
Хороший метод, рекомендую.
Ні разу ніхто не повторював агресію.
Хороший метод, рекомендую.
Скромняшка• 15 апреля в 14:48
Сына не учила, он тоже отходил в сторонку. Внимание на этом не акцентировал, что надо было его ... Сейчас реагирует словами если надо.
Ща как дам• 15 апреля в 14:51
Деяких мами вчать а вони ще не розуміють і б´ються навіть якщо хтось зачепив випадково..
ДелайКак_Я• 15 апреля в 15:03
Щоб давати здачі, потрібно мати характер, а цьому складно навчити. Я була дуже худенькою та тендітною, але здачі давала швидко і била, куди бачила, мене навіть не хвилювало, якщо опонент був в 2 рази більшим. Тому мене ніхто не чіпав в школі взагалі. А от мій син інший зовсім, більш м´який. Мені приходилось в молодших класах ходити та ставити на місце кривдників. На боротьбу ніяку не захотів іти, але пішов на волейбол, став більш крепким та тепер може за себе постояти. Але всеодно, не всім може дати опір.
Играю_на_кларнете• 15 апреля в 16:08
Нам тоже в первом классе пришлось научить давать сдачи. У нас сын. Научили давать леща или удар кулаком сбоку. Обидчики отползли)
Реальность другая )
Злюсь до кипіння• 15 апреля в 18:48
Не вчили такому. Якось старший виріс без цієї навички, вона йому не знадобилась
молодшому 10 років, поки теж потреби не виникало.
А_я_ЛОЖУ!• 15 апреля в 19:53
Здала свого на мма, так зайняв перше місце через півроку тренувань,це у нього від батька