ПодругаМужа• 15 апреля в 17:21
Чи треба платити податки з матеріальної допомоги від депутата?
Питання в тому, чи оподатковується така матеріальна допомога, можливо потрібно самому йти в податкову і складати декларацію на цю суму?
Це питання виникло тому, що брала в податковій довідку про доходи за 2024 рік і там вказано отримання цієї допомоги, але в графі податки стоять нулі. Можливо хтось знає відповідь, дякую.